Blue Beetle

Başlatan dean, 30 Kasım, 2018, 00:08:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Belli bir süredir Warner Bros. DC filmi duyurmuyordu. Bugün duyurarak sessizliğini bozdu. Gareth Dunnet-Alcocer filmi yazacak. Blue Beetle'ın Jaime Reyes versiyonu uyarlanacak.

dean

Warner Bros. Blur Beetle için yönetmenini geçtiğimiz günlerde nihayet buldu. Angel Manuel Soto filmin yönetmeni olarak seçildi.

dean

Blue Beetle başrol oyuncusunu bulmuş görünüyor. Xolo Mariduena, Jaime Reyes'i canlandıracak. Blue Beetle filmi de Batgirl ve Static Shock gibi HBO Max'te yayınlanacak. HBO Max kararı aslında bir süredir tartışma konusu. Zira DC'nin diverse karakterlerine çekeceği sıradaki üç filmin üçününde HBO Max'e gönderilmesi biraz kafalarda soru işareti yarattı.

dean

Warner Bros. Blue Bettle için HBO Max kararından döndü. Film 2023 yılı içerisinde sinemalarda yayınlanacak.

dean

Nightrain

Gördüğüm en iyi live action kostümlerden birisi. Fotoğraflarda böyleyse, filmi düşünemiyorum. Hiç umudum olmasa da film güzel çıkar umarım.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dean

Kull of Atlantis

Ben bekliyorum. Çok bilinmeyen karakterlerin filmleri çıksın Thor 4 gibi kötü filmler çıkacağına.