Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

İyi okumalar Eyüp Bey. Poşet olayına alışamadım ama yine de resimde güzel durmuşlar

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Julia'lar eksik, Thor yok, astonishing X-men görülmüyor. Sana yakışmıyor.  ;)
  Bu arada alt sıradaki Star wars kitapları gözümden kaçmış değil ona göre.

alan ford

yanlarında da Agahta'lar var sanırım:))
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 12 Haziran, 2011, 21:12:13
   Julia'lar eksik, Thor yok, astonishing X-men görülmüyor. Sana yakışmıyor.  ;)
  Bu arada alt sıradaki Star wars kitapları gözümden kaçmış değil ona göre.

sevgili rumar hayatımda ilk defa x men okuyacağım x men klasik kitabı ile :) (çizgi filmleri saymıyorum) Thor beni sarmıyor ama x men ve örümcek okuyacağım ben okudukça alıyorum çünkü hepsini toplamaya kalktımmı okumaktan sıkılıyorum ilginç biriyim anlayacağınız :) ama okuduğum kitap kalmayınca alıp hemen okuyorum ah şu bütçenin gözü kör olsun ama genede kısa zamanda sayenizde o kadar güzel kitaplar okudumki iyiki varsınız arkadaşlarım.SW aşkım eskisi gibi değil genişletilmiş evren iyice saçmaladı bende uzak duruyorum ama kitaplarıma gözüm gibi bakıyorum :)

hennessy

Alıntı yapılan: alan ford - 12 Haziran, 2011, 21:13:25
yanlarında da Agahta'lar var sanırım:))

işte buna dikkatli bakan bir göz derim :)

kalidor

Abi arşivde Conan  yok inanamıyorum :o
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 12 Haziran, 2011, 21:41:19
Abi arşivde Conan  yok inanamıyorum :o

sevgili kalidor thor ve conan beni bir türlü sarmadı ki zamanında çıkan siyah beyaz conanları okumuş biriyimdi ama bir türlü sevemedim zevksiz bir adamım ben ya :(

kalidor

Estağfirullah :D Ben de fantastik romanlarla aram çok iyi değildir. LOTR bile okumadım mesela. FRP felan da bilmem.  Zaten gerek yok çünkü hepsinin esin kaynağı ve atası Barbar Conan ;D Marmara Çizgi'nin son çıkardığı Kimmeryalı Conan fena değil ;)

Her konuda Conan'dan bahsetmeyi başarabiliyorum  :D
Crom! Ölüleri Say...

FerdiFon

Çizgi Roman Arşivimin 6 Ay Önceki Hali  ...

V

Ahmet Abi,Ferdi Baba yakışmış kütüphaneye..
"İstemem,eksik olsun.."

FerdiFon

Teşekkür Ederim Engin ,Aslında  Kütüphanem  Kısıtlı Olduğu İçin Bütün Çizgi Romanlarımı Ve Long Play'lerimi Sergileyemiyorum  Ama Ne Yapalım Olduğu Kadar ...

ferzan

Kütüphanene zeval gelmesin Ahmet Abi,muhteşem kareler paylaşmışsın...Yakın bir gelecekte yerleşik düzene geçebildiğim takdirde iki şehirde ikiye bölünmüş olan kütüphanemi birleştirip fotoğraflarını paylaşacağım ben de...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

FerdiFon

Alıntı yapılan: ferzan - 19 Eylül, 2011, 00:24:03
    Kütüphanene zeval gelmesin Ahmet Abi,muhteşem kareler paylaşmışsın...Yakın bir gelecekte yerleşik düzene geçebildiğim takdirde iki şehirde ikiye bölünmüş olan kütüphanemi birleştirip fotoğraflarını paylaşacağım ben de...
Amin Ferzan Kardeşim Cümlemizinkine İnşallah ,En Kısa Zamanda Bu Dileğin Gerçekleşir İnşallah  Ve Kütüphaneni Bizlere Sunarsın Çok Merak Ediyorum Arşivindeki KaraMurat 'ları  :) Profiline Hitaben Böyle Yazdım ...

ferzan

Kara Murat,eski fasikül olarak pek yok ama tomar tomar gazeteden biriktirdiğim tefrikalar var...Arşiv birleştiği gün ilk olarak o tomarların fotolarını koyacağım zaten buraya... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com