Mister Miracle - Marmara Çizgi

Başlatan dean, 12 Ekim, 2019, 12:31:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dean

Nightrain

Süpper. :D Uzun zamandır bunun basılmasını bekliyordum.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

İlke kardeşim beni gene ters köşeye yatırdı. Çok merak ettiğim bir çizgi roman geliyor..........
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Güzel bir sürpriz oldu, bizde basılması çok daha uzun sürer diye düşünüyordum.
Darkwood Sakinleri..

yalcinerol345

Hiç duymadım. Bilgi verebilecek olan var mı?

Nightrain

Bu çizgi roman bizde tek cilt olarak mı basıldı, 2 cilt olarak mı basıldı? Arkabahçe Cilt 1, Cilt 2 diye satışa koymuş. Acaba varyantı cilt 2 mi sandılar? Bilen varsa yeşillendirsin lütfen.

tulgan

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Ekim, 2019, 17:56:17
Bu çizgi roman bizde tek cilt olarak mı basıldı, 2 cilt olarak mı basıldı? Arkabahçe Cilt 1, Cilt 2 diye satışa koymuş. Acaba varyantı cilt 2 mi sandılar? Bilen varsa yeşillendirsin lütfen.

2 cilt halinde basıldı.

nicholaihel

Alıntı yapılan: yalcinerol345 - 13 Ekim, 2019, 08:39:26
Hiç duymadım. Bilgi verebilecek olan var mı?

İki cilt basılmış. Bugün gördüm. Baskılar oldukça albeniliydi. Tom King ismi de beni yükseltti ama karakteri falan hiç tanımadığımdan almadım. Son zamanlarda böyle alıp tatmin olmadığım işlerin sayısı arttı çünkü. Biraz okuyan yorumları bekleyeceğim.

Darkseid is.

Karakteri önceden tanımanıza gerek yok arkadaşlar.Kitabın ilk 5-10 sayfası karakter tanıtılıyor ve bilmeniz gereken tüm bilgiler yine çizgi roman tarzında,çok hoş ve anlaşılır bir hikaye şeklinde veriliyor,oradan rahatlıkla öğrenebilirsiniz.Bu ''director`s cut olarak'' ingilizce baskılarında da her toplu baskıda mevcut.Zaten kitapta aynı Vision gibi basit bir çizgi roman hikayesinden fazlasını içeriyor,çizgi roman sevmeyen insanlara bile hitap edebilecek unsurlar var.Mister Miracle`a empati yapabilecek yaşam deneyimleriniz varsa büyük ihtimalle en sevdiğiniz çizgi romanlardan biri olacak,her türlü çok kaliteli ve okunması gerekli bence.Tom King`in en iyi işlerinden biri olduğunu düşünüyorum.Hatırladığım kadarıyla en iyi çizer ve en iyi hikaye dalında Eisner aldı zaten.

Alıntı yapılan: nicholaihel - 19 Ekim, 2019, 18:12:21
İki cilt basılmış. Bugün gördüm. Baskılar oldukça albeniliydi. Tom King ismi de beni yükseltti ama karakteri falan hiç tanımadığımdan almadım. Son zamanlarda böyle alıp tatmin olmadığım işlerin sayısı arttı çünkü. Biraz okuyan yorumları bekleyeceğim.

nicholaihel

Darkseid is. teşekkürler. Kıyısından dönmüştüm. Şimdi ilk fırsatta niyetlenirim.

Nightrain

Alıntı yapılan: nicholaihel - 19 Ekim, 2019, 18:12:21

Teşekkürler. Belki ciltlisini basarlar diye bekliyorum. Yoksa normal ciltleri alırım.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Nightrain - 19 Ekim, 2019, 20:55:07
Teşekkürler. Belki ciltlisini basarlar diye bekliyorum. Yoksa normal ciltleri alırım.

Cilt için şimdilik ben de bekliyorum. Vision da soft aldığım için HC almamıştım. Umarım Mister Miracle ciltli basılır.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Nightrain

Yurtdışında tek cilt çıkan kitabın ikiye bölünmesinden nefret ediyorum.

ghostrider

Çok güçlü bir karakter değildir.
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

İnancomic

İkiye bölmeseler alacaktım ama böyle olunca hevesim kırıldı gereksiz olmuş ekonomi felan diyeceklerdir ama saçma olmuş