Star Wars Ana Seri - Çizgi Düşler

Başlatan dean, 04 Mayıs, 2018, 13:39:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Star Wars ana serisi de çıkacak olan yayınlar içerisinde.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Bu hafta sonuna doğru ışın kılıçlarınızı şarj etmeyi unutmayın... N'olur n'olmaz...

darbove

"Star Wars - Skywalker Saldırıyor raflarda!"

The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

hennessy

İlk cilt keyif ile bitti. Güzel bir hikaye, iyi tasarlanmış bir senaryo, bilindik hikaye içinde güzel bir macera. Benim gibi eski filmleri sevenlere senaryoda oynama yapmadan hikayeyi önümüze sermişler.

Sözünde durup yayınlayan Çizgi Düşlere teşekkür ederim.. 7,5/10

dean

Skywalker Saldırıyor...

Luke Skywalker ve Galaktik İmparatorluk karşıtı asiler o güne kadarki en büyük zaferlerini yeni kazanmış halde: Devasa Ölüm Yıldızı'nın yok edilişi. Fakat İmparatorluk henüz yenilmiş değil! Luke, Prenses Leia, Han Solo, Chewbacca, C-3PO, R2-D2 ve Asiler İttifakı'nın geri kalanıyla birlikte Darth Vader ve şeytani ustası İmparator'a karşı savaşa katılın! Bir asi saldırısı ters gidince, Han ve Leia kaçabilmek için hızlı düşünmek zorunda kalır.

Luke ise Darth Vader ile karşı karşıya gelir! Kendisiyle ilgili gerçeklerle yüzleşince akıl hocası Obi-Wan Kenobi hakkında daha fazla şey öğrenmek için Tatooine'e döner. Bu sırada Leia ve Han hayati -ve tehlikeli- bir gizli göreve çıkarlar. Fakat yanlarında Luke olmadan başarılı olabilecekler mi? Hem de Boba Fett tehdidi varken!

Bu ciltte Jason Aaron tarafından yazılan ve John Cassaday tarafından çizilen

Star Wars (2015) #1-6 arası sayılar toplanmıştır.

Sayfa Sayısı: 160
Etiket Fiyatı: 34 TL

dean

Kaçakçı Ayı'nda Yüzleşme

Eskimeyen klasikten hiç anlatılmamış hikayelerle macera sürüyor!

Luke'un Jedilar'ın akıbetine dair arayışı, onu Coruscant'taki Jedi Tapınağı'na yönlendirmişti. Fakat ışın kılıcı çalınınca, kendisini kısa sürede kapana kısılıp tutsak edilmiş buluyor! Luke, Ölüm Arenası'na zorla çıkarılmadan önce dostları yardımına koşacak mı?

Bu sırada Han ile Leia beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya. İmparatorluk güçleri hızla yaklaşırken, Han'ın geçmişinden gelen ve ona şahsi bir kin besleyen gizemli kadınla yüz yüze kalacaklar! Chewbacca korkusuzca atılırken Han'ın ise... eli ayağı bağlı?!

Ayrıca, suçluların rahatça cirit attığı Tatooine'de adaletsizlik dayanılmaz bir halde. Ben Kenobi doğru olanı yapmak için kendini ele vermeyi göze alacak mı? Bu, Obi-Wan'ın geçmişinden çok özel bir hikaye!

Sayfa Sayısı: 136
Etiket Fiyatı: 34 TL

rumar80

gamlıbaykuş

Daha ilk cildi alamadım, biriksin bakalım biraz.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

rumar80

Bu arada cizgi düşler doğal olarak tüm yayınlarına zam yapmış.  Haberiniz ola.

hanac

İlk 2 cildi okudum ve oldukça beğendim.

Hikaye çok akıcı, sanırım SW evreninde en sevdiğim dönem.

SW IV filminin hemen sonrasında geçiyor olaylar.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 25 Ağustos, 2018, 09:39:08
İlk 2 cildi okudum ve oldukça beğendim.

Hikaye çok akıcı, sanırım SW evreninde en sevdiğim dönem.

SW IV filminin hemen sonrasında geçiyor olaylar.

Çıkan seriler arasında Vader ile birlikte en iyisi ilk ciltler tempo çok iyi gidiyor  iken sonradan tempoda düşmeler başlıyor ama bu seri ortalaması 7(10 buda bize yeterli....

dean

Asi ekibi çok önemli bir tutsakla birlikte hapishane üssüne doğru yolda. Ama maalesef yalnız değiller. İmparatorluk'un kalbindeki bir Asi ajanı ile tanışın ve ölüm kalım meselesi bir göreve çıkın! Obi-Wan Kenobi'nin günlüğünden yepyeni bir hikaye bizleri Jedi Üstadı'nın Tatooine'deki sürgün günlerine götürüyor. Nem çiftçisi Owen Lars, genç Luke'u yanına almış olabilir ama Ben'in oğlanın hayatının bir parçası olmasına kesinlikle izin vermiyor. Sebebini öğrenmeye hazır olun.

Sayfa Sayısı: 152
Etiket Fiyatı: 40 TL

Mrtekin

4. cildin bu ay gelme ihtimali var mı acaba ?
They drew first blood...

dean

Yıldız Savaşları Galaksisi'ndeki destansı keşif yolculuğu sürüyor!

Çavuş Kreel ve İmparatorluk askerlerinden oluşan elit manga ile birlikte Yıldız Detroyeri Harbinger'ın koridorlarında Karanlık Taraf'ta bir gezintiye çıkın! Harbinger, neredeyse yok edilemez bir savaş silahı. Aynı zamanda, asilerin yeni, çok gizli planının da hedefi. İmkansızı başarmak için gözünü budaktan
sakınmayan Luke Skywalker, Han Solo ve Leia Organa, bunun Harbinger'ın son uçuşu olmasını sağlamaya kararlı! Ama Kreel ve SCAR Mangası da asileri avlamakta uzman! Çarpışma kapıda! Diğer bir macerada; Hutt Jabba, başındaki derdi çözmesi için Wookiee kelle avcısı Kara Krrsantan'ı tutuyor. Fakat bu kum çölünde, yakından tanıdığımız ihtiyar bir münzevinin de bu konuda söyleyecek sözü olabilir.

Çıktı!