Mister No Klasik Maceralar - LAL

Başlatan darkwood, 08 Aralık, 2009, 18:37:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Mister NO KS.14 - 53 ve 54.hikaye

-

Gene çok güzel bir Mister No hikayesi gizem polisiye ve deniz altında çizilmiş muhteşem sahneler hakketten çok güzel bir hikaye idi zengin bir iş adamının ölümüne neden olan olaylar ve bunu çözmeye çalışan mister no ve deniz altındaki gizemli yerler çok güzeldi
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Mister No KS 25.cildi okuyorum.Son sayı renkli.Ormanda geçiyor,muhteşem renkler ve muhteşem manzaralar eşliğinde mükemmel bir macera.

hennessy

Mister No Klasik Seri 15

-    - 

Mister No dan çok güzel bir üçleme daha Cinayet Suçu-İnsan Kalıntıları-Onu Canlı Yakalayın gerçekten çok güzel çizimleri olan bir hikaye idi. Mister No işlemediği bir cinayet yüzünden mahkum olur ve bir adaya sürülür adada geçirdiği olaylar arkadaşı SS in onu kurtarmak için girdiği maceralar ve adadan kaçışı ile ilgili çok beğendiğim bir hikaye olmuş çizimlerde hikaye kadar etkileyici idi.

hennessy

Mister No KM 17 yi okuyorum. Mister No yu kandırmak na kadar kolay ya :)

Güzel bir bayan biraz ağlar, eski bir arkadaş gelir ona bir hikaye anlatır "bir pilot arıyoruz" der mister no önce kabul etmez sonra 5 bin doları duyar gazı alır işi alır :)

hennessy

Mister No KS 17

Paralı Askerler - Uluslar Arası Entrika - Bir Askere Ağıt

- -

Tex yenilmezler hikayesinin üzerine bunuda okuyunca bu hafta sonu hakketten çizgi roman tadım zirve oldu bu hikayeleri yeni başlayacak çizgi roman okurlarına okutsak bakış açıları daha değişik olur diye düşünüyorum. Bir petrol adamının kurtarılması için paralı askerlerden oluşan bir ekip oluşturur bunları gidecekleri yere götürmek içinde Mister No ayarlanır operasyondan sonra olaylar istendiği gibi gitmez ve intikam baltası topraktan çıkarılır on numara bir hikaye daha okudum.

hennessy

Mister No KS 18

-

Zalim Sinema - Kızılderililer Atakta

Mister No yu bunun için çok seviyorum o kadar çok farklı hikayeler içine dalıyorum ki konuların değişik ve ilginç olması sizi sıkmadan Mister No ile maceradan maceraya koşmanızı sağlıyor

Bir film çekilecektir Mister No yolu gösterip güvenliği sağlasın diye tutulur ama ekipte ani ölümler ve yerlilerin saldırılarına uğramaları birde yönetmenin acımasız davranışları işleri değiştirir. Polisiye filmlere taş çıkaracak hikayesi ve sonu ile güzel bir hikaye daha bitti.

s.b

Mister No'nun zehrini bir kez aldın mı artık geri dönüş yoktur. Ama Martin için o kadar kesin konuşamam doğrusu.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 09 Ekim, 2011, 20:13:58
Mister No'nun zehrini bir kez aldın mı artık geri dönüş yoktur. Ama Martin için o kadar kesin konuşamam doğrusu.

Abi Martinde benim için öyle ama Mister No'suz bir çizgi roman arşivi macera ruhunu kaybetmiş olur benim için :)

hennessy

Mister No Klasik Seri 21

- -

Bilinmeyen Yolculuk-Farklı Dere-Altın Mister No'nun en uzun süren hikayelerinden biri ve gerçekten amazon ormanları içinde altın arayan birileri onları bulmak isteyen başka birileri uçağı kaçırılarak işin içine karışan Mister No yerliler arasında gözünü açıp bir anda sevgilisi olan Mister No ve onu kaybeden sonra arkadaşlarını bulan gerçekten keyifle okunacak bir hikaye daha bitti.

yalcinerol345

Klasik seriyi günü gününe takip ediyorum.Lal'in Yeni Serisinin ilk bir kaç macerası da güzeldi.Sonra ne hikmetse o uzun macera başladı.Ben de yeni seriyi bıraktım.
Gerçek bir klasik olan Mister No'yu, Lal'in başladığı yere kadar biriktirmeyi planlıyorum.

hennessy

Mister No KS 23

-

ANANGA-KÖTÜ RUH

Seneryo hemen hemen tüm klasik korku elementleri mevcut.Çok korkunç bir canavar korkunç söylenceler ilginç karakterler.Karanlık mekanlar amazon ormanı.Büyük usta bu serüven ile parlamış ve Dylan Dog'u yaratma serüvenini bu öykü le hızlandırmış ve yıllar sonra aynı seneryoyu Dylan Dog içinde yazmıştır.(ön kapak) Hakketten keyif dolu bir öykü okudum ki korku hikayelerini sevmesemde çok iyi bir seneryo idi.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 16 Kasım, 2011, 21:27:33
Mister No KS 23

-

ANANGA-KÖTÜ RUH

Seneryo hemen hemen tüm klasik korku elementleri mevcut.Çok korkunç bir canavar korkunç söylenceler ilginç karakterler.Karanlık mekanlar amazon ormanı.Büyük usta bu serüven ile parlamış ve Dylan Dog'u yaratma serüvenini bu öykü le hızlandırmış ve yıllar sonra aynı seneryoyu Dylan Dog içinde yazmıştır.(ön kapak) Hakketten keyif dolu bir öykü izledimki korku hikayelerini sevmesemde çok iyi bir seneryo idi.

Tam bana göre desene hennessy hemen gidip bir tane alayım bari....... ;D ;D ;D

hennessy

Mister No KS 25

Operadaki Hayalet ve Gizli Geçit

Subject and Script-Writer: Tiziano Sclavi/Alfredo Castelli
Artwork: Roberto Diso/Fabio Civitelli
Cover Illustration: Gallieno Ferri

Babalardan müthiş bir hikaye daha ünlü yazar/gazeteci Gaston Leroux'un operadaki hayalet adlı romanından esinlenerek yazılmış ve harika çizimlere sahip Mister No hikayesi çok keyif alarak okudum finali müthiş olmuş ve çzilmiş Mister No ya başlayacak kişiye bu hikayeyi okutun sonra kitapları itki ile almaya başlasın.

hennessy

Mister No KS 28'de aldık bugün :) darısı 29'a :)

hennessy

Mister No KS 27

Katil Damgası Oyunun Sonu

İlginç bir hikaye Mister No nunda olduğu bir çiftlikte biri bilerek yada bilmeyerek öldürülür süpheli biri içeri atılır ve kaçar.Zengin (borçlu bir adam) çiftliği western'e çevirir her an olaylar olur sanırsınız gerçek hepsi kiralanmış aktör veya rabot çıkar :) ama aktör sandığınız kişiler gerçek çıkar :)

Uzay Gemisi

Bir uzay gemisi düşerken Mister Nı nun uçağınıda düşürür.İçinden bir Rus astronot çıkar ve amerika ile rusya arasındaki soğuk savaşın ilginç öyküsü ile karşılaşırız ikili bir birlerini kurtarırlar yerlilerden ama her yalnız kaldıklarında amerika ile rusya savaşında sanırsınız kendinizi :)