Zagor Sohbet Odasi

Başlatan Underfined, 23 Aralık, 2009, 19:01:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

alan ford

Lal'in normal seride yayınladığı renkli maceralar gerçekten çok kötü basılmış.. Öte yandan CV'sinde , her ne kadar yarım bırakmış olsa da, Conan KM ve halen devam eden Creepy , Eerie gibi gerçekten güzel baskılar da var. Bunlar gibi basacaklarsa hayır demem.

Öte yandan Zagor'un ilk maceraları gerçekten çok sıkıcı. Bunun yerine seçme maceraları , en sevilen on macera gibi , renklendirseler daha iyi olur sanki. :P

kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

aa

Bence de en sevilen maceralar kuşe kağıt, hard cover cilt  ve iyi bir renklendirme ile basılmalı. Hoz Renkli Swingler gibi.
Esse Gesse Hayranı...

V

Bonelli yeni çıkışlar arıyor.Daralan piyasa,düşen satışlar.

Color Fest gibi serilerden memnun kalmışlar ki renkli yayınlarla

hareketlenmeye çalışıyorlar belli ki.Ama bana sorarsanız tercihleri

yanlış.Yeni yayınlarda bu renkli uygulamayı denemeleri daha doğru olur.

Dev albümlerde de hoş dururdu renkler.Tex Büyük Albüm 15 renkli ve gayet şıktı mesela..
"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Alıntı yapılan: V - 05 Şubat, 2012, 23:53:35

Dev albümlerde de hoş dururdu renkler.Tex Büyük Albüm 15 renkli ve gayet şıktı mesela..

Benim kafam karışık bu konuda. Bir yandan tıkanan piyasayı "Tuzaklar Ormanı" gibi zamana hiç uymayan maceralarla açmaya çalışmak hakikaten çok mantıksız. Olayı koleksiyonerlerin başına yıkan bir anlayış ve uzun vadede kaybeder. Şairin dediği gibi yeni şeyler söylemek lazım. Eskileri renklendirmek de yeni değil kesinlikle . Öte yandan yayınlansa dayanamam alırım gibime geliyor. Hele iki hafta önce siyah beyaz - renkli  bir Ken Parker - Adah albümü gördüm ki Flaneur'da param olsa onu da alırdım , okuyamayacak olmama rağmen
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Şubat, 2012, 00:09:33
Alıntı yapılan: V - 05 Şubat, 2012, 23:53:35

Benim kafam karışık bu konuda. Bir yandan tıkanan piyasayı "Tuzaklar Ormanı" gibi zamana hiç uymayan maceralarla açmaya çalışmak hakikaten çok mantıksız. Olayı koleksiyonerlerin başına yıkan bir anlayış ve uzun vadede kaybeder. Şairin dediği gibi yeni şeyler söylemek lazım. Eskileri renklendirmek de yeni değil kesinlikle . Öte yandan yayınlansa dayanamam alırım gibime geliyor. Hele iki hafta önce siyah beyaz - renkli  bir Ken Parker - Adah albümü gördüm ki Flaneur'da param olsa onu da alırdım , okuyamayacak olmama rağmen

Bence Zagor severler'in büyük kısmı kaliteli kuşe kağıda renkli basılmış, şöyle hard cover 10 kitaplık bir seriyi alır. Artı olarak benim gibi Zagor almayan ama böyle renkli ve kaliteli bir baskıya hayır demiyecek te epey müşterisi olur.

DAMPYR

arkadaşlar bu seriyi ilk 10 sayı için değil,tutarsa bütün seri için yapmayı düşünüyorlarmış.Ama dediğiniz gibi Zagorda tıkanma var galiba yeni çıkışlar arıyorlar.... ;)

DAMPYR

Size Zagor italyada hangi çeşidinden kaç sayı çıkmış onu yayınlıyorum.Türkiyede'deki durumu Zagor meraklıları karşılaştırır artık.... 8) :) ;)

Zagor aylık - Aylık çıkıyor - 560 sayı çıkmış

Zagor Özel -  Yıllık çıkıyor - 24 sayı çıkmış

Zagor Dev Albüm - 2 yılda bir çıkıyor - sayı 1 sayı çıkmış

Zagor Maxi - 6 ayda bir çıkıyor - sayı 17 sayı çıkmış

Zagor Almanak - Yıllık -16 Sayı çıkmış

kuzguncuklu

merhaba kizilmaske zagor spezial hangi kategoriye giriyor.saygilar

hanac

Alıntı yapılan: kuzguncuklu - 27 Nisan, 2012, 21:31:39
merhaba kizilmaske zagor spezial hangi kategoriye giriyor.saygilar

Zagor Özel oluyor Special sayılar.

hanac

Gambit

Bu ayki 122 numarali Nehir Kurtlari adli maceradan, Zagor un Neo'culuk oynadigi sayfa

Matrix II de ki otoyol sahnesini hatirlayan var mi :)

hanac

Çiko'yu tek kolla kaldırıyor.

Ki bu Çiko 100 kg civarındadır.  :)

Hayal Kahvem

Hahha! Bayıldım buna ben!!! :D

BAHADIR

Hasan 90 kilo ben geliyorum...Çikonun (tamam boyu kısa ama) nerden bakarsan bir + 20 si var...

Birde patlamanın şiddeti ile ivme kazanan bir çikoyu kaldırmak zagor gücünde birisi için tek kolla da olsa zor olmasa gerek...

guantanamo

Arkadaşlar zagor çiko ve yanındaki şahsı
Kaldırım bir örüncek adam gibi yada bir süper kahraman gibi uçmuyor
Dikkatli bakarsanız kayıktaki barutların patlayacagını anladığında
Her ikisinide omuzlarından tutarak birazda iterek hızlı birşekilde
Kayıttan kendilerini suya atıyorlar patlamanın şiddetiyle ki flimlerdede olur
Savruluyorlar ehişte birazda hayal gücümüzü kullanmak gerekir