Kaan Comics Çizgiroman Temin Merkezi

Başlatan hanac, 14 Mart, 2010, 21:48:22

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

essegesse

İlginiz için çok teşekkür ederim.Bundan sonra daha faal olmaya çalışacağım.

Her türlü çizgiroman için mesaj atıp fiyat alabilirsiniz.Yeni çıkanları ve elime geçecek koleksiyonluk kitapların bilgilerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğim.

Herkese saygılar sevgiler.

altay1944

Altan bey julia 3 ten haber varmı+sert kapak olacak mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

essegesse

Julia 3 Matbaada şu an.Tam tarih veremiyorum ama yakında çıkacak.

Julia 2 HC'de matbaada.Ancak bu cildin,ciltleme aşamasında hatalar oldu ve tekrar basılıyor.

Julia 2 ve 3 HC sadece 100 adet yapılıyor.İlk sayının normal kapaklısı tükendi.HC'de tükenmek üzere.Bilginize.

essegesse

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 14 Şubat, 2012, 18:00:27
Cildin içinde kapaklar da var mı?Bir fırsat olduğunda bunu da öğrenirseniz sevinirim.Bendeki Tenten'lerde 10-12 kadar eksik var.Belki bu iki cildi alabilirim.

Erol bey,söylemeyi unuttum,Eğer kalın ciltleri alırsanız,elinizdeki sayıları makul bir fiyattan alabilirim.

Saygılarımla.

poe

Alıntı yapılan: essegesse - 14 Şubat, 2012, 19:17:32
Julia 2 ve 3 HC sadece 100 adet yapılıyor.İlk sayının normal kapaklısı tükendi.HC'de tükenmek üzere.Bilginize.

1001 roman da ikinci baskılara başlayacak yani... güzel haber.

Gambit

Alıntı yapılan: essegesse - 14 Şubat, 2012, 19:17:32

Julia 2 HC'de matbaada.Ancak bu cildin,ciltleme aşamasında hatalar oldu ve tekrar basılıyor.

Altan cim Julia 2 ve 3 un HC larindan bana ayirirsan sevinirim eski dostum

selamlar

hennessy

Sayın Altan bey Lilth 2.kitap hakkında bilgi varmı birde Fuat bey Volto nun devamı sayılan Shanghai Devil'i basmayı düşünüyormu ?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

yalcinerol345

Alıntı yapılan: hennessy - 14 Şubat, 2012, 20:19:40
Sayın Altan bey Lilth 2.kitap hakkında bilgi varmı birde Fuat bey Volto nun devamı sayılan Shanghai Devil'i basmayı düşünüyormu ?
Bir soru da ben sorayım bari.1001 Roman Tercuman çocuk Frankofonları basmayı düşünüyordu.Bu konuda bir gelişme var mı?

drfuhrer

12 macera bir arada..harika birşey bu..altan beyde fiyat ta süper..umarım ciltler hardcover olur.

hanac

12 cilt birarada 100 TL olması iyi oldu.

Altan kardeş 50 TL indirim için teşekkürler.

Ara kapaklar da var mı acaba ?

Yarın hemen cevap bekliyoruz, bu olay beni heyecanlandırdı  :)

V

Julia HC. 2 ve 3'ün 007 nolu ciltlerini bana ayırıyorsunuz.İlk ciltte olduğu gibi.. ;)
"İstemem,eksik olsun.."

Tarkan Kurt

12 cilt bir arada biraz fazla olmuş gibi. Şöyle 6 cilt bir arada hardcover olsaydı daha iyi olurdu.

pearl jam

Asteriks ve Red Kit' leri tamamladım sırada Ten Ten vardı, bu haber de tam denk geldi :)

İdefix de gözüken kapakları pek beğenmedim ama. Ayrıca orijinal boyutta olmasını da her zaman tercih ederim. Altan beye benim de bir sorum olacak, cevaplarsa sevinirim. Orijinal boyutta basılan Ten Ten lerin tümünü ( sanırım toplam 24 albüm var ) sizden temin edebilir miyiz? Edebiliyorsak da fiyatları nedir?  Şimdiden teşekkürler.

yalcinerol345

Bu yayınlanan iki cilt de orijinal boyutta.

alan ford

Alıntı yapılan: pearljam - 14 Şubat, 2012, 23:14:18
Asteriks ve Red Kit' leri tamamladım sırada Ten Ten vardı, bu haber de tam denk geldi :)

İdefix de gözüken kapakları pek beğenmedim ama. Ayrıca orijinal boyutta olmasını da her zaman tercih ederim. Altan beye benim de bir sorum olacak, cevaplarsa sevinirim. Orijinal boyutta basılan Ten Ten lerin tümünü ( sanırım toplam 24 albüm var ) sizden temin edebilir miyiz? Edebiliyorsak da fiyatları nedir?  Şimdiden teşekkürler.

Bu 24 maceranın birde kutusu vardı sanki ???
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir