Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Seri, yurt dışında, 193.sayı ile final yaptı.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 03 Temmuz, 2019, 08:11:33
Seri yurt dışında, 193.sayı ile final yaptı.

Bir yerde bitmesi gerekiyordu, yine iyi uzattılar.

yidar

Bizlerde umarım görürüz. Uzun süredir yeni cilt gelmedi.

hanac

26. cilt çıkalı 20 ay olmuş, yeni cildin vakti geldi de geçti  :)

Bu durumda seri 32. cilt ile bitecek. ABD de en son 31. cilt yayınlandı.

27, 28, 29, 30, 31 ve 32. ciltler ile seri bitecek.

ghostrider

Seri bittiğine göre image Comics izin verirse hızlı bir şekilde seriyi bizde bitiririz.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

Nemo

Insallah mantikli, guzel bir sonla bitirmislerdir. Diziyi izlemeyi birakmistim. Umudum cizgiromaninda.
Özel Alfa Ajanı

nikopol

Vay be, bir devir kapandi resmen. Uzun zaman severek okudugum bir seriydi, ama 10'lu ciltlerde takip etmeyi biraktim. hanac'in dedigi gibi, uzun zaman once bitmeliydi bu seri. Hikayenin sonunu merak ediyorum, ama son ciltlerini okusam, muhtemelen hicbir karakteri hatirlamam.  :(

İdrava

Daha çizgi romanın tek bir cildini bile okumadım. Dizisini 2.sezon sonu bıraktım. Şu an çıkan 26 cildide almayı düşünüyorum. Fakat aklımda bir soru var. Spoiler vermeden söyleyin lütfen. Salgının sebebi sonunda biliniyor mu?

BAHADIR

Alıntı yapılan: İdrava - 07 Temmuz, 2019, 19:13:34
Daha çizgi romanın tek bir cildini bile okumadım. Dizisini 2.sezon sonu bıraktım. Şu an çıkan 26 cildide almayı düşünüyorum. Fakat aklımda bir soru var. Spoiler vermeden söyleyin lütfen. Salgının sebebi sonunda biliniyor mu?

Spoiler vermeden nasıl olacak o iş... ;)

İdrava

Alıntı yapılan: BAHADIR - 07 Temmuz, 2019, 20:28:38
Spoiler vermeden nasıl olacak o iş... ;)
sadece sebebinin bulunup bulunmadığını bilmek istiyorum😊

BAHADIR

Alıntı yapılan: İdrava - 07 Temmuz, 2019, 20:43:54
sadece sebebinin bulunup bulunmadığını bilmek istiyorum😊

O bile bence buradan açıklanmasın... Ben Marmarayı beklemeyi tercih ederim... :)

hanac

Alıntı yapılan: İdrava - 07 Temmuz, 2019, 19:13:34
Salgının sebebi sonunda biliniyor mu?

Türkiye'de yayınlanan en son 26. cilde göre hala bilinmiyor.

ABD de 32. cilt sonunda ne olacak bilmiyorum.

BenderBerkay

Merhabalar.Buralarda yeniyim :) Bu serinin yeni sayısının uzuuun zamandır çıkmamasının sebebi tam olarak nedir acaba? Marmara Çizgiye farklı yerlerden mesajlar atmama rağmen bana geri dönüşte bulunmadılar. :(

battlehammer

Marmara Çizgi'nin kötü yayın politikaları olan bir yayınevi olması ve genel olarak Türkiye'de kimsenin yaptığı hatanın bedelini ödememesi, böyle çalışan insanların çalışmaya devam edebilmesi. Ülkede hemen her alanda vasatlığın yaygınlığı ve meşruluğu.

Nightrain

Alıntı yapılan: battlehammer - 31 Temmuz, 2019, 22:58:46
Marmara Çizgi'nin kötü yayın politikaları olan bir yayınevi olması ve genel olarak Türkiye'de kimsenin yaptığı hatanın bedelini ödememesi, böyle çalışan insanların çalışmaya devam edebilmesi. Ülkede hemen her alanda vasatlığın yaygınlığı ve meşruluğu.

Ülkede Image yayınları ile ilgili genel bir sorun var. Bu sorunu sadece Marmara Çizgi yaşamıyor belli ki.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"