Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Flash omnibus okuyorum. Şurası bir gerçek Geoff Johns son zamanlarda favori yazarlarımdan oldu. Sevmediğim Wally West'i bile ilginç kıldı.

tommikser

Bende bana hediye gelen Tay dönemi Gordon'ları okuyorum.Gerçekten güzelmiş o zamanın işleri.Zagor 112 ve 114 'ü okudum.Babamda 1001 roman Juliayı okumaya başladı baya da hoşuna gitmiş.Elinden bırakamıyor ;D

siyahderikoltuk

Uzuuuun zamandır, keyifle okumak istediğimden bir kenarda beklettiğim 1602, Secret War, New Avengers 1-2, Planet Hulk 1-2 ciltlerini kesintisiz bir solukta okudum.. Aman Allah'ım neler yayınlanıyor yurdumuzda.. Dileklerim hep aynı, duyan varmı bilmiyorum ama: Keşke daha çok comics basılsa ülkemizde :)...

rumar80

İyi bir yayın hep kendini okutur. Buna inanmışımdır. Dediğin gibi keşke daha çok comics yayınlanabilse....

hanac

Watchmen'i sonunda okuyabildim.

Ben beğendim ama herkese göre değil.

Şu anda Tex Efsanevi 8'i okuyorum.

rumar80

X factor ciltlerine başladım. Yıllar sonra Peter David geri dönmüş ve noir tarzda bir seri

darkwood

Alıntı yapılan: drfuhrer - 03 Eylül, 2011, 18:02:08
tay yayınları judas'ın dehşet gecesi adlı macerasını okudum.birkaç rötuşla harika bir western filmi olurdu emin olun...missisipi yanıyor adlı filmin senaryosu tadındaydı.

Bu gerçekten hoş olurdu. Başrol için kimi düşünüyorsunuz.  8)
Darkwood Sakinleri..

FerdiFon

Sayın   Eren.M.Paykal'ın  Büyük Emek Ve Uğraşları Sonucu Bizlere  Sunduğu  ZAGOR'da Kim Kimdir  Adlı Kitabını Okumaya Çalışıyorum  Ne Zamandır ,  Olağanüstü Bir Çalışma Olağanüstü Bir Emek Var Kitapta  Fakat Bir Solukta Okunacak Gibi Değil  :D

Buradan  Sayın Eren.M.Paykal'a  Bu Uğraşından Dolayı  Çok Teşekkür Ediyorum  , Bu Çalışmayı  Zagor'un Yaratıcıları Bile Göze Alamazken  Onun  El Emeği  Göz Nuru  Sayesinde Böyle Ansiklopedi Niteliğinde Bir Kitaba Sahip Olduk ...

ErenKoyunoglu

Zagor KM 61 ve 100 Bullets vol. 4 okuyorum. 100 Bullets vol. 13 e kadar bir ay daha gider.

rumar80

ErenKoyunoglu

Ana ben mi kazandım Yalınayak Gen'i aman aman, çok sevindim Rumar'cım çok istiyordum okumayı bir türlü alamamıştım.
Teşekkür ederim :D

drfuhrer

valla başrole charles bronson cuk oturur bence.tabii orta yaşa henüz ulaşmamış hali..zamanımızda çok yetenkli oyuncular var ama eskilerin o güçlü duruşu yok hiçbirinde.judas ta güçlü bir karakter çünkü...

emre ozdamarlar

Yine bugun kutuphaneden aldigim bir baska kitap cizgi roman olmasa da, cizgi roman baglantili.
Marvel cikarmis, Art of Joe Quesada diye bir kitap. Kalin ciltli, kuse kagit, uzerinde 50$'lik fiyat etiketi var, sahane kitap vallahi gicir gicir. :)

Kitapta hem Quesada'nin cesitli cizimleri, hem diger sanatcilar tarafindan yorumlar, hem Quesada'nin kendisi ile röportajlar gibi guzel bölumler var.

Ilginc bir anektod, Joe Quesada sanat okuluna gidiyor, orada cizim yapmaktan tiksiniyor, muzisyen olucam diye gaza geliyor, mezuniyet sonrasi yaklasik 5 sene sacmasapan islerde calisiyor, geceleri orda burda gitar calip para kazanmaya calisiyor, sonra bir is arakadasi bunun taslak cizimlerini görunce cizgi roman cizsene arkadasim sen diyor. Quesada ise cizgi romani en son cocukken okumus, gulup geciyor, arkadasi sinirlenip ertesi gun Frank Miller'in Dark Knight Returns'unu getiriyor, bir de Watchmen okuyunca " cizgi romanlar benim cocuklugumdan beri baya bi yol katetmis, ben calisirim bu ortamda" diyor :)

Bi de ilk cizimleri Mike Mignola tarziymis, Mignola Marvel ofisinde bunu görunce madem benim cizimleri kopyaliycan gel ögreteyim de adam gibi kopyala diyor :) Bu sekilde ilk cizgi roman derslerini Mignola'dan almis Joe abi.

rumar80

Alıntı yapılan: ErenKoyunoglu - 03 Eylül, 2011, 23:01:35
Ana ben mi kazandım Yalınayak Gen'i aman aman, çok sevindim Rumar'cım çok istiyordum okumayı bir türlü alamamıştım.
Teşekkür ederim :D

Altın madalyon. Üyelerinin eksiklerini bilip te tamamlayan forum. (Ne reklam ama)

emre ozdamarlar

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Eylül, 2011, 23:48:40
  Altın madalyon. Üyelerinin eksiklerini bilip te tamamlayan forum. (Ne reklam ama)

hahaha, sahane :D