Yürüyen Ölüler - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 27 Eylül, 2009, 22:38:19

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pearl jam

Yürüyen ölülerin periyodu ile ilgili benim  bir sorunum yok. Aslında daha kısa aralıklarla yayımlanmasını ben de isterim ama böyle olursa da omega red in de belirttiği gibi kısa sürede amerikaya yetişilir ve yeni sayı için çok daha fazla beklemek zorunda kalınır.

Yalnız Bone konusuna hiç girmeyelim o konuda dertliyim >:( . Bu hızla giderlerse ( senede 1 kitap ) 6 sene sonra 9 kitaplık seriyi bitirebilirler.

DAMPYR

Alıntı yapılan: pearljam - 06 Mart, 2012, 10:26:37
Yürüyen ölülerin periyodu ile ilgili benim  bir sorunum yok. Aslında daha kısa aralıklarla yayımlanmasını ben de isterim ama böyle olursa da omega red in de belirttiği gibi kısa sürede amerikaya yetişilir ve yeni sayı için çok daha fazla beklemek zorunda kalınır.

Yalnız Bone konusuna hiç girmeyelim o konuda dertliyim >:( . Bu hızla giderlerse ( senede 1 kitap ) 6 sene sonra 9 kitaplık seriyi bitirebilirler.

Hep aynı dert aynı dert bekleki yeni sayılar çıksın..... :P :'( :-\

hanac

Altın Madalyon "ÇİZGİROMANDA 2011'İN EN İYİLERİ" seçiminde;

Yürüyen Ölüler, "En İyi Comics Seri" dalında 2010 yılında olduğu gibi yeniden birinci seçilmiştir.

haysat

Güzel olan herşey hakettiği değeri her zaman alır.
Marmara çizgi yayın periyotlarınıda ayarladımı dahada mükemmel olacaktır.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Tarkan Kurt

Bu kadar sevilen bir cizgi roman boyle duzensiz bir yayin anlayisini haketmiyor. Marmara cizgiyi yayinlarinin kalitesinden dolayi begeniyorum ama tabi ki duzensiz yayinciligindan dolayi da elestirmeden duramiyorum.

hennessy

Aldığımız duyumlara göre bugün Kadıköy'de olacakmış Yürüyen Ölüler 8
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Büyülü Rüzgar

hennessy

8.kitabı biraz önce bir solukta bitirdim. Ve sevgili kardeşim İlke'yi aradım bunun gerçek olamayacağını söyledim.

Bugüne kadar okuduğum en iyi yürüyen ölüler kitabı; aksiyon, acı, strateji ve hikaye ile on numara idi.

Kendisine de dediğim gibi ellerinize sağlık harika ötesi bir kitap idi.

İnanın 9.kitap çıkmasa bile umrumda olmazdı öyle bir sahne ile bitti ki keşke burda bitse dedim.

Mükemmel bir senaryo sizleri bekliyor.......
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

haysat

Hemen almam lazım.. hemen almam lazım.

Saol İlke.
Saol Marmara Çizgi bize böylesine kaliteli bir çizgi roman kazandırdığın için..
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

gamlıbaykuş

Maşallah diyelim! Yola devam Marmara Çizgi...

Bir de soru ekleyeyim: ABD'de kaçıncı cilt yayınlandı şu an aramızda çok fark var mı acaba?
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

Nihayet güzel bir haber. Diğer yayınlarla ilgili bir duyum yok herhalde ::)

dean

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 25 Mart, 2012, 22:11:43
Bir de soru ekleyeyim: ABD'de kaçıncı cilt yayınlandı şu an aramızda çok fark var mı acaba?

Amazon'a göre Aralık 2011 de 15.cilt yayınlanmış,16'da Haziran 2012 yayınlanıcakmış.

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 25 Mart, 2012, 22:11:43
Maşallah diyelim! Yola devam Marmara Çizgi...

En son 15. cildi okudum Ekrem.  ;)

ferzan

The Walking Dead'i internetten de takip eden sıkı bir hayranı olarak söyleyebilirim ki,bir bu kadar daha çıkmış olması lazım farkı kapatmak için...Şu an orada 94.sayı satışta diye biliyorum...Ciltler de 6'şar sayının/fasikülün birleşiminden oluşuyor...8.cilt Türkçe yayınlandığına göre biz toplamda ilk 48 sayıyı/fasikülü okumuş oluyoruz ama orada 95.sayıyı bekliyorlar...Bu hesapla Amerika'daki TPB'lerin sayısı 15 ediyor,bizde 8...Farkı kapatmamıza daha 7 cilt var diyebilirim...Keşke imkan olsa da ayda bir ya da iki ayda bir yayınlanabilse...Böylece seriyi yakaladıktan sonra yılda iki cilt olayına gönül rahatlığıyla girilebilir ki,böylelikle orayla aynı anda takip etmiş oluruz(6+6'dan 12 ay,12 sayı=2 cilt)...
    Rumar abi benden önce davranmış ama olsun...O kadar hesap yaptım,silmeye kıyamadım...Sağlaması olsun benim iletim de... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com