Before Watchmen - İthaki Yayınları

Başlatan Nightrain, 03 Ekim, 2019, 15:16:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kapaklar yeni, Gerekli Şeyler hazırlamış.
Soldaki orijinal, sağdaki yeni kapak

Nomad

Kapaklar gayet iyi.
Serinin yazarı kim?
Kapakta Azzarello yu gördüm.
Oysa pek bir beklentiye girmemek lazım.

ZGeralt

Alıntı yapılan: Nomad - 09 Ekim, 2019, 09:30:47
Kapaklar gayet iyi.
Serinin yazarı kim?
Kapakta Azzarello yu gördüm.
Oysa pek bir beklentiye girmemek lazım.

Son zamanlardaki işleri evet pek sevilmedi ama Azzarello 100 Kurşun'u, Loveless'ı Joker'i falan da yazmış, Eisner ödüllü bi yazar. Herşeyden önce 100 Kurşun'un hatrı var :)

Before Watchmen serisi 4 cilt.

Comedian/Rorschach
Minutemen/Silk Spectre
Ozymandias/Crimson Corsair
Nite Owl/Dr. Manhattan

Her cildi başka bir yazar yazmış. Goodreads puanları ortalama civarında geziyor zaten çok da ses getirmiş bir seri değil.
Yine de Watchmen külliyatı mühim, Türkçe'ye çevrilmesi güzel.
İthaki'nin yayınlaması güzel olmayan şey :) Diğer ciltler herhalde 2026 da falan gelir.

Bence İthaki bi kampanya yapmalı, Preacher tamamlanana kadar hayatta kalan okurlarına bir yurtdışı seyahati ne biliyim huzurevi indirimi falan versinler. Bilemiyorum gerçi o zamana kadar ışınlanma falan bulunursa seyahat hediyesi ucuza kaçar.

Hayırlı olsun bakalım.

KenParker

Kapaklar burda tutacak şekilde hazırlanmış. Adamların hepsi poz yapıyor 8)
Ben olsam diğerini seçerdim.

Huzurevi indirimi iyiymiş ;D

pizagor

8 Ekim tarihli tweet:

Watchmen'in evveliyatını anlatan Watchmen: Başlangıç kitaplarının ilki, Komedyen/Rorschach bu hafta matbaaya gitti. Çeviriyi @MarufMerru  yaptı. Alican'ın, "Bunların orijinal kapakları tırt ya," demesiyle kendi kapağımızı kendimiz tasarladık, DC de onayladı. Haftaya raflarda.

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 09 Ekim, 2019, 08:52:07
Kapaklar yeni, Gerekli Şeyler hazırlamış.

Bu fasikül kapaklarını kırparak kullanmış

Nightrain

Alıntı yapılan: pizagor - 09 Ekim, 2019, 12:32:47
8 Ekim tarihli tweet:

Watchmen'in evveliyatını anlatan Watchmen: Başlangıç kitaplarının ilki, Komedyen/Rorschach bu hafta matbaaya gitti. Çeviriyi @MarufMerru  yaptı. Alican'ın, "Bunların orijinal kapakları tırt ya," demesiyle kendi kapağımızı kendimiz tasarladık, DC de onayladı. Haftaya raflarda.

Tırt buldukları orijinal kapakları, kullandıkları varyantlardan daha iyi bence.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Agamotto

İlki ne ara çıktı da ikincisi çıkıyor. İthaki şaşırttı bu sefer ;D

Nightrain

Vaiz ve Transmetropolitan 6.cildi görmeden almayacağım. Bu tamamlandıktan sonra Vaiz'i hızlandırırlar inşallah.

Bloodslince

Watchmen Başlangıç: Komedyen - Rorschach (Yayınlandı)

Taze Haber;
Watchmen: Başlangıç kitaplarının ikincisi, Ozymandias/Kızıl Korsan matbaaya gitmiş. 31 Ekim'de çıkıyor. :)

İthaki seriye bağladı, hayr olsun. :)

"Gotham'ın beyaz şövalyesini aldım ve bizim seviyemize indirdim. 
Çok zor olmadı.
Bildiğin gibi delilik yerçekimi gibidir.
Sadece hafifçe itmek gerekir."
[shadow=red,left]Joker[/shadow]

Mrtekin

D&R'da inceledim. İthaki hakkını vererek basmış. İnternet indirimi ile fiyatı da gayet makul. Kaçırmamak lazım.
They drew first blood...

cey cey

Orijinal kapaklarını tercih edenlerdenim. Her şeyin ilk halini -yazarının, çizerinin karar verdiği halini- seviyorum sanırım. Ayrıca, "-tırt ya..." ilginç bi açıklama...
Alan Moore bu serinin olmamasını istemişti bildiğim kadarıyla. Zaten adam ne istemese onu yapıyorlar :) Artık mesleği bıraktığı için gelecek işleri garanti altına aldı fakat eski çalışmalar muhtemelen bundan sonra bol bol kurcalanacaktır...

darkwood

ithakinin baskı kaliteleri genel olarak güzel, Watchmen kapaklarına biraz daha özen gösterirlerse çok daha iyi olacak.
Darkwood Sakinleri..

Nightrain

İdrava