Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

2 sene önce 8 tanesini gittigidiyor'dan 50 TL'ye almıştım. Hayatım boyunca yaptığım en karlı alışveriş olmuştur :D Bu serinin ilk 6 cildi 1994'de yayınlanan 14'lük küçük boy siyah beyaz Conan Koleksiyon dizisini içermekte. Bu maceraların bir kısmı o zaman Türkiye'de ilk kez yayınlanmış. İlk maceralar olduğu için genellikle Barry W. Smith'in. Renkli, büyük boy ve  kuşe kağıtlı Lal'leri siyah beyazların yanlarına getirip bakınca farkediyor bayağı :)
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 21 Kasım, 2011, 21:31:37
2 sene önce 8 tanesini gittigidiyor'dan 50 TL'ye almıştım. Hayatım boyunca yaptığım en karlı alışveriş olmuştur :D Bu serinin ilk 6 cildi 1994'de yayınlanan 14'lük küçük boy siyah beyaz Conan Koleksiyon dizisini içermekte. Bu maceraların bir kısmı o zaman Türkiye'de ilk kez yayınlanmış. İlk maceralar olduğu için genellikle Barry W. Smith'in. Renkli, büyük boy ve  kuşe kağıtlı Lal'leri siyah beyazların yanlarına getirip bakınca farkediyor bayağı :)

Sevgili kardeşimden bişi daha öğrendik hakketten güzel bir 10 cilt daha ikisini bitirdim ama :) bu arada bugün öğrendiğime göre lal belki devamını basacakmış kesin bilgi olmasada
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Eflatun

Tahmin edeyim o 14 ciltte birkaç gün önce eline geçti değilmi? ;D

marmara 2.cilttemi tükendi demek.azmı basıldı serimi iyi sattı acaba?

hennessy

Alıntı yapılan: aman ne komik - 21 Kasım, 2011, 21:33:54

1.ci ikinci baskıyı yaptığına göre tükenmiş olmalı ikincide tükenmiş olmalıki ikinci baskı ocakta geliyor

gamlıbaykuş

Maşallah diyelim o zaman. Conan için iyi olmuş, yayının devamı açısından daha da ümitliyim şimdi...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

drfuhrer

sevgili hennessy arşivin güzel ama hakkaten gariban kalıyor bazı arşivlerin yanında :D
engin gül'ün devasa arşivi kadar olmasa da;benim de arşivim hatırı sayılır ölçüde büyük...ama bir kütüphanem yok.kısmetse evlendikten sonra kütüphaneme dizince kitaplarımı;fotoları paylaşırım burdan ;)

kalidor

Alıntı yapılan: aman ne komik - 21 Kasım, 2011, 21:33:54

Evet birkaç gün önce gittigidiyor'dan indirdim Ali Abi :D 204'lük ve 186'lık seriyi tamamlamadan kendime Conansever diyemiyorum ne yazıkki :-[

Conan belki filmin belki de Conan's Age oyunun etkisiyle iyi satmış olabilir.
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Murat Abi o arşivi bayağı kısa sürede oluşturdu. itkiyle beraber birkaç sene sonra çrleri koyacak yer bulamaz gibime geliyor :D
Crom! Ölüleri Say...

gece kartalı

hennessy

Alıntı yapılan: kalidor - 22 Kasım, 2011, 09:44:46
Murat Abi o arşivi bayağı kısa sürede oluşturdu. itkiyle beraber birkaç sene sonra çrleri koyacak yer bulamaz gibime geliyor :D

Bu gidişle öyle gözüküyor sevgili kardeşim bekarken toplayayım diyorum :)

drfuhrer

aklına gelebilecek hemen bütün takımlardan var elimde dostum...tay yayınları,yeni seriler....

gece kartalı

Alıntı yapılan: ArAmAS - 22 Kasım, 2011, 20:23:57
aklına gelebilecek hemen bütün takımlardan var elimde dostum...tay yayınları,yeni seriler....

Ama bu biraz muallak oldu :). Aklıma gelen bütün serileri yazarsam odana sığmaz gibime geliyor.
, bu işin zevki dokümente edince çıkar.

