Çizgiromanlarınızı ciltletir misiniz?

Başlatan pizagor, 09 Ocak, 2010, 12:32:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Hem haysat hem de ben elimizdeki bu fasikülleri cilt haline getirmeyi planlıyoruz ve ikimiz de ayrı ayrı şeyler düşünüyoruz... Bakalım nasıl birşeyler ortaya çıkacak, ben de merak ediyorum...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Ali bu işin erbabı güzel birşeyler çıkacağına eminim, hadi hayırlısı o zaman.  :)
Darkwood Sakinleri..

haysat

Özgür'ün bana olan güveni için teşekkür ediyorum.

Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

Elinde fasiküllerden olan arkadaşlar 16 sayıya bakabilirlermi,boyu diğer sayılarla eşitmi.
Bizim elimizde olan diğer sayılara göre kısa ve kesim olayında bizi zorluyor,tabiiki (b planı)her zaman var.ama sadece bizde olan sayı kısa ise  yenisi ile değiştirerek sorunu çözmek istiyoruz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

Conan ve Bilka Örümcek Adamlarda sona geldik sayılır.

Fasiküllerin son hali budur.

Bir aksilik olmazsa yakında cilt kapaklarının dijital cıktılarını hazırlayarak kitapları bitireceğiz.

Bitmiş hali daha güzel olacak emin olun.

haysat

alan ford

Bilka Örümcek'ler biraz kısa boylu olduğu için iyi olmaz gibime gelmişti ama çok güzel görünüyorlar. Eline sağlık Haysat ( ne demekse ???)  Ve tekrar tekrar güzel günlerde oku pizagor ( ne demek olduğunu biliyorum ;D)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

haysat

Bu arada Murat bana attığın mesaja cevap yazamadım kusura bakma.

İstediğin işleri yaparız sorun yok. Kadıköy'e geldiğimde konuşur neler yapabiliriz bakarız.

hanac

Sevgili Ne demekse (haysat) fasiküllerin fotosu çok kötü.

Daha kaliteli foto istirham ediyorum.

kalidor

Crom! Ölüleri Say...

haysat

Sevgili Adminim bende resimlerin bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim .ÖZÜRRRRRRRRR!!!!!

Ama söz kapaklar bittiğinde çekilenler daha net ve güzel olacak.

Şimdilik elimden gelen budur.

haysat

Sevgili Fatih cilt bittiğinde ben ne yaptım diye kafanı Conan'ın kılıcına doğru vuracaksın emin ol.

Şaka bir yana senin fasiküller emin ellerde için rahat olsun..

pizagor

Eline sağlık sevgili Ali... Son hallerini ben bile görmemiştim, eski pırtık hallerini düşününce daha şimdiden çok güzel duruyorlar...

Tarkan Kurt

Vallahi şu haliyle bile mükemmel görünüyorlar. Tebrikler Haysat (Hayırlı Satıcı).  ;D

pizagor

Ali'yle çalışmanın iyi yanı ondaki çizgiroman sevdası... Kendisi de çizgiromanlarının kondüsyonlarına aşırı özen gösteren birisi olduğu için bir biriktirici olarak ne isteyeceğimi biliyor, bütün bu özenimi anlayışla karşılıyor, ortaya gerçekten güzel birşey çıksın diye uğraşıyor, kitapları sahipleniyor. Kareler kesilmesin diye benden fazla özen gösteriyor mesela, bu yüzden benden bazı kitapların yenilerini bulmamı istiyor...

aa

Çok güvendiğim bir ciltçi olursa düşünebilirim.
Esse Gesse Hayranı...