Weapon X - Gerekli Şeyler

Başlatan dean, 03 Mart, 2018, 14:58:24

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

All new, all different dönemi. Inhumans vs. X-men'in hemen arkasından başlayan ongoing seri yolda.

Nightrain

Yıldıray Çınar'ın da çizerliğini yaptığı seri sanırım?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Aynen nightrain o seri. Mobildeyim fotoğraf ekleyemedim.

Nightrain

X-Men: Gold ve X-Men: Blue ile bir bağlantısı var mı bu serinin?
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Aynı dönemde geçiyor. Ama çok bağlantısı yok diye biliyorum. Henüz onları okumadığım için kesin konuşamıyorum.

rumar80

Old man Logan dışında ortam yanları yok görünse de, Phoenix resurrection macerasında tüm X-men takımı ile birlikte hareket ediyorlar.

dean

YILLAR BOYUNCA, WEAPON X PROGRAMI GEZEGENDEKİ EN ÖLÜMCÜL MUTANT KATİLLERİ YARATTI.

Ve şimdi gizemli bir yönetici liderliğinde geri döndü ve amacı Homo Superiorların kökünü kurutmak, onları bünyesine katmak değil! Weapon X, cyborg katillerden oluşan bir orduyu serbest bıraktı ve bu ordunun hedefleri arasında İhtiyar Logan, Sabretooth, Lady Deathstrike, Domino ve Warpath var! Ama Program'ın esas amacına ulaşmasının anahtarı Amadeus Cho, diğer adıyla Totally Awesome Hulk'ta gizli! Esrarengiz "H Serisi" deneyinin sırrı ne? Weapon X ve Totally Awesome Hulk'un yolları kesişiyor ve sonuçlar yıkıcı
oluyor! Bu kışkırtıcı ve destansı macera için sahne hazır ve maceranın ismi de sadece "Mutant İmha Silahları" olabilir.

Sayfa Sayısı: 112
  Etiket Fiyatı: 30 TL

memospinoz

Yeniden kurulan Weapon X Programı öfke dolu devasa boyutlarda bir canavar yaratmak için dünyadaki en tehlikeli genetik bozukluklardan DNA örnekleri almıştı. Artık bu çalışmaların ardındaki sır perdesi aralanıyor! İhtiyar Logan ve çetesi bu ölümcül yeni yaratığın, Weapon H'in peşinde... Ama Weapon X sürekli onlardan bir adım önde. Ve onlara izlemeleri gereken yolu gösterebilecek tek bir kişi var... Peder Stryker! Ayrıca, Logan Weapon H'i bulsa bile gençliğinde Hulk'la savaşırken zorlanmıştı... Peki hem Hulk'un hem de Wolverine'in güçlerine sahip bu kâbusa karşı ihtiyar haliyle ne yapacak?! All New Wolverine Laura Kinney yardım elini uzatacak mı?

Sayfa Sayısı: 112
Etiket Fiyatı: 36 TL

memospinoz

Ufak bir üçüncü dünya ülkesinde mutant soykırımı işlenmekte ve bu katliamı durdurmak bizim vahşi ekibimize kaldı! Ama alt etmeleri gereken milis kuvvetler sıradan askerlerden oluşmuyor. Bu adamlar Nuke diye bilinen Süper Asker'in kullandığı kırmızı hapların aynısından kullanıyor! Tüm bir ulustaki mutantların yaşamı tehlikede ve takım Nukelerden oluşan bir müfrezeyle kapışıyor... Hem de ateşe ateşle karşılık vererek!

Peki bu savaştan tek parça çıkmayı başarırlarsa İhtiyar Logan ve Sabretooth arasındaki anlaşmazlık ne boyutlara gelecek? Yapacakları bu azılı dövüş, gelmiş geçmiş en ölümcül mutant takımı için bir statüko değişikliğine mi sebep olacak?!

112 sayfa

hennessy

Son cilt harika idi. Kan gövdeyi götürdü. Kitap bir başladı bir baktım bitti :)

Weapon X serilerini hep sevmişimdir. Fazla söz olmayıp bol aksiyon olan serilerdir :) Yıldıray gene döktürmüş.

Ekip bu sefer bir diktatörü devirmek ve mutantları kurtarmak için harekete geçer. Eski iki dost mu desem düşman mı desem Logan'ın doğum gününde hesaplaşmak isterler sonunda çok güldüm.

7.5/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

memospinoz

İhtiyar Logan takım liderliğinden ayrılıyor! Yerine kim geçecek? Böyle ölümcül bir grubun sorumluluğunu üstlenmek popülerlik yarışmasına girmek gibi değildir... Her şey en güçlünün kim olduğuna bağlıdır. Ve şimdi borusu öten Sabretooth! Warpath bu durumdan hiç memnun kalmadı ama Logan'ın başaramadığını Victor Creed başarabilecek mi? Takımın bir sonraki hedefi bu yeni liderlik testinin sonuçlarını gösterecek... Fakat S.I.C.K.L.E. ajanı, merhametsiz Omega Red o kadar kolay pes edecek biri değil! Sabretooth, Domino ve Lady Deathstrike Rus Hükümeti'nin kudretine karşı koyabilecek mi? Özellikle Hükümet Winter Guard olarak bilinen süper takımı yardıma çağırdığında? Weapon X grubu için işler hiç de iyi gitmiyor!

112 sayfa

dean

Ava dönüşen avcılardı onlar. Müttefik olmak zorunda kalan düşmanlar. Dağılmaktan başka seçeneği bulunmayan bir saatli bomba! Şimdiyse Weapon X'in küllerinden yeni bir takım doğuyor! Sabretooth'un liderliğinde diğer X-Men üyelerinin yapmayacaklarını yapmaya hazır bir takım: Mutant ırkını korumak için kendilerini kana ve pisliğe bulamaya hazır bir takım! Peki kimler bu işe uygun? Deadpool... değil herhalde!? Takımda kimler bulunursa bulunsun, satanistlerden oluşan bir tarikat dünyayı mutantlar için cehenneme çevirmeyi planladığında, onları engelleyebilecek tek takım Weapon X-Force olacak! Takımın şeytani Azazel'in yardımına ihtiyacı var... Fakat Azazel onlara yardım edecek mi, yoksa onları ölüme mi terk edecek? Sabretooth'un tehlike dolu yeni dönemde, Weapon X'i şekillendirmesini kaçırmayın! Ama Sabretooth'un kana bulanmış seçimleri karşılığında bedel talep edildiğinde bu takım acaba ne kadar dayanabilecek?

Sayfa Sayısı:  136
  Etiket Fiyatı: 48 TL

gamlıbaykuş

İlk çıktığından alıp okumaya başlamıştım ama sonra yarım kalmıştı. Serinin tamamlanmasıyla bugün yeniden okumaya başladım. Çizimleri çok sevdim. Özellikle Domino ve Lady Deathstrike güzel resmedilmiş  ;) Konu klasik zaten Mutantların peşindeki robotlar vs. Ve bir de Weapon X' in yolu Hulk ile kesişiyor; ama Bruce Banner değil de Amadeus Cho ile. ( Benim için Hulk Bruce Banner' dır)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...