Kaan Comics Çizgiroman Temin Merkezi

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 21:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Gambit

konustugumuz uzere 22 numarayi alayim lutfen

essegesse

HacıGeraltEmmi

DAMPYR

Alıntı yapılan: designer73 - 23 Şubat, 2012, 18:14:31
3. sayı ile ilgili gelişme varmı ::)

Hanaç bi ara çıkıyor diye bi kapak resmi yayınladı sonra sesi sedası kesildi....... ;)

Mister NO

1001 Romanın serilerinden haber yok.

Bu arada Altan da ortalarda yok.

Bir süredir forumda görünmüyor.

1001 Roman serileri ve Altan hakkında bilgisi olan?

DAMPYR

Alıntı yapılan: Mister NO - 26 Nisan, 2012, 15:36:35
1001 Romanın serilerinden haber yok.

Bu arada Altan da ortalarda yok.

Bir süredir forumda görünmüyor.

1001 Roman serileri ve Altan hakkında bilgisi olan?
Bu soruyu ben çok kez bu forumda sordum Mister No ama kimsenin ne olduğu hakkında hiç bir fikri yok.... ???

hanac

Fuat Bey'e mesaj attım ama geri dönmedi.

Altan'ın da yayınlardan haberi yok.

Yarın Altan'a uğrarım ve foruma girmesi yönünde ihtar veririm.  :)

altay1944

Altan'ın yayınlardan haberi yok sözü garibime gitti.1001 roman kitaplarında sahibi kısmında Altan'ın adı geçiyor.Hasan Bey size zahmet bu konuyuda bir açıklığa kavuşturun.Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama ben juliayı okumak istiyorum .Ama 1001 roman adı altında ama başka bir yayınevi tarafından.Netlik kazanırsa kampanya başlatabiliriz.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 27 Nisan, 2012, 18:07:02
Altan'ın yayınlardan haberi yok sözü garibime gitti.1001 roman kitaplarında sahibi kısmında Altan'ın adı geçiyor.Hasan Bey size zahmet bu konuyuda bir açıklığa kavuşturun.Kimseyi zan altında bırakmak istemem ama ben juliayı okumak istiyorum .Ama 1001 roman adı altında ama başka bir yayınevi tarafından.Netlik kazanırsa kampanya başlatabiliriz.
Aynı fikirdeyim altay 1944 artık bizi kandırmaktan vazgeçsinler ve yayınlara ne olacağına bir açıklık getirsinler.... ??? :-\ >:(

hanac

Fuat Bey az önce Facebook da yazdı.

1001 roman kapanmıyor arkadaşlar ve yayınlara da devam edecek. Hatta yeni telifler aldığımızı da söyleyebilirim.
Sadece dağıtım ve tahsilat sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla biraz ara verdik.
Mayıs ayında Julia,Tex Almanak ve Lejyoner ile raflarda yerimizi alırız.

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 27 Nisan, 2012, 20:28:47

1001 roman kapanmıyor arkadaşlar ve yayınlara da devam edecek. Hatta yeni telifler aldığımızı da söyleyebilirim.
Sadece dağıtım ve tahsilat sorunlarına çözüm bulabilmek amacıyla biraz ara verdik.

Güzel haber tex almanak devam ediyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 27 Nisan, 2012, 20:28:47

Nihayet Julia geri döndü.Gecenin süprizi buna denir.işte duymak istediğimiz haber buydu.teşekkürler. Fuat bey... 8) :) ;)

kalidor

Brendon en iyi ihtimal hazirana kaldı demek:(
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

nedir bu yeni yayin ekleme arzusu, hirsi

once elindekileri dogru durust cikarsa yayinevleri sonra yeni yayin ekleseler olmuyor mu

darkwood

Brendon, Julia, Tex Almanak, Lilith2 gibi hazır olanların düzenli yayın periodu tabiki ilk istediğimiz. Ayrıca yeni kaliteli frankofonları da görmek ikinci tercihimiz olabilir.
Darkwood Sakinleri..