İdefix

Başlatan pizagor, 14 Kasım, 2009, 18:53:26

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kerimoğlu

Keşke İstanbul'da olsam da çizgi romanlarımı gerçek çizgi romancılardan alsam ama arada bir biriktirip İstanbul'a geldiğimde toplu aldığım da oluyor tabii. Ben genellikle İdefix'ten alıyorum ve arada kaydıyla sorun yaşıyorum ama genel olarak çok korkulacak bir şey yok. Özellikle çizgi roman için periyodik siparişlerde temiz geliyor ama birkaç yıl öncenin kitabını sipariş ettiyseniz bir çizgi roman okuru için en çok önem arz eden şey olan kitap kondisyonundan çok bir şey beklemeyin derim. Ben bu şekilde birkaç kitabı arkadaşlarıma hediye edip tekrar kitapçıdan aldım.

Kerimoğlu

Oğlak tüm depoyu kelepier çıkarmış, anlaşıldı. Birkaç ay sonra raflarda daha ucuz bulunabilir mi? diye de düşünmüyor değilim. Son Tex ciltleri hariç eksiğim yok, indirim beni enterese etmiyor yani. Ama fuar dışında bu kadar ciddi bir indirimi bulmuşken de acaba daha fazlası olur mu diye düşünmek fazla risk almak olur...

pizagor

Böyle durumlarda ben idefix'e iade ediyorum, yenisini gönderiyorlar. Bu konuda müşteri memnunuiyetini gözönünde bulunduruyorlar neyse ki...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tunaorhun

İndirim dediğin böyle olur.

aa

Eksiği olanlar kaçırmasın. 12 TL ye TEX cildi satıyorlar.
Esse Gesse Hayranı...

darkwood

Zamanında yapsalardı ya bu indirimleri, şu anda elimde çoğu var.  :-\
Darkwood Sakinleri..

eken12

Arkadaşlar siteye şu an girdim verdiğiniz link üzerinden kitapların bir kısmı görünüyor.Diğer tarafta ise özellikle süper cilt tex sayılarının stokta olmadığı bilgisi var alışverişi tamamlayıp kitapların bir kısmı yok derlerse nasıl bir yol izlememiz lazım.Bilgileriniz için şimdiden teşekkürler..

haysal

Zamanında alanları enayi yerine koydular. İlkeli Yayıncılık bu olsa gerek.

Saint2

eken12

Arkadaşlar bayağı  bir sipariş geçtim şimdi müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüştüm oradan ürünlerin çoğu şu anda mevcut değil tedarik edeceğiz diyorlar sürede belirtmediler.Bekiyoruz bakalım mutlaka siparişleri yerine getireceklerine inanıyorum..

Sakızlı Ohannes Paşa

Alıntı yapılan: haysal - 25 Ocak, 2015, 12:00:21
Zamanında alanları enayi yerine koydular. İlkeli Yayıncılık bu olsa gerek.

Böyle bir mantık çok yanlış bence. Siz hiç mi indirimli bir şey almıyorsunuz? İndirim yokken alan enayi mi oluyor?

tunaorhun

Bu yılki sanal kitap fuarı indirimleri
Oğlak yüzde 40, Lal yüzde 36, 37, Çizgi düşler yüzde 30, Büyülü Dükkan yüzde 37, Marmara yüzde 30, Presstij yüzde 32, JBC yüzde 30, Gerekli şeyler yüzde 30, Hoz yüzde 35, Yapı Kredi yüzde 32,  1001 Roman yüzde 35, Akılçelen yüzde 24, Aylak kitap yüzde 40, Arka Bahçe yüzde 30, Desen yüzde 37, Rodeo yüzde 34

battlehammer

Şu an kitapyurdu daha ucuz.

Animvader

Anasayfaya da koymuşlar ilanı.Maalesef bu seneki oranlar çok düşük, güncel yayınlardan %40'ı bile gören yok, hepimiz bu sanal fuarı bekliyorduk ama bu yıl hayal kırıklığı oldu.

tommikser

İlk nokta nın oranları daha iyi arkadaşlar.Haa alacaksanız geç geleceğni blerek alın.10 günü kafadan yazın.Ama gelmeme olayı yok.Benim aldığım kitaplarda şu ana kadar bir sıkıntı olmadı