Batgirl

Başlatan dean, 30 Mart, 2017, 20:05:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dayıcomics

Kostüm o kadar kötü ki, bir ara Gotham'ı yeniden mi çekmeye karar verdiler dedim.

hennessy

Batwoman gibi harika bir karakterin içine edildikten sonra bundan bir şey beklemem imkansız. Hele bu çarşaftan yapılma kostümü gördükten sonra.

Michael Keaton olması tek tesellim.

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Nightrain

Amma gömmüşsünüz arkadaşlar. Kostümün ev yapımı olduğu belli. Film, Batgirl ve Bruce Wayne'in nasıl tanıştığını anlatacak. Bruce yapar cillop gibi bir kostüm. Adı üstüne Year One.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

dean

90 milyon bütçeli film el değiştiren warner bros'un yeni stratejisi gereği iptal edildi.

Animvader

Warner Bros keşke Pattinsonlu Batman projeleri hariç tüm dizi, filmleri iptal ettik dese de fikri mülklerine gereken değeri verse artık. Batgirl filmini gösterime bile sokmuyorsan Flash dizilerini falan yakman lazım. Adam akıllı bir planlama yapın da şu karakterlerinizi rezil etmeyin.

Nightrain

Asadsadas. WB beni artık şaşırtmıyor. ;D

Mrtekin

Acaba bu bir pazarlama hilesi mi? Znyder's Justice League gibi; millet önce bi sosyal medyada iyice ayaklanacak da, bir iki sene sonra mı gösterime sokacaklar? Bana nedense hiç de inandırıcı gelmedi.

WB...>:(
They drew first blood...

Nightrain

Söylenenlere göre film bayağı kötüymüş. Test gösterimine gidenler "kötü bir tv şovu gibi" demişler.

dayıcomics

Şu DCEU'yu sıfırlasalarda pek ümitli değilim, WB'dan.