Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

Kutu supermis Eren,

ilk firsatta gidip aliyorum 3-4 tane. zaten planlara gore onumuzdeki 1-2 ay icinde tasinma plani var, kutular hem tasinirken, hem de sonrasi arsivler icin toz almadan durmasi icin iyi olur

Tarkan Kurt

Ben de haziran ayında taşınmayı planlıyorum. Gerçekten bu amaçla kullanıma çok uygun. Sonrasında başka maksatla da kullanılabilir.

darkwood

Kitapları saklamak ve korumak için bu kutu fikri benimde hoşuma gitti.
Darkwood Sakinleri..

s.b

İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

emre ozdamarlar

altay1944

Kabul etmek gerekir ki çok güzel bir köşe .İnsan saatlerini sıkılmadan burada geçirebilir ama dikkatimi çeken aylık texlerin boylarındaki düzensizlik.Koskoca oğlak yayın aynı boyda kitap çıkaramıyor.Çok yazık...Aynı düzensizlik büyük albümlerde de var. Sizce simetri hastası mıyım ?Hayır !Verdiğim parayla en iyisini almak istememden kaynaklanıyor.Ben aman çıksında nasıl çıkarsa çıksıncılardan değilim .Bol çizgiromanlı günler.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

pizagor

Sevgili Emre şu devamlı gittiğin çizgiroman kütüphanesinden fotograflar çekebilir misin?

Oluşturmayı tasarladığım çizgiroman odamın düz dolaplardan oluşmasındansa çizgiromanların sunumunu da güzel hale getiren bir halde olmasını tercih ederim. Dolayısıyla foruma yükleyeceğin bu fotograflar oda için güzel fikirler verebilir....
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

konyakficilari

Teks köşesi.... Tek kelimeyle mükemmel!
her eve lazım...
şark köşesi ve sair köşeler halt etmiş :)

bu arada Sayın Altay1944; benim de dikkatimi kitap boyları çekti, lakin bendeki eski baskı Tay ve Bilkalarda da aynı sorun olduğundandır herhalde, daha nostaljik görünüyor gözüme.. 2012 de olmamıza rağmen.. eski günleri hatırlatıyor

pizagor

Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Mart, 2012, 10:48:25
Kabul etmek gerekir ki çok güzel bir köşe .İnsan saatlerini sıkılmadan burada geçirebilir ama dikkatimi çeken aylık texlerin boylarındaki düzensizlik.Koskoca oğlak yayın aynı boyda kitap çıkaramıyor.Çok yazık...Aynı düzensizlik büyük albümlerde de var. Sizce simetri hastası mıyım ?Hayır !Verdiğim parayla en iyisini almak istememden kaynaklanıyor.Ben aman çıksında nasıl çıkarsa çıksıncılardan değilim .Bol çizgiromanlı günler.

Ben de Tex Dev Albüm serisi hakkında bir şey söyleyeyim: 14 cilt de dahil olmak üzere takip ettiğim seriyi sert kapakla çıkardıkları 15. sayıyla birlikte bıraktım. Sebebi malum sarı sırtla başladığım bu albümlerin arasına soktukları kalın kapaklı bu albüm hem gereksiz yere pahalıydı hem de serinin bütününün görüntüsü bozuyordu...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Alıntı yapılan: pizagor - 13 Mart, 2012, 11:34:36
Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Mart, 2012, 10:48:25

Ben de Tex Dev Albüm serisi hakkında bir şey söyleyeyim: 14 cilt de dahil olmak üzere takip ettiğim seriyi sert kapakla çıkardıkları 15. sayıyla birlikte bıraktım. Sebebi malum sarı sırtla başladığım bu albümlerin arasına soktukları kalın kapaklı bu albüm hem gereksiz yere pahalıydı hem de serinin bütününün görüntüsü bozuyordu...

Bende aynı düşüncedeyim, bu beyaz kitap seri arasında hiç hoş durmuyor. Nasıl bir düşünceyle kitabı bu şekilde çıkardılar anlıyabilmiş değilim.
Bu renkli cilt için özel bir şey düşünüldüyse en azından numarasız olarak extra bir cilt olarak yayınlanabilirdi. Bu şekilde seride bozulmamış olurdu.   ???

Bu arada Tex köşeside güzel olmuş, diğer köşeleri ne zaman göreceğiz.  :)
Darkwood Sakinleri..

s.b

Tex köşesini beğenmenize sevindim. Böyle birkaç köşe var bende. Gerçekten de 15. sayı diğerleriyle uyumlu değil. Ama olsun be.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

HacıGeraltEmmi

Benimse en sevdiğim cilt 15  ;D ters adamım herhalde ;D

boca1907

Nacizane çizgi roman koleksiyonum...Aileyle yaşadığımdan yer sıkıntım var...Mağdurum...:)

Belki yeri değil ama figür koleksiyonum...Müptelasıyım...

pearl jam

Sanırım şu ana kadar paylaşılanlar arasında manga açısından en zengin arşiv seninkisi :)

boca1907

Alıntı yapılan: pearljam - 14 Mart, 2012, 13:24:34
Sanırım şu ana kadar paylaşılanlar arasında manga açısından en zengin arşiv seninkisi :)

Bakuman'ların arkasında da  mangalar var ama...yer sıkıntısı var dediğim gibi :(