Şu anda hangi çizgi romanları okuyorsunuz?

Başlatan hanac, 01 Kasım, 2009, 18:36:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Şubat, 2012, 20:36:31
   Dorukhan sen yaşıyor muydun?  ;)
   Sesini duymak ne güzel.

uzun süredir sesi soluğu çıkmıyordu.uzun uzun yazdığı mesajları özlemiştik..... :D ;)

rumar80

Alıntı yapılan: ferzan - 18 Şubat, 2012, 20:40:56
    Abi,hergün girmeye çalışıyorum,fırsat buldukça kolaçan ediyorum forumu ama eskisi kadar katkıda bulunamıyorum...Sesim çıkmasa da burda olduğumu bilin ama... :)

İsminle değil cisminle de ol kardeşim... ;)
  Bir ara da İstanbul'a cisimlen.

Hayal Kahvem

pearl jam

Alıntı yapılan: ferzan - 18 Şubat, 2012, 20:40:56
    Abi,hergün girmeye çalışıyorum,fırsat buldukça kolaçan ediyorum forumu ama eskisi kadar katkıda bulunamıyorum...Sesim çıkmasa da burda olduğumu bilin ama... :)

Dorukhan valla ben de tam facebooktan dürtecektim seni nerelerdesin diye :)

Yazar yazmaz da itkiledin. volto konusunda karasızdım mesajından sonra sanırım alıcam. zaten kapakları çok cezbediyodu beni :)

hennessy

Thorgal 4.cilde başlayacağım serüven kaldığı yerden devam edityor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Büyülü Rüzgar 5.cilt "Bizon Kadın Whop" adlı macerayı okudum ve soluksuz bitirdim. Gerçekten etkileyici ve güzeldi..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Mr No almanaklar tamamlandı. 98 sayfaya sıkıştırılmış vasat maceralar dizisi. Yine de Jerry'i sevenler için eğlenceli.
   Beni en çok etkileyen dördüncü almanak Ardennes 1945 idi. Bana Band of Brothers'ı hatırlattı, özellikle Alman topçuları karşısında karlar altında bakladikleri bölümü.
   İşte izlenmesi gereken sağlam bir dizi daha...

haysat

1001 Roman-Harizon Internatıonal ortak yapımı olan Karaoğlan(Altay!dan gelen yiğit)isimli kitabı okudum.
Suat Yalaz ustanın zaman içinde geçirdiği (çizim olarak)evrimi görmek açısından güzel bir kitap.
Lal Yayınlarındada yayınlanan ve sanki daha kısa ve ufak tefek değişiklikler geçirmiş olarak çizdiği bir öykü.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hennessy

Thorgal 4.kitabı bitirdim.Şimdiye kadar okuduklarım içinde en çok beni etkileyen kitap bu oldu.Hele birinci hikaye karısının dişi bir kurd yanında doğurması kurdunda o an doğurması çizimler ve hikayeleri ile nefis bir kitap daha bitti.Durmak yok yola devam Nathan Never AD yayıncılığın çıkardığı 1.fasiküle başlayacağım.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Tarkan Kurt

Biraz sonra Mister No Almanac'ı okumaya başlayacağım.

sefik

Ken Parker,kutsal tepeler

Ken Parker gercekten bir sanateseri

pizagor

Alıntı yapılan: rumar80 - 20 Şubat, 2012, 14:17:23
Alıntı yapılan: pizagor - 20 Şubat, 2012, 13:19:15
Daredevil Sarı'yı okudum... Hala Örümcek Adam Mavi birinci sırada benim için. Ama Daredevil, kendisini pek bilmesem de gayet merak uyandırdı bende. Mesela sonrasındaki olayları, Karen Page ne olduğunu gerçekten merak etim... Daredevil Essential'ları varsa hiç aklımda yokken onları da okumak üzere listeme ekliyorum!

Tamamen kişisel fikrim, renkler serisinin zayıf halkası Hulk... O da vasatın üzerinde aslında ama diğerlerinin yanında sönük kalıyor...

Sevgili Özgür Daredevil'in 5 adet essential'ı çıkmıştır. 100'ü aşkın sayıyı içermektedir.
   Karen Page'e ne olduğunu Arka bahçenin Daredevil'inde (Koruyucu melek macerası) gördük.
   Karen Page ile ilgili asıl hikayelerden biri de uyuşturucu için Daredevil'in gizli kimliğini açıklaması. Bu haberin Kingpin'e gitmesi. Kingpin'in de Matt Murdock'dan intikamını almasını anlatan Born again macerasıdır ki en iyi Daredevil maceralarından sayılır.

Born Again'in TPB'si vardır herhalde... Onu da okuyalım öyleyse üstad :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Ben de TPB'ni okumuştum vakti zamanında.

Kerimoğlu

Mister No KM cilt 23, Dylan Dog Rodeo 1, Bella & Branco 1, Durango 3...

DAMPYR

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 19 Şubat, 2012, 23:33:16
Biraz sonra Mister No Almanac'ı okumaya başlayacağım.

evet onu bende aldım ama henüz okumaya fırsatım olmadı..... :D ;)