Ana Menü

Hoşgeldin 2020

Başlatan caretta, 31 Aralık, 2019, 18:32:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

caretta

Altın Madalyon Forumu'nun yönetici ve üyelerinin yeni yılