En Çok Sevdiginiz Fumetti Çizgi Romani

Başlatan Kagan, 23 Eylül, 2009, 22:24:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kagan

Site takipçilerinin hangi tür fumettileri sevdiklerini ögrenmek için sitenin olanaklarindan yararlanarak bir anket düzenleyeyim dedim. Ben, fumetti tarzi çizgi romanlari seviyorum. Bir de genelin tercihini ögrenmek hos olacaktir.

Listeye sadece kendi tanidiklarimi ekledim. Istek olursa ve sitenin anket sistemi izin veriyorsa (bunu simdilik bilmiyorum) yeni eklemeler yapilabilir.

Her üyenin 3 oy hakki var. Benim tercihlerim sirasiyla Zagor, Büyülü Rüzgar ve Mister No...

Ne de olsa Büyülü Rüzgar favorim, Zagor ise vazgeçemedigim...

hanac

Yuma Kid, Jeriko, Judas belki olmasa da olur ama Ken Parker ve Julia kesinlikle olmali.

Bence bu ikisini ekleyelim ama bu durumda oylar sifirlanir.  :)

Simdilik az kisiyiz ama bu ilk anketimiz ve kalici olur.

Zaman icinde her katilan yeni uyenin oylari ile durum netlesir.

Ama favorim Zagor tabii ki.  ;D

hanac

Benim tercihlerim sirasiyla Zagor, Ken Parker ve Buyulu oldu.

5 oy hakkim olsa idi, Mister No ve Martin de oy alacakti.

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Alperen

Nathan Never
Ken Parker
Martin Mystere
Keske daha fazla secme hakki olsaydi. Julia, Buyulu Ruzgar, Zagor,Tex, Judas, Dylan Dog ve Dampir'de derdim.

vega

büyülü, ken parker ve tommiks'e verdim oyumu.

Ramzy

Zagor, Mister NO ve Teks'e verdim oylarimi.

Teksas, Swing ve Tommiks'i de severim. Dampyr'a da baslamak istiyorum bir an önce.

AzAzEL

Aslinda ayrim yapmak çok ama çok zor. Favorim Zagor, Teks ve Mister No :D bu arada Top 10 uma yazmayi unuttum Dampyr de yükselen bir yildiz yada kahraman  ;D

V

Zagor ,Ken Parker ve Dylan Dog.Ama yayini devam etmeyen,kalbimdeki yerleri ayri olan JuDaS ve JeRikO u anmadan geçemem asla...
"İstemem,eksik olsun.."

banac

Sirasi ile Zagor, Mister No ve Martin Mystere :)

darkwood

Genel olarak Fumetti çizgiromanlarinda pek ayirim yapmam tamamini keyifle okurum.
Ama 3 adet oy verme hakkim oldugu için ilk tercihlerimde Zagor,Mister no ve Teks ile Martin arasinda teredütte kaldim. :-\
Son zamanlardada Dampyr'ede merak sardim. ;)
Darkwood Sakinleri..

Underfined

Pekçogunu okumadim ama okuduklarim arasinda siralama yaparsam

1)Teksas
2)Zagor
3)Swing
4)Tommiks
5)Mr No

TASKIN SENOL

1- TEKS
2- BÜYÜLÜ RÜZGAR
3- KEN PARKER
4- JUDAS
5- KAPTAN SWING
6- ZAGOR
7- MISTER NO
8- JERIKO

(...)

Tarkan Kurt

1. Teks
2. Dampyr
3. Dylan Dog
4. Swing
5. Mister No

Ramzy

Ken Parker'in niye bu kadar çok seveni var yahu! Ben birkaç macerasini okumustum, güzeldi hani de, birçok daha meshur çizgi romani geride birakmis.