Yargıç Dredd - Presstij Kitap (IDW)

Başlatan İlhan Yılmaz, 14 Mayıs, 2017, 17:32:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

Kargo alt limit 250 TL olmuş. Edessa'ya gelince alırım artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Darkopal

Gelirse alırsınız ama bildiğim kadarıyla Edessa'nın bizimle doğrudan bir alım-satım bağlantısı yok. Ancak birkaç sene sonra (o da belki) orada görebilirsiniz.

Ön sipariş fiyatları özel olarak belirlendi ve süre dolduktan sonra etiket fiyatları geçerli olacak. Yani bir daha bu kadar uygun bir fiyata temin edebilir misiniz bilemem.

hanac

Son çıkan kapakları büyük görsel olarak da ekleyeyim dedim  :)

pizagor

5. ve 6. fasiküllerde arkaplan yazıları aşırı yerelleştirilmemiş mi @BAHADIR  :)

Yalnız hakikaten ince ince çalışılmış, emek verilmiş. Bu özen için teşekkür ediyorum.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

worldman

Ciltli olarak aldım.Çok kaliteli hakikaten.İkinci cilt fazla bekletmez umarım.

mersan0

Her fasikülden bir sayfa ekleseniz, belki benim gibi cizgileri görüp, beğenip alacak olan çıkar

Darkopal

Alıntı yapılan: mersan0 - 02 Ocak, 2021, 14:13:39
Her fasikülden bir sayfa ekleseniz, belki benim gibi cizgileri görüp, beğenip alacak olan çıkar
Bu konu başlığı altında örnek sayfalar, çizimler, kapaklar yöneticiler ve diğer arkadaşlarımız tarafından paylaşılmıştı.
Burada 1. fasikül
Burada 2. fasikül
Sanırım gözünüzden kaçmış.

pizagor

Judge Dredd'in kaynağından İngiliz versiyonunun toplandığı ciltlerini de belki gün gelir Türkçe olarak görürüz.

pizagor

Alıntı yapılan: pizagor - 02 Ocak, 2021, 15:01:11
Judge Dredd'in kaynağından İngiliz versiyonunun toplandığı ciltlerini de belki gün gelir Türkçe olarak görürüz.

İngiliz baskısından ağız sulandıran, bunlardan ben de istiyorum dedirten birkaç görsel paylaşayım...

Topluca da şöyle bir külliyat oluyor:

memospinoz

Ben aksine görsellerden çok rahatsız oldum.  ;D
Sırttaki rakamlar, yazılar, görseller simetrik durmayınca içim gıcıklandı. Iyyy!  :D :-\ :P

Hadi 12'den sonrasına bir nebze katlanabilirim de, 1-11 arası...  :o :'(

pizagor

Kalıplarınız var sayın justanordinarygeek. Adamlar farklı bir şey denemişler; Judge Dredd logosu cildin kalınlığıyla değişsin, orantılı ve abartılı büyüsün istemişler. Lakin mühim olan kalınlık değil içerik...

memospinoz

Alıntı yapılan: pizagor - 04 Ocak, 2021, 21:42:39
Kalıplarınız var sayın justanordinarygeek. Adamlar farklı bir şey denemişler; Judge Dredd logosu cildin kalınlığıyla değişsin, orantılı ve abartılı büyüsün istemişler. Lakin mühim olan kalınlık değil içerik...

11'de rozete başlamışlar bir de, daha öncesi yok, dam üstünde saksağan misali.  ;D Bizden geri kalır yanları yokmuş British yayın dünyasının da.  :D
Umarım hayalin gerçek olur ve bir gün basılır bunlar da dostum. Ama lütfen sırtlar simetrik olsun da krize girmeyelim.  ;D

pizagor

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 04 Ocak, 2021, 21:52:18
11'de rozete başlamışlar bir de, daha öncesi yok, dam üstünde saksağan misali.  ;D Bizden geri kalır yanları yokmuş British yayın dünyasının da.  :D
Umarım hayalin gerçek olur ve bir gün basılır bunlar da dostum. Ama lütfen sırtlar simetrik olsun da krize girmeyelim.  ;D

Eeeee boşuna mı diyoruz;

'Almanya bizi kıskaniyir!'

gamlıbaykuş

Böyle bir külliyata sahip olmak isterdim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hellion

Alıntı yapılan: justanordinarygeek - 04 Ocak, 2021, 21:36:54
Ben aksine görsellerden çok rahatsız oldum.  ;D
Sırttaki rakamlar, yazılar, görseller simetrik durmayınca içim gıcıklandı. Iyyy!  :D :-\ :P

Hadi 12'den sonrasına bir nebze katlanabilirim de, 1-11 arası...  :o :'(

Ben de tam tersi ciltlerin bu asimetrik, rengarenk, kaotik hallerine bayıldım. Dredd ilgimi çok çeken bir karakter, bizde basılmasını isterdim. Ama bu gördüğünüz üzere uzun süren ve bol malzemeli bir seri ve tahminimce satma ihtimali de çok düşük olacaktır. Bir, iki cilt basılıp kalacaksa hiç girilmesin. Spawn gibilerin durumu ortada.
  Ha bu arada Dredd'in son çekilen filmini izlemeyen varsa mutlaka izlesin. Müthiş olmuş.