yeni TARKAN

Başlatan İlhan Yılmaz, 24 Şubat, 2010, 22:47:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Aylık düzenli Tarkan yayınları ile beğendiğimiz Turkuaz ında ayarı kaçtı maalesef.
Ufak tefek aksaklıklarla da olsa umarım tüm seriyi tamamlarlar.   ???
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Artık Hangi Kitabın ne zaman çıkacağını bilemez olduk.Lal Kitap dışında düzenli kitap çıkaran başka yayınevi kalmadı galiba..... :'( ;)

alpi

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Mart, 2012, 18:20:39
Artık Hangi Kitabın ne zaman çıkacağını bilemez olduk.Lal Kitap dışında düzenli kitap çıkaran başka yayınevi kalmadı galiba..... :'( ;)
eski yayıncılar periyodlardaki düzene daha önem veriyorlardı..hatta kendilerine o kadar güveniyorlardı ki dergilerin arka kapağına ya da arka iç kapağına onlardan kaynaklanmayacak olası bir aksama için not düşüyorlardı:bayinizden ISRARLA isteyiniz...

DAMPYR

Alıntı yapılan: alpi - 07 Mart, 2012, 18:30:52
Alıntı yapılan: Kızılmaske - 07 Mart, 2012, 18:20:39
eski yayıncılar periyodlardaki düzene daha önem veriyorlardı..hatta kendilerine o kadar güveniyorlardı ki dergilerin arka kapağına ya da arka iç kapağına onlardan kaynaklanmayacak olası bir aksama için not düşüyorlardı:bayinizden ISRARLA isteyiniz...

Evet ya o Tay Yayınlarında yazan haftada bir çıkar,onbeş günde bir çıkar,Ayda bir çıkar ibarelerini mumla arar olduk.... :'( :-\ ;)

kalidor

Yayıncıların çoğu bu işi 2. iş ve hobi olarak yaptıklarından diğer işlerinde olabilecek küçük bir yoğunluk, aksilik vb. yayınların tarihini aksatıyor. Tabii bir de tek adam olmalarından dolayı uğraşacak başka kişiler de pek olmuyor.
Crom! Ölüleri Say...

alpi

tarkan'ın yeni sayısı idefix'te ön satışta..KUZEY CANAVARLARI...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: alpi - 09 Mart, 2012, 16:58:16
tarkan'ın yeni sayısı idefix'te ön satışta..KUZEY CANAVARLARI...
Nihayet :)

alpi

yanlış hatırlamıyorsam turkuvaz kitap tarkan'ı iki yıl önce yayınlamaya başlamıştı..iki yılda onsekiz kitapta dokuz macera yayınladı..bu sıklıkta, kalan altı macera bir yıllık döneme yayılacak gibi görünüyor...

DAMPYR

Alıntı yapılan: alpi - 09 Mart, 2012, 17:53:25
yanlış hatırlamıyorsam turkuvaz kitap tarkan'ı iki yıl önce yayınlamaya başlamıştı..iki yılda onsekiz kitapta dokuz macera yayınladı..bu sıklıkta, kalan altı macera bir yıllık döneme yayılacak gibi görünüyor...

Hepsini yayınlasında biz razıyız 1 yıla..... ::) :D ;)

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

tommikser

Dostum sanırım almaya yeni başlıyorsun.Benden sana tavsiye demin Zagor için yazdığın yazıdaki linle baktım o fiyat çok uçuk bir fiyat.D&R fiyatları da çok şişiktir.Kadıköy'deki abilerimizden çok uyguna alabilirsin.Fazla para verme.Sana kargolarlar daha az para verirsin. ;)

Nightrain

Evet, Tarkan'a yeni başlayacağım. Ben İstanbul da yaşamıyorum ama. Gelmem de mümkün değil şuan. Çizgi romanları sadece netten alabilirim. D&R'nin mağazası kazık ama sitesi uygundur. Özellikle 50TL üzeri kargo bedava olduğu için genellikle ilk tercihim D&R oluyor.

Şimdi ben, Tarkan'ı hangi sıraya göre okumalıyım? Yoksa rastgelemi gideyim?

P.S. O Zagorları almayacağım. Sadece bir hayal diyelim. ;D

rumar80

Sevgili nighttrain önce kendini tanışma bölümünde tanıtmanı dilerim.

Bu arada hoş geldin.
   Kadıköy'deki dostlar kargo ile çizgi roman yolluyor. İstersen çizgi roman alım satım başlığından arkadaşlara mail at, sana uygun fiyatları söylesinler.
   İyi okumalar.

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 17 Mart, 2012, 15:31:37
Şimdi ben, Tarkan'ı hangi sıraya göre okumalıyım? Yoksa rastgelemi gideyim?

Hoşgeldin dostum.

Sorunun cevabını aşağıdaki mesajda bulabilirsin

http://altinmadalyon.com/altin/index.php/topic,3665.msg30739.html#msg30739

Nightrain

Teşekkürler dostum, çok makbule geçti. :)