Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Görünür olmak bazen en büyük yıpranma nedenidir!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

tommikser

Hmmmm o zaman bir çözüm üretmem gerekecek.Hoş eve gelip kurcalayacak biri ve daha çocuk olmadığından pek yıpranmaz şimdilik ama gene de şimdiden düşünmek lazım...

rumar80

Todd Mc Farlane The Amazing Spider Man'i çizerken okurlarca çok tutulur. Marvel da bunun üzerine o zaman yayınlanmakta olan üç Örümcek adam serisine (the amazing spider man, Peter Parker the spectacular spider man ve web of spider man) tamamen Mc Farlane'in yazıp çizdiği dördüncü seriyi (Spider man) eklediler. Aynı dönemde yayına başlayan X-men ile(Biz de bir numara yayıncılık tarafından eş zamanda basıldılar) birlikte o dönemde ciddi satışlara ulaştılar.

V

Mc Farlane'ın Örümcek çizimleri yerine kankası Erik Larsen'i tercih ederim.
Ancak Mc Farlane Spawn'da kesinlikle iyi iş çıkartmıştır.Larsen demişken
Savage Dragon başka bir olaydır..

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Ben de Larsen'ı tercih ederim. Yine de favorim Mark Bagley'dir

Eflatun

Todd Mc Farlane gerçek bir süper yetenektir.Sevmeyenlerine göre orantısız anatomik vücut çiziyormuş.
Realist resim değil çizgiroman çalışıyor adam,ben durumdan memnunum tam aksine.örümceği geçtim çizdiği ağın detaylarını bile takip etmek ayrı zevk.

emre ozdamarlar

Amerikali bir yazar/grafik tasarimcisiymis Chip Kidd adli bu arkadas.
Koleksiyonundaki orjinal isleri (ve bunlari saklamak icin yaptirdigi özel kutulari) anlatiyor.

http://vimeo.com/23193595

kalidor

Conan ağırlıklı fakir çizgiroman koleksiyonum. Üstadlara göre devede kulak tabi :)

[/center]

Crom! Ölüleri Say...

nacho_grande

Conan figürleri çok güzelmiş. Nereden aldığını sorabilir miyim?

HacıGeraltEmmi

heves ettim, bende çekip yükleyeceğim, kıskandırıyorsunuz insanı canımm.  ;D

kalidor

Conan figürlerini gittigidiyor'dan alıyorum. Bunun dışında sahibinden.com'da da bulunabilir. collectorturk.com sitesinde de bazen hesaplı figürlar oluyor.
bunlar Conan 1 ve Conan 2 serisinden figürler. Artık bulmakta pek kolay olmuyor. Gittigidiyor'da tüm Conan 1 serisi (6 parça olması lazım) 665 Tl gibi bir fiyatla satılıyor. Kral Conan (bence en iyi figür) ise 430 TL gibi uçuk bir rakamla satılıyor. Altan abi'ye de bazen hesaplı figürlar düşüyor.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Alıntı yapılan: designer73 - 12 Mayıs, 2011, 21:10:42

Üstad siz resimleri koyarsanız site fazla yüklenmeden error verebilir :D
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: kalidor - 12 Mayıs, 2011, 21:35:18
Alıntı yapılan: designer73 - 12 Mayıs, 2011, 21:10:42

Üstad siz resimleri koyarsanız site fazla yüklenmeden error verebilir :D

Merak etme dostum. Fazla ağır olmasın diye sadece fasikül olanları yüklerim ;D

hennessy

Queen in plaklarını gördüm ya yeter bana :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

nacho_grande

Alıntı yapılan: kalidor - 12 Mayıs, 2011, 21:33:49
Conan figürlerini gittigidiyor'dan alıyorum. Bunun dışında sahibinden.com'da da bulunabilir. collectorturk.com sitesinde de bazen hesaplı figürlar oluyor.
bunlar Conan 1 ve Conan 2 serisinden figürler. Artık bulmakta pek kolay olmuyor. Gittigidiyor'da tüm Conan 1 serisi (6 parça olması lazım) 665 Tl gibi bir fiyatla satılıyor. Kral Conan (bence en iyi figür) ise 430 TL gibi uçuk bir rakamla satılıyor. Altan abi'ye de bazen hesaplı figürlar düşüyor.

Çok teşekkürler. :)