En Güzel Conan Çizimleri Burada

Başlatan darkwood, 11 Kasım, 2009, 11:19:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: kalidor - 13 Aralık, 2012, 14:48:00
Ben de olması lazım Ekrem. Çocukken o küçük resimde gölge olduğu için Conan bana bıyıklı gibi gelirdi :D

Fatih, hala bekliyorum o resmi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kalidor

Ekrem kusura bakma, baktım ama bulamadım. Bana da gönderirsen çok hora geçer.

fatihuzun99@yahoo.com
Crom! Ölüleri Say...

hanac

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Conan sevgisi evlere sığmaz, taşar  :D

Crom! Ölüleri Say...

connyapku

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Mart, 2013, 14:23:06
Conan sevgisi evlere sığmaz, taşar  :D

Bu benim en sevdigim resimlerden biri.Yaptiranada helal olsun  :)

kalidor

Frank Frazetta'nın eşsiz eserlerinden biri. Tabi ressam biraz yorum katıp (!) adamların açıkta kalan yerlerini örtmüş  :D

Crom! Ölüleri Say...

hanac

Son zamanlarda Conan yazılarında bir azalma mı var ?

Bana mı öyle geliyor ?

Kamuoyu bu konuda kalidor'dan açıklama bekliyor.

kalidor

Şu sıralar Özer Sahaf sağolsun, pek Conan okumaya vakit bulamıyorum. Belit'li seride de yeni fasiküller elime geçmediğinden macera tanıtımı babında elimde fazla materyal de yok. Dark Horse'un son Kral Conan adaptasyonu olan "Kılıçtaki Anka Kuşu" ise genel olarak bilindiğinden tekrar tanıtmanın lüzumu yok diye düşünüyorum. Bunun dışında yabancı Conan forumlarında da bir durgunluk var, pek malzeme toplayamıyorum açıkçası ;)
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 10 Mart, 2013, 21:39:57
Şu sıralar Özer Sahaf sağolsun, pek Conan okumaya vakit bulamıyorum. Belit'li seride de yeni fasiküller elime geçmediğinden macera tanıtımı babında elimde fazla materyal de yok. Dark Horse'un son Kral Conan adaptasyonu olan "Kılıçtaki Anka Kuşu" ise genel olarak bilindiğinden tekrar tanıtmanın lüzumu yok diye düşünüyorum. Bunun dışında yabancı Conan forumlarında da bir durgunluk var, pek malzeme toplayamıyorum açıkçası ;)

Kamuoyu bu açıklaman ile tatmin olmuştur Sevgili kalidor.

kalidor

Norveçli çizgiroman yayıncısı Bladkompaniet AS'nin eşsiz Conan, Kull ve Sonja kapakları. Bazı kapaklar (örneğin Red Sonja) formumuzda önceden 2-3 kez daha paylaşılmıştı ;D Yayıncının adını yeni öğrendik. Kapakların bazıları iyi ama bunlarda biraz arak gibi.

ve en nadide kapak... Marmara Çizgi yayınlasın, çerçevelettirip asıyorum ;D
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Güneş gençlik günlerimizdeki yerine dönse...

Crom! Ölüleri Say...