İdefix

Başlatan pizagor, 14 Kasım, 2009, 18:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

BlackBishop'un dediği gibi; mağazalardaki ve deposundaki hasarlı kitapları gönderiyorlar.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

-brendon-

D&r dan alışveriş yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.Yıpranmış gelen kitapları değişimi yapıyorlar.Kidega ile ilk alışverişim bakalım nasıl olcak.İdefix den uzak duruyorum 😀

ZGeralt

Yakın zamanda Idefix'ten alış veriş yapmadım, en son 6 ay önce falan yapmışım sanırım. O zamanlar bir sorun yaşamadım. Ama şikayet bu kadar artıyorsa bir  problem olduğu açık.
İlknokta'dan ilk defa sipariş verdim. Hızlı ve sağlam bi şekilde geldi. Minik bir de defter hediye etmişler. Bir süre İlknokta'dan alış veriş yaparım artık, Idefix ile ilgili bu kadar şey okuduktan sonra bile bile lades demenin bi manası yok :)

Saint2

En çok çeşit hangisinde var ?
Belki bir süre daha Idefix'e şans vereceğim  ama bilmiyorum yani.

V

Babilin stok takibi çok iyi..Telifi bitmişe kadar yazıyorlar..
"İstemem,eksik olsun.."

elliot

ne kadar faydalı paylaşımlar yapılıyor..
mesela babil dikkatimden kaçmış biraz önce girdim..
iki konu hemen dikkatimi çekti ne arıyorsan yazıyorsun 2 sn de ellerinde var yok tek görsel belli ediyor...alakalı alakasız yüzlerce görsel çıkmıyor karşına..diğeride fiyatlar son derece cazip..
güzel paylaşımlar için teşekkürler..

yalcinerol345

Kitapambarı.com'u kesinlikle tavsiye ederim.Fiyat ve ambalaj yönünden çok memnunum.

Mister NO

İdefix ile sorunum halen devam ediyor. Geçen hafta (SÖZDE) ücret  iadesi yapacaklardı ama henüz bir gelişme yok.

4 Ocak'ta yanlış gelen kargoyu iade edip 9 Ocak'ta sipariş iptali ve ücret iadesi istedim bugün 8 Şubat halen bekliyoruz bakalım.

Uzak durun diyorum başka da bir şey demiyorum.

Son 3 yıldır kitap almak için kullandığım www.eganba.com sitesini tavsiye ederim. Fiyat, iletişim, hizmet hepsi çok iyi. Bilginiz olsun.  ;)

Nightrain

Bana bir keresinde alış-veriş yapmadığım halde kargo göndermişlerdi. ;D
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

seastar1000

Alıntı yapılan: mr conan - 05 Şubat, 2020, 20:30:48
ne kadar faydalı paylaşımlar yapılıyor..
mesela babil dikkatimden kaçmış biraz önce girdim..
iki konu hemen dikkatimi çekti ne arıyorsan yazıyorsun 2 sn de ellerinde var yok tek görsel belli ediyor...alakalı alakasız yüzlerce görsel çıkmıyor karşına..diğeride fiyatlar son derece cazip..
güzel paylaşımlar için teşekkürler..

En iyi tarafı müşteri temsilcisi uygulaması açın telefon tak karşınızda bekleme yok ve hep çözüm odaklı

memospinoz

Alıntı yapılan: Nightrain - 08 Şubat, 2020, 16:24:50
Bana bir keresinde alış-veriş yapmadığım halde kargo göndermişlerdi. ;D

Bi dakka ya. Benimdi onlar.  :D

OZAN BALIM

İdefix'le başım belada. Kampanya kodlarından faydalanmak için parça parça sipariş veriyorum. Aynı ürün sipariş açık görünmesine rağmen ben sipariş veriyorum onlar iptal ediyor. 3 kere sipariş verdim, 3 kere iptal ettiler. Yıldım artık. Her siparişimde en az 1 iptal var. Ön sipariş tarihinden önce ürünü iptal ediyorlar bir de. Mesaj, mail, twit attım: kardeşleriniz aSpor ve aHaber kalitesinde iş yapıyorsunuz, adınızı aDefix olarak değiştirin dedim en son. Mecbur kalmadıkça bir daha alışveriş etmem, 1 TL fazla verip başkasından alacağım.

Saint2

Ben yeni farkettim ama Idefix'te Çizgi Düşler'in kitapları artık satılmıyor. (En azından bir süredir yeni çıkanlar)
Sizin böyle satmadığını bildiğiniz başka yayınevleri var mı ???

darkwood

En son 2 ay kadar önce alışveriş yapmıştım. 12 gün kadar bekledim kargo gelmeyince "siparişlerimi artık gönderin veya göndermiyecekseniz iptal edin" diye mesaj attım.
Lütfedip ürünlerin bir kısmını 2 parça da 3-4 gün sonra yolladılar, bir kısmını da iptal ettiler. Gelen ürünlerinde 3 tanesi (ithaki'nin kitaplarından) bayağı bir kusurlu idi, değiştirmeleri için geri yolladım, onları da  iptal ettiler. Çalışmla şekillerini düzeltmezlerse bundan sonra alışveriş yapmayı pek düşünmüyorum.
Darkwood Sakinleri..

nocardia

İdefix uzun süre önce kara listeme girmişti d&r ile beraber. Kitap başı 2-3 ucuz bile olsalar asla tercih etmiyorum.