Koleksiyonunuzdaki CR lerin Fotolari

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 13:37:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Solomon Kane

Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

hanac

Alıntı yapılan: Solomon Kane - 10 Ekim, 2013, 14:58:32
Bu rafa koymadığım daha bunun kadar belki biraz daha fazla çizgi romanım var :) ama onlar gerçekten dağınık :) Tabi bu raflarda da biraz değişiklik yaptım :) ama genel hali bu :)

Aferin genç arkadaşım.

Sende ışık görüyorum, ileride bir Güneş Semerci olabilirsin.  :)

caretta

İçinde bir tane Teks olmayan kütüphaneyi ben neyleyim?Şaka ediyorum dostum.Güzel bir koleksiyon.Fumettici olmadığın kesin.
Ama tarihe meraklı olmanız güzel.Bu arada eksik Habertürk dergileri geldi.Bendeki sayılar gibi değiller ama yine de takım
tamamlandı.Bu konuda sizin de yardımınız oldu.Keşke elimde fazla sayılar olsaydı da sizin eksikleri de tamamlasaydık.30.
sayılardan sonra Kıbrıs'a Habertürk gazetesi gelmez oldu.Kalanları Ankara'da okuyan kızım almıştı.Hürriyet'te yayınlanan
tarih dergilerinin takımı bende var.

Solomon Kane

sizinkilerden farklı oluşunu anlayamadım :) bir deo çıkan dergilerin kaç sayı çıktığını merak ettim zahmet olmazsa söyleyebilir misiniz? yalnız siz söyleyince fark ettim teksleri koymamışım :) ama çok değil 4 sayı olması lazım elimde. Birini sitenin 10. yıl dönümüne geldiğimde hediye etmişlerdi :) koymadıklarım

Martin Mystere
Zagor
Karaoğlan
Nathan Never
Conan Alfa Sayıları
Lombak Ciltleri
Aksoy Kaptan Swing ve Mister No' ları.

Bu saydıklarım annemin evinde. Onlar için henüz bir kütüphanem  yok. Kendi evim olunca hepsini bir oda da rafları dizicem :) idolüm Lami abi :) bu arada aabi çok teşekkür ederim düşünceleriniz için ben de bir ara o dergileri tamamlayacağım :) bir gün bulacağım bir yerlerde o sayıları :D

darkwood

İyi bir arşiv olma yolunda başlangıç olarak fena değil. Bir yıla kalmaz 2.dolabında resimlerini görürüz gibime geliyor.  :D
Bu arada idolünüze ulaşmanız için, kapanan bir kaç eski yayınevinin deposunu (!) ziyaret etmeniz lazım.  ;D
Darkwood Sakinleri..

hennessy

Güzel arşiv en azından Hasan abinin arşivinden daha çok
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

Alıntı yapılan: hennessy - 10 Ekim, 2013, 19:45:26
Güzel arşiv en azından Hasan abinin arşivinden daha çok
Hasan'ın bi arşivi mi var? Görmeden inanmam.
"İstemem,eksik olsun.."

DAMPYR

Kitapların Arasında bir Lary Yuma gördüm sanki... 8) :D ;)

Solomon Kane

darkwood abi sadece ziyaret etmemle kalırım eminim :) yoksa keşke onun gibi olabilsem :) ikinci ve üçüncü her an olabilir babam kütüphane alacakmış :) tabi doldurmakta bana düşer :)

hennessy ve V abi :) hasan abi okuyup okuyup satıyor olmasın :D ben elinde hep bir şeyler görüyorum :D Sürekli saklamaya çalışıyor :)

KIZILMASKE abi :) o Lary Yuma' lar İlhan abi için talihsiz benim içinse çok güzel olan bir tanışıklığın vesilesi olan çizgi romanlardır :) ama işte 4.' sü o kadar ince ki göremiyoruz :D

havsar

havsar

hennessy

Tex'in olduğu her raf ışıldar-Sir Sami Baba. Güzel arşiv daha nice çizgi romanlar olur inşallah.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

havsar

emre ozdamarlar

Guzel koleksiyon Hasan hocam, foruma hosgeldin bu arada. Yalniz Kurt biraz eksik kalmis yalniz, onlar tamamlansin ;)

havsar

Doğru diyorsunuz Emre hocam. Yalnız kurtu en kısa zaman da tamamlamayı düşünüyorum.