Yalçın Dağlı Çizimleri

Başlatan nocardia, 02 Ekim, 2018, 23:01:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nocardia

Mezat sitesinde gördüğüm kapakları paylaşmak istedim, orijinal mi Yalçın Dağlı'nın mı bilemiyorum. İlgilenenler için link:

https://www.peramezat.com/index.php?islem=muzayede-urunler&link=efemera-obje-53&z_id=1415&sira=lot_a&sayfa=2

hanac

hanac

tommikser

1 Numara yazan çizim efsane imiş.Göğüsdeki kartala fazladan kanat takmış ressam abimiz. Sanırım hiç Zagor görmeden çizmiş. :D

tommikser

Birde evin patlamasından çıkan şey odun parçası olarak düşünmüş ama perspektif açısından bakarsak o yukarıdan geçen bir uzay gemisi olursa daha mantıklı olur.Uzay gemisi evi patlatmış olabilir.O yüzyılda evlerde doğal gaz yok tüp yok.Ev anca yanabilir.Patlaması bana imkansız geldi.O yüzden yukarıdaki uçan şey kesinlikle uzay gemisi :D

kharon

sanirm orjinal cizimler ama daha gecen haftalarda Aslan Sukur kapaklarini ayni fiyattan baslattilar ve hepsi satilmadi bile.

Yalcin imzali cizimlerin ayni fiyattan baslatilmasi bir tuhaf, bir fiyatlandirma politikalarinin olmadigi anlasiliyor.

"Cizgi Roman kapagi mi ? Yaz oglum 250" seklinde calisiyorlar benim anladigim  :D