Kosova 15. Uluslararası Çizgi Roman Festivali

Başlatan haysat, 01 Ağustos, 2018, 19:17:28

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Kosova 15. Uluslararası Çizgi Roman Festivali

Onur Konuğu "Hikmet YAMANSAVAŞÇILAR"

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

haysat

15.ULUSLARARASI ÇİZGİ ROMAN FESTİVALİ
12-14 EKİM 2018 TARİHLERİNDE BAŞLIYOR.
KARABALA "AFİŞ" OLMUŞ.
ÖZEL DAVETLERİNE KATILACAĞIM.
YOL, KONAKLAMA VE TÜM MASRAFLARI KARŞILIYORLAR.
TEŞEKKÜRLER...

Not: Hikmet Yamansavaşçılar'ın kendi Facebook sayfasından..

Kosovalı Sanatçı Gani SUNDURİ öncülüğünde her sene düzenlenen festival bu sene de renkli simaları ağırlayacak....

Bu sene 15. düzenlenecek olan Kosova Uluslararası Çizgi Roman Festivalinin onur konuğu, hepimizin yakından tanıdığı ve 35 sene sonra tekrar çizgiromana dönerek bizlere KARABALA gibi bir kahramanı kazandıran  "HİKMET YAMANSAVAŞÇILAR"

1. sayıdan sonra devam sayılarını kendi imkanları ile hazırlayıp satışa sunan sanatçı, bir çok zorluklara rağmen  4. sayı için tüm gücü ile çalışmalarına devam ediyor...

En kısa zamanda 4. sayıyı da okumak ve Karabala'nın  eşsiz dünyasında onunla at sürmek kılıç kuşanmak için bekliyoruz.

ilk 3 sayının eksikleri hataları yok mu, mutlaka vardır. Hikmet usta okuyucusu ile iç içe olup onların fikirlerini her zaman en üst seviyede tutarak yoluna devam etmiştir..

Macera devam ettikçe biz de KARABALA ile devam edeceğiz..

Tebrikler Usta yolun açık olsun....

https://www.facebook.com/gani.sunduri
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

Alıntı yapılan: haysat - 01 Ağustos, 2018, 19:34:57
Bu sene 15. düzenlenecek olan Kosova Uluslararası Çizgi Roman Festivalinin onur konuğu, hepimizin yakından tanıdığı ve 35 sene sonra tekrar çizgiromana dönerek bizlere KARABALA gibi bir kahramanı kazandıran  "HİKMET YAMANSAVAŞÇILAR"

15 yıldır yapıyorlarmış, gerçekten tebrikler.