Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Haziran, 2012, 10:47:04
Hasan abim senin arşivi çok merak ediyorum ;D

Yakında kişisel sergi açacağım.

Giriş: 40 TL ama Altın Madalyon üyelerine 20 TL.  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 09 Haziran, 2012, 19:16:44
Alıntı yapılan: gunessemerci - 09 Haziran, 2012, 10:47:04
Hasan abim senin arşivi çok merak ediyorum ;D

Yakında kişisel sergi açacağım.

Giriş: 40 TL ama Altın Madalyon üyelerine 20 TL.  :)
Kredi Kartı Geçiyormu.... ;D ;D ;D

hanac

DAMPYR

GELECEKTE BİR GAZEDEN HABER:

FORUM YÖNETİCİSİ OLAN HANAÇ (HASAN) KARDEŞİMİZİN ÜYELERDEN TOPLADIĞI 20 TL'LİK PARALARLA BİR DAHA KENDİSİNDEN HABER ALINAMAMIŞTIR.

BEN ÇİZGİ ROMAN YAYINEVİ KURACAĞIM DİYE YOLA ÇIKAN HASANIN, AMERİKADA MİAMİ KENTİNTE TATİL YAPTIĞI SANILMAKTADIR... ;D ;D ;D

hanac

Yahya, durup dururken para toplamıyorum ki.

Kişisel sergi bu, giriş ücretini gönüllü veriyorsun.  :)

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 09 Haziran, 2012, 20:19:31
Yahya, durup dururken para toplamıyorum ki.

Kişisel sergi bu, giriş ücretini gönüllü veriyorsun.  :)

Biliyorum Hasan işin espirisi bu.Ama var ya gerçektende parayla evdeki çizgi romanları göstersen herhalde kısa sürede zengin olursun.açıkçası varya bende sendeki çizgi romanları çok merak ediyorum... 8) :) ;)

tommikser

Swing seti bile yok merak etme yani.Topladığı 3-5cizgi roman var ona koleksiyon diyor ;D

hanac

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Haziran, 2012, 00:05:12
Swing seti bile yok merak etme yani.Topladığı 3-5cizgi roman var ona koleksiyon diyor ;D

20 TL vermeden bilemezsin  :)

hennessy

Aslında bir fikir ortaya atmak istiyorum gerçi konuştuk sanırım önceden de ben hi-fi ile uğraşşırken arkadaşların evine gidip müzik sistemlerinde dinleti yapıp fotoğraf çekip o günkü toplantımız ile ilgili yazılar yazardık.Aslında ara sıra arkadaşlarımızın evine gidip koleksiyonlarını inceleyip fotoğraf çekip sohbet etmek güzel olurdu aslında........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Haziran, 2012, 08:40:42
Aslında bir fikir ortaya atmak istiyorum gerçi konuştuk sanırım önceden de ben hi-fi ile uğraşşırken arkadaşların evine gidip müzik sistemlerinde dinleti yapıp fotoğraf çekip o günkü toplantımız ile ilgili yazılar yazardık.Aslında ara sıra arkadaşlarımızın evine gidip koleksiyonlarını inceleyip fotoğraf çekip sohbet etmek güzel olurdu aslında........

benim eve gelmek icin bahaneye gerek yok dostum, bir ara konusuruz zamani yeter   ;D :D

hennessy

Gambitim ben bahane olarak demek istemedim sadece fikir belirtmek istedim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

yok be dostum, takiliyorum. Dedigin iyi fikir aslinda, cay muhabbet guzel olur ev ortaminda samimi kisilerle.

tommikser

Hasan abi boz koleksiyonunu göstermek için 20 lira istedi artık senin koleksiyon için 50 lira anca gelir ;D ;D ;D

DAMPYR

Fotoraflardan Gambitin koleksiyonunu bedavadan görmüştük.köşeyi dönme hakkını kaybettin Gambit... ;D ;D ;D

Gambit

Alıntı yapılan: gunessemerci - 10 Haziran, 2012, 10:32:42
Hasan abi boz koleksiyonunu göstermek için 20 lira istedi artık senin koleksiyon için 50 lira anca gelir ;D ;D ;D

haha, evyvAllah, sana girisi bedavaya yapayim o zaman giris fiyatimi yukselttigin icin  ;D

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 10 Haziran, 2012, 10:40:12
Fotoraflardan Gambitin koleksiyonunu bedavadan görmüştük.köşeyi dönme hakkını kaybettin Gambit... ;D ;D ;D

dostum olayin ince noktasi su: elindekini cok fazla gostermeyeceksin ki herkes neler var neler yok bilmesin ;)