Bu arada bende ise tam takım olarak hiç bir seri bulunmuyor  ve de bu kitaplarımı koyabileceğim bir kitaplığım da yok malesef. En son saydığımda hemen hemen tamamı fumetti olmak üzere 300 kusur kitabım vardı. 50 tane falan hediye etmişimdir eşe dosta, bir kısmı okul bittikten sonra ankara'da kaldı. Şu an (kutuda olduklarından sayamıyorum) ise tahmini olarak:
15 tane zagor-tay büyük albüm
4-5 tane- tom braks büyük albüm-tay
3-4 tane conan-alfa-büyük albüm müydü neydi (sadece birini okudum, diğerleri sıfır oğlu sıfır şekilde duruyor)
15-20 tane teksas-tay/ küçük büyük albüm karışık
15-20 tane tom miks-tay/küçük büyük albüm karışık, ecem
yaklaşık 20-25 tane teks-alfa
10-15 tane swing
10-15 tane mister no-tay
çok sayıda gazete ekleri

Hemen hemen hepsinin ilk sahibi benim ve yüzde doksanı sıfır kadar temizdir.
Satmaya kıyamıyorum ya forumdan birine hediye edicem ileride ya da takas olabilir uygun olursa tabi.

edit:şimdi hatırladım seriden sayılırsa zagor-ecem yayınları full olarak mevcut ben de  ;D

Gandalf

Alıntı yapılan: gece kartalı - 22 Kasım, 2011, 21:14:25

Ama bu biraz muallak oldu :). Aklıma gelen bütün serileri yazarsam odana sığmaz gibime geliyor.

Bu arada bende ise tam takım olarak hiç bir seri bulunmuyor  ve de bu kitaplarımı koyabileceğim bir kitaplığım da yok malesef. En son saydığımda hemen hemen tamamı fumetti olmak üzere 300 kusur kitabım vardı. 50 tane falan hediye etmişimdir eşe dosta, bir kısmı okul bittikten sonra ankara'da kaldı. Şu an (kutuda olduklarından sayamıyorum) ise tahmini olarak:
3-4 tane conan-alfa-büyük albüm müydü neydi (sadece birini okudum, diğerleri sıfır oğlu sıfır şekilde duruyor)
10-15 tane swing
10-15 tane mister no-tay
çok sayıda gazete ekleri

Satmaya kıyamıyorum ya forumdan birine hediye edicem ileride ya da takas olabilir uygun olursa tabi.

edit:şimdi hatırladım seriden sayılırsa zagor-ecem yayınları full olarak mevcut ben de  ;D

dostum eğer görmek istersen ben de şu an 40 ayrı takımda , 3000 e yakın çizgi roman var , aynı şehirde olduğumuz düşünülürse belki görmek istersin .

gece kartalı

Alıntı yapılan: Gandalf - 22 Kasım, 2011, 21:32:27
Alıntı yapılan: gece kartalı - 22 Kasım, 2011, 21:14:25

10-15 tane swing
10-15 tane mister no-tay
çok sayıda gazete ekleri

dostum eğer görmek istersen ben de şu an 40 ayrı takımda , 3000 e yakın çizgi roman var , aynı şehirde olduğumuz düşünülürse belki görmek istersin .

Hep aklımda abi, uygun bir zamanda müsadenle o kitaplarının içinde kaybolmak isterim:)
Bu arada mevcut kitaplarının hepsini antep dışından mı edindin?

Gandalf

Alıntı yapılan: gece kartalı - 22 Kasım, 2011, 20:23:57
Hep aklımda abi, uygun bir zamanda müsadenle o kitaplarının içinde kaybolmak isterim:)
Bu arada mevcut kitaplarının hepsini antep dışından mı edindin?

Evet dostum, hepsini şehir dışından edindim .( İstanbul, Ankara, İzmir,Adana Vb.)
Bir hafta sonu haber verirsen , bütün kitaplarım işyerinde , hepsini görebilirsin.

Bu arada Facebook sayfamı gördün mü, bütün kitaplarımın resimleri o sayfanın içerisinde tek tek takım halinde mevcut.
Sayfanın adı : (  tay yayınları kolleksiyonerleri )
Senide sayfama beklerim.

Saygılarımla
Serdar