Red Sonja - Marmara Çizgi

Başlatan hanac, 08 Mart, 2010, 16:55:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Şu an devam serisi de başlayan Loki'li Wrath of Gods olabilir. Thulsa Doom'lu Doom of Gods da olabilir. Queen of Frozen Lands'te bir alternatif.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Erdem bey bütün serilerin satışlarından memnun olduğunu, ancak Red Sonja'nın diğerlerine göre ağır sattığını söylemişti bize de. Kızıl saçlı güzelimizin biraz daha desteğe ihtiyacı var sanki arkadaşlar. Kaliteli baskısı, şahane çizimleri, birbirinden güzel maceraları, fiyat dersen makul seviyelerde... Daha ne olsun.  ::) Sırf kitabın sonuna eklenmiş kapakları seyretmek için bile alınacak bir çizgi roman. İtki mekanizmanızı çalıştırın lütfen arkadaşlar...

rumar80

Sen çarklarını döndürmeye başladın bile dostum.
    Erdem beyin yayınlarının en güzel yanı uzun vadede satılabilen çizgi romanlar.
    Red Sonja da hedefe ulaşacaktır.

darkwood

Erdem bey'e fuardan beri soruyorum, "Red Sonja ne zaman çıkıyor?" diye her sorduğumda 2 ay'a kadar çıkıyor cevabını alıyorum.
Fuar'ın bittiği neredeyse 6 ay olacak, en son Red Sonja'nın çıktığı ise 8 ay! Biz hala bekliyoruz.  :-[
Red Sonja yı istiyoruz, kampanyasımı yapsak ne yapsak.  ???
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: darkwood - 09 Mayıs, 2011, 22:50:51
Erdem bey'e fuardan beri soruyorum, "Red Sonja ne zaman çıkıyor?" diye her sorduğumda 2 ay'a kadar çıkıyor cevabını alıyorum.
Fuar'ın bittiği neredeyse 6 ay olacak, en son Red Sonja'nın çıktığı ise 8 ay! Biz hala bekliyoruz.  :-[
Red Sonja yı istiyoruz, kampanyasımı yapsak ne yapsak.  ???

Barbar Conan'ın Vahşi Kılıcı son sayı çıkalı neredeyse 1 yıl olacak.

kalidor

Ağustostaki Conan filmini bekliyor olabilirler :D
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Red Sonja'nın 3. cildi için daha uzun süre beklememiz gerekecek. Panini'deki İtalyanlarla bu konuda iletişim kurulamıyormuş. Zaten Conan'ın gecikmesinin sebebi de bu. 
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 27 Haziran, 2011, 10:25:12
Red Sonja'nın 3. cildi için daha uzun süre beklememiz gerekecek. Panini'deki İtalyanlarla bu konuda iletişim kurulamıyormuş. Zaten Conan'ın gecikmesinin sebebi de bu. 

Bu tarz aksamalar, düzensizlikler, yarıda bırakmalar beni orijinal dilinde okuyabildiklerimi o dilde takip etmeye yönlendiriyor!
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Aman Allahım!!!  Conan travesti olursa ancak bu kadar olur herhalde ;D

Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Muhteşem bir kapak çalışması da Conan için yapmışlar ;D:

Crom! Ölüleri Say...

ferzan

Red Sonja kapağında,Sonja'nın iki yanındaki putların ciddiyetsizliği tuz biber oldu kahkahalarıma... ;D Kapağı yapanı arayıp bulmak istiyorum,zira bambaşka bir kafası varmış dedirtiyor...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

darkwood

Bizimkilerin Conan'ın Alfa tam maceralı serisinde bazı ara maceralarda çizdiği karikatür kapak çizimleri bile bunlardan daha iyi, en azından mizahi bir yönleri var. ;D

Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Canına yandığım!!  :o Hangi ülkede yapmışlar bunları? Birgün yolumuz düşer Allah korusun uzak durmaya bakalım bari :D

emre ozdamarlar

Danimarka buyuk ihtimal :)
Sacmalamis adamlar harbiden.

HacıGeraltEmmi

Red sonja 3'ü fuara yetiştirmek için şimdiden hazırlıklara başlansa mı acaba ::) Özledik valla. Başta a5555 abimiz olmak üzere, tüm arkadaşlarımızdan her türlü baskı mekanizmasının çalıştırılmasını bekliyorum artık.  ;D

[IMG]http://www.hizliupload.com/?di=VMZ8[/img]