Doplanti, Tanisma Kaynasma...

Başlatan Lami Tiryaki, 09 Ekim, 2009, 17:42:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Alperen

Arkadaslar sizlerle bulusamadim. kaynasamadim.Yastayim.   :'(. Malesef Is geregi. Ama InsAllah birdahaki kez orada olacagim. Lami bey, Starman albumlerim, Preacher serim, Transmetropolitan serim, Watchmen, Essential Spider-man ve X-men ve bek cok serim dergi ya da album olarak orda kalmisti. Bakalim ilerde alirsam okuma sansiniz olabilir.  Hosca kalin.

Not: Normalde o kadar bayik bakmiyorum. Hasan gece 12de cektirdi o fotograflari.

Lami Tiryaki

VII. Ulusal Kimya Kongresi için 16-19 Aralik tarihlerinde Ankara'daydim. Gitmisken Ankara doplantimizi tekrar etmek te fena olmaz diye düsünüp aksamlari çizgi romanseverlerle geçirme karari aldim. Izmit'ten sevgili Ilhan Yilmaz'la gittik. Ömer(BAHADIR)'lerde siki doplantilar yaptik. Doplantilar hem evde hem Ömer'in dükkanda yapildi. Yakindaki pastanenin güzel simidi ve sicak sabah ekmeginin eslik ettigi kahvaltili muhabbet en güzeliydi. Duydugum kadariyla gündüzleri Ilhan Ömer'in dükkanini düzene sokmak için baya bir ugrasarak Ömer'in kurulu tüm düzenini altüst etmeye yeltenmis, Ömer de "kovalayacagim olmayacak" deyip duruyordu :) :) . Ilhan'da "Olmaz böyle daginiklik dostum daha tertipli olmali" deyip duruyordu hala... 

Ömer'in kitaplik odasinda çok zevkli muhabbetler ettik. Muhabbet konulari çok çesitliydi bu sefer. Yeni yayinlari bir bir gözden geçirdik. Olasi yeni girisimlerden bahsettik. Ömer'in kitaplik odasini fotografladik bolca, bunlari yakinda foruma da koyariz.

Dönüs yolculugumuzda Ilhan'la bol bol Volkan, Venüs, Ail Recan muhabbeti ettik. Bu yil Ali Recan'in ölüm yildönümünde kapsamli bir dosya hazirlamaya karar verdik. Bunun için ben ilk çalismalarin taslaklarini düsünmeye basladim bile.

Selamlar
Lami