Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Bu iknci el işi çok tehlikeli :)

Dylan Dog takım nerde ise tamam
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

rumar80

Eline sağlık Abbas,
  Star wars sevmiyoruz galiba. Baksana poşetinden çıkmamışlar.  ;)

hennessy

Eline sağlık Abbas güzel arşiv.....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

pizagor

Hiç de küçümsenecek bir arşiv değil bu sevgili Abbas... Dolaplar da güzelmiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Eflatun

Raflar çift sıra dizili olduğundan görünenin 2 katı kitap var burada.

HacıGeraltEmmi

Aslında raflara girmeyen bir kısım daha var (Teks, Zagor ve Büyülü Rüzgar, Julia, Arkabahçe ve 1N döneminden Örümcek Adam, Batman fasikülleri, biraz Alfa Conan vs)
Kitapların tamamına yakını okunmuştur veya okunmaktadır. Poşeti yırtılmayanları tekrar poşetine geri koyuyorum ;D

pearl jam

Gayet güzel düzenlenmiş bir kitaplık. Okumak istediğim neredeyse bütün kitaplar var. Yalnız biraz frankofon eksikliği görüyorum. İlk aşamada bir doz Enki Bilal bir doz da Asteriks yazıyorum  ;D

darkwood

Disiplinli olarak sıralanmış seri çizgiromanlar, Hardcoverler  v.s. sevgili Abbas'ın güzel arşivinin bir kısmını gördük nihayet. Diğer sotedeki çizgiromanları da zaman ile görmeyi umut ediyoruz.  ;) Güzel paylaşım için teşekkürler.  :)
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: Pearl Jam - 28 Haziran, 2012, 16:42:50
Gayet güzel düzenlenmiş bir kitaplık. Okumak istediğim neredeyse bütün kitaplar var. Yalnız biraz frankofon eksikliği görüyorum. İlk aşamada bir doz Enki Bilal bir doz da Asteriks yazıyorum  ;D

Thorgal, YKY nın nerdeyse hepsi, fotoğrafta görünmeyen Spirou'lar, Manara'lar, epeyce sayıda frankofon var aslında. Marmara'nın almadığım tek yayını herhalde Enki Bilal. Vakitlice almadığımdan birikti, topluca alınacaklar listemde var ama sıra gelmedi bir türlü. En kısa sürede diyeyim. :)

pearl jam

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Haziran, 2012, 17:08:02
Alıntı yapılan: Pearl Jam - 28 Haziran, 2012, 16:42:50

Thorgal, YKY nın nerdeyse hepsi, fotoğrafta görünmeyen Spirou'lar, Manara'lar, epeyce sayıda frankofon var aslında. Marmara'nın almadığım tek yayını herhalde Enki Bilal. Vakitlice almadığımdan birikti, topluca alınacaklar listemde var ama sıra gelmedi bir türlü. En kısa sürede diyeyim. :)

Evet dikkatli bakınca gördüm frankofonları arkalarda kalmışlar, özür  ::) Zaten amacım bahaneyle Enki Bilal' den bahsetmekti  ;D Özellikle Nikopol üçlemesi en sevdiğim çizgi romanlardandır.

ercoktay

Bu fotoları gördükçe bende de yükleme istegi oluşuyor. Son 3 senedir biriktirdiğim cizgiromanlari yeni taşındığım eve getirebildim. 20 koli oldular. Bu haftasonu yerleştirmeyi düşünüyorum. Zaten yerleşmez ise esimle papaz olacağız. Geri kalan yaklaşık 20 yıllık birikimi daha sonra taşıyabilirim umarım. Bu arada zaten yogunlukla son 5 senede cizgiroman bu kadar arttı. Eskiden bir lal bir oğlak Bir arkabahce bir de rodeo vardı. O zamanlar yeni çıkan herseyi alabiliyordum. Hemde maddi durumum şimdiki kadar iyi degildi. Bakalım kütüphane yetecekmi?

Gambit

Alıntı yapılan: ercoktay - 28 Haziran, 2012, 17:55:36
Eskiden bir lal bir oğlak Bir arkabahce bir de rodeo vardı. O zamanlar yeni çıkan herseyi alabiliyordum. Hemde maddi durumum şimdiki kadar iyi degildi.

olay sizin maddi durumunuzun su anda iyi olmasindan kaynaklanmiyor sayin ercoktay. Evet su anda piyasa da daha cok cizgiroman var ama Turkiye de kimsenin gormedigi ya da gormek istemedigi bir paranin satin alim gucunun erimesi olayi var ki akillar ziyan. Her ne kadar makro boyutta Turkiye ekonomisi, sabunlanan rakamlarla ve disaridan gelen sicak para ile iyi durumda gosterilse de, durumlar hic de iyi degil aslinda. O yuzden kredi notumuz hic bir zaman belirli bir seviyenin uzerine cikamiyor. Hatta en son bildiginiz uzere durumumuz pozitifden duragan a cevirilmisti ve basbakan, bunlar bir seyden anlamiyor demisti

cizgi roman biriktirmenin en kotu tarafi tasinma durumlari bu arada. O kadar cizgi romani kutula, zarar gormesin diye ugras, tasi, cidden zor

ercoktay

Sonunda yeni eve taşındım ve kütüphaneyi yerleştirebildim. Bayağı uğraştırdı yerleştirmesi. Bu kütüphanede 2009 sonrası çıkan yayınlar var. Geri kalanı eskiden öğrenci evi olarak kullandığım evde. Onları bir araya getirebilir miyim bilemiyorum.  2009 sonrası yayınlar bile bir sürü yer kapladılar. Kendime ayırdığım oda neredeyse ağzına kadar doldu...
Belki ilerde bir atraksiyon yaparak bazı serileri birleştirebilirim.

Fumetti dolabı. Üst raflarda Fumettiler. Altta Amerikanlar. En altta kitaplar.

Amerikanlar ve Kitaplar

Lal serileri. Arkada Teksler ve Swing var.

Klasik seriler. Arkada Zagor Martin filan var.

Genel kütüphane görüntüsü

En üst raf NTV tarih. Altı Doğan Kardeş. En altta Tarkanlar var.

Üstte Red Kit Asterix gibi Frankofonlar. Altta çeşit çeşit dergi.

Orijinal çizgiromanlar

NTV yayınları. Sandman ve Mangalar

hanac

2009 sonrası ne kadar çok çr yayınlandığını da görmüş oluyoruz.

Bu güzel paylaşım için teşekkürler.