Helstrom

Başlatan dean, 01 Mayıs, 2019, 18:41:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ghostrider

Ben izledim ;ortalama bir dizi olup doğa üstü türünü sevenler bakabilir.Keşke iyi bir aktörle Ghost Rider in Lucifer ile kapıştığı çizgi  romanın dizisi yapılsa süper olurdu.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

doktor1881

Bölümüm:5 Dizinin bütünlüğünde en güzel bölümüydü diyebilirim.Anne Valentine üzeri kurulu bölümde Daimon yine çok pasifdi
diyalogun çok olması dizinin eksi tarafı Biraz action olsa dizi iptal edilmezdi derim

Bölüm Notu:8/10

doktor1881

Bölüm:6 Dizi ilerledikçe konu daha çok insanı içine çekiyor Ortalama bir dizi olmasına rağmen iptal edilmesine üzüldüm Güzel bir bölüm daha izledik Hele final sahnesi mükemmeldi Bir ara sezon finalimi oldu diye düşündüm Bitişi sezon finallerine yakışır biçimdeydi
Anne(Valentine),Daimon ve Ana omuz omuza babalarına karşı savaşıyor
Daimon karekteri hakkında bilgisi olan varsa lütfen bilgi verebilir mi Böyle pasif,melankolik bir tip mi

Bölüm Notu:8.5/10 

doktor1881

Bölüm:7  Ana ve Daimon'un uğradıkları şok sonucunda ortaya çıkan psikolojik yıkımla uğraşmaları ile sönük geçen bölüm yine çok güzel bir final sahnesi yaptı Dizininin beğendiğim karekteri Ana. Nasıl vakur duruyor dizide Ama bu bölümde içindeki iyilik zor da olsa ortaya çıkıyor
Bu tür konuları seven arkadaşlar bir başyapıt beklentisine girmeden muhakkak göz atsınlar.İlk 3-4  bölüm sabrederlerse güzel bir dizi ortaya çıkıyor

Bölüm Notu:7/10

doktor1881

Bölüm:8 Yine ağır giden bir bölüm derken sonlara doğru yine yapacağını yaptı Final sahnesi güzeldi
Bu dizinin ana karekteri ''Ana'' Gerçi bu bölümde geri dönülmez bir hata yaptı ama olsun Ona feda

doktor1881

Bölüm:9 Biraz araştırdığımda  Daimon'un daha güçlü olduğunu gördüm Ama dizide karekterize edilmesi facia Çok pasif. Bu bölüm Daimon ve Gabby'i zor günler bekliyor

doktor1881

Bölüm:10(FinaL) 45 dk lık sürenin 30-35 dk sında dingin giden dizinin (Tüm sezon için geçerli) 10-15 dk sında tempo yükseliyor Yine sonlara doğru vites arttırıyor Her bebek masum mudur acaba. Bence  ortalamayı tutturmuş dizi Devam sezonu olsaydı eğer yine seyrederdim Anna'yı özleyeceğim

Bölüm Notu:7.5/10