Wasteland - Çorak Topraklar / Çizgi Düşler

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 08:48:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Çizimleri en başta itici gelmesine rağmen sadece birkaç yaprak sonra atmosferine keyifle dahil olduğum güzel bir albüm Çorak Topraklar. 20 yaş altı ne istiyor, onlara hitap ediyor mu bilemem ama piyasada hep aynı kahramanların dönmesinden şikayet edenler için de güzel bir deneme bu dizi. Sadece hemen vazgeçmeyin birazcık sabredin, sayfaları çevirin...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

pizagor

Alıntı yapılan: ilke - 11 Ekim, 2011, 16:29:07
Benim içimde kalan Wasteland'im var. Hoz'dayken marvel renkler ve örümcek adam vardı. Alnımın akıyla Marmara'ya aldım hepsini, mutluyum gururluyum :)

Marmara'da işler yoluna girince zarar etme pahasına da olsa Wasteland'e devam etmek istiyorum. Ben hikayeye o kadar ısınmıştım ki zaten bi gaz ilk 3 cildi çevirmiştim. Kafamda şöyle bir durum var, biraz da Türk okurunun alışkanlıklarını göz önüne alarak serinin boyunu küçültüp 3 cilt birden basabilirim. Siyah beyaz, en kalite saman kağıda. belki o zaman insanların daha çok ilgisini çeker. Çünkü artık dağıtımdan mıdır, çizimden midir, konudan mıdır bilmiyorum ama o kitap neredeyse hiç satmadı.

Rekabetçi bir fiyatla çıkabilecekse saman kağıt neden olmasın? Senelerce bu şekilde okumadık mı 'comic'leri...

ilke

bu konuda ufak ufak bir kıpırdanmalar olmaya başladı. işler kesinleşsin haber vereceğim :)

ilke

hanac

HacıGeraltEmmi

Güzel haber, diğer yayınlarla ilgili gelişmeler ne alemde  ??? sırf sizin yayınları (SSOC HC 4-5, RedSonja 3, Bone ve Borgia 3, diğerleri bir düzen içinde vakti gelince çıktıkları için sormuyorum ;D ) beklediğim için kadıköye geçmiyorum ne zamandır. Çok bekleyeceksek gideyim diğer yayınları alayım bari ;D

haysat

Saol İlke.

Bu haber gerçekten güzel oldu. Bence hak ettiği değeri bulamamış bir çizgi romandı Çorak Topraklar umarım bu sefer başarılı olur.
Hoz'dan çıkan sayıyı almıştım, devamını merakla bekliyorum.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

ilke

Özer Sahaf'tan çıkacak bu sefer. İlk 4 cildi 2 kitap halinde basacaz. Zaten en son 6. cilt çıktı amerika'da. detaylar belli oldukça sizle paylaşırım buradan.

haysat

Bilgilendirdiğin için saol İlke.

İlker'ede teşekkürler her geçen gün Çizgi Roman adına değerli adımlar atıyor.

İlker adımlarını atsın biz onunla yürümeye varız.
Değilmi arkadaşlar....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

hanac

İlker Bey'e çok teşekkürler.

Wasteland'in değeri anlaşılmamıştı.

pearl jam

kalidor

Bir Kral Kull vardı, noldu? Telif süresi doldu herhalde >:(
Crom! Ölüleri Say...

Huma

pizagor

İlk cilt yeniden yayınlanıyor değil mi? Olayın tek kötü tarafı bu olacak...

kalidor

İlk cildi bir takasta elden çıkartmıştım, iyi oldu. Boyutlar küçülür herhalde. Post-apokaliptik öykülere her zaman evet....
Crom! Ölüleri Say...