Ana Menü

Hoşgeldin 2019

Başlatan hanac, 31 Aralık, 2018, 15:29:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Bütün arkadaşların yeni yılını kutlar, sevdiklerinizle nice sağlıklı mutlu ve huzurlu yıllar geçirmenizi dilerim.

Çizgi romansız kalmayın  ;D

dean

caretta

2019 yılının tüm üyelerimize sağlık, mutluluk ve refah geçirmesi dileğiyle...Yeni yılınız kutlu olsun.

drgavsever

Tüm Altın Madalyon Ailesinin Yeni Yılını kutlar ,sağlık ve mutluluklar dilerim.Yeni yılda herşeyin gönlünüzce olması dileğiyle....Sevgiyle kalın..

Saint2

Tüm Altın Madalyon Ailesinin Yeni Yılını kutlar ,sağlıklı ve mutlu bir yıl dilerim.

Nemo

Herkese saglikli, mutlu, huzurlu yillar dilerim.

Özel Alfa Ajanı

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

peder clemente

Neşesi bol, hüznü az;sevinci bol, derdi az;sevgisi çok, nefreti az bir yıl dilerim.
Çizgi romansız, müziksiz ve sinemasız kalmayın; çünkü bunlar hayatı eşsiz kılar.

Hayal Kahvem

Sülalemin tüm bıyıklıları adına! büyücüler toplantısı, ilkbahar şenlikleri, darkwood'da bir kurbağa bayramı eksik... bir de yılbaşı :D

Yedikleriniz  kilo değil şifa olduğu, çok oturmayıp çok yürüdüğünüz, paranızın bereketlendiği,
iyilere denk geldiğiniz, tatlı sürprizlerle sevineceğiniz, şahane çizgi romanları uygun  fiyata  okuyabileceğiniz  bir yıl diliyorum.

gamlıbaykuş

Sağlık, mutluluk ve esenlikler dolu bir yıl diliyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Herkese mutlu ve bol çizgi romanlı seneler dilerim. :)
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

aa

Esse Gesse Hayranı...

Mrtekin

Tüm forum üyelerine, aileleri ve sevdikleri ile birlikte, mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yıl dilerim.
They drew first blood...

V

Nice mutlu yıllara dostlar..
"İstemem,eksik olsun.."

doktor1881

geri sayımda son dakikalar
herkese sağlıklı,mutlu ve bol çizgiromanlı 2019 dilerim