Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Alıntı yapılan: alan ford - 15 Nisan, 2013, 20:42:26
  Dev albümlerin hemen yanındaki üç sayı hangisidir. Bende yok onlar ve haberdar değilim çıktıklarından :-[

DD Renk Cümbüşü onlar Doğa.Hoz çıkarttı..
"İstemem,eksik olsun.."

ercoktay

Alıntı yapılan: fikroucho - 15 Nisan, 2013, 19:59:34
Dylan Dog arşivim :)

Ben de de bunların hepsi var ama herhalde hiçbir zaman hepsini bu kadar düzenli dizemeyeceğim.

Hangi kolide hangi yatağın altında bilmiyorum. Toplu halde çok şık olmuş.

alan ford

AA tamam var bende onlar. kafa neredeyse artık ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

fikroucho

Alıntı yapılan: gunessemerci - 15 Nisan, 2013, 20:31:01
Cok iyi bir DD arsivi olmus kutlarim.Bu kadar mi arsiviniz?

Teşekkür ederim :) Dampyr, Corto Maltese ve bir kaç da seri olmayan çizgi romanım var. Ancak, diğer kitaplarım yüzünden sergileyecek alanım yok. O nedenle paketli halde duruyorlar :) Çok cılız bir çizgiroman arşivi anlayacağınız :) En kısa sürede İtalyanca öğrenip, orijinal sayıları toplamak niyetindeyim.

fikroucho

Alıntı yapılan: ercoktay - 15 Nisan, 2013, 21:10:08
Ben de de bunların hepsi var ama herhalde hiçbir zaman hepsini bu kadar düzenli dizemeyeceğim.

Hangi kolide hangi yatağın altında bilmiyorum. Toplu halde çok şık olmuş.

Teşekkür ederim :)

rumar80

Alıntı yapılan: fikroucho - 15 Nisan, 2013, 21:45:43
Teşekkür ederim :) Dampyr, Corto Maltese ve bir kaç da seri olmayan çizgi romanım var. Ancak, diğer kitaplarım yüzünden sergileyecek alanım yok. O nedenle paketli halde duruyorlar :) Çok cılız bir çizgiroman arşivi anlayacağınız :) En kısa sürede İtalyanca öğrenip, orijinal sayıları toplamak niyetindeyim.

Cılız diye bir şey yoktur. Herkes imkanına göre, isteğine görebilir. Sen mutluysan bize yeter. İyi okumalar.

darkwood

Güzel bir D.D. arşivi tebrik ederim.
Darkwood Sakinleri..

konnektör

Sanırım Türkiyede yayınlanmış tüm sayılar mevcut, gayet güzel olmuş, çoğunluğu benim elimdede mevcut fakat böyle düzenli bir arşivleme yapmam çok zor.
*Resmimi hayal ederim ve daha sonra hayalimi resmederim.
Vincent Van Gogh

kalidor

Benim arşivde de bunlara ilaveten Dylan Dog Case Files var. Türkiye'de yayınlanan tüm Dylan Dog külliyatı şimdilik fotoda gördüklerimiz:

10 sayı tek fasiküllük Ad-De yayıncılık
1 sayı Rodeo Özel sayı
37 sayı 2 fasiküllük devam eden Rodeo+Hoz
10 dev albüm-Oğlak yayıncılık/Maceraperest çizgiler
3 Renk cümbüşü-Hoz
5 cilt Dylan Dog maxi-Hoz
1 sayı dobişko 5 maceralık Dylan Dog -Oğlak yayıncılık/Maceraperest çizgiler
1 sayı Dylan Dog&Martin Mystere-Oğlak yayıncılık/Maceraperest çizgiler
1 sayı Arşak-Oğlak yayıncılık/Maceraperest çizgiler
Benim Adım Dog, Dylan Dog (kitap)-Oğlak yayıncılık/Maceraperest çizgiler
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Koleksiyonunu genişletmiş arkadaşlar,bir kaç resim ekleyin de gözümüz gönlümüz açılsın sabah sabah :D

s.b

Evet çok iyi olur. Bazı resimlerde gümlemiş durumda.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Solomon Kane

Ben bu gün koyucam :) ilk defa 4 raflık güzel dizimli raflarım oldu :)
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

nejat hüseyin özal

Çizgiromanları satın alırsak, bu kitapların yayınlanması da olanaklı olur. Bu nedenle bu çizgiromanları satınalan insanları kutluyorum. Nejat Hüsein Özal

tommikser

Nejat bey sizin kütüphaneniz varsa resimleri ekleyebilirseniz süper olur.Hem içimizdeki kıskançlığı harekete geçirip daha çok almamıza ve ekonomik olarak çökmemize destek vermiş olursunuz.

Eflatun

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Ağustos, 2013, 10:36:55
Nejat bey sizin kütüphaneniz varsa resimleri ekleyebilirseniz süper olur.Hem içimizdeki kıskançlığı harekete geçirip daha çok almamıza ve ekonomik olarak çökmemize destek vermiş olursunuz.

Kıskançlık ha ?  :) aklıma gelmeyen  kelime buymuş bak , bende başkasının kitaplıklarına bakmaktan ne anlıyorum diyordum kendi kendime,

o seri bende niye yok bu kitap bende niye eksik diye  saldırıp epey hafiflemiş dönüyorum sonra eve.Başlık cebe epey zararlı.  :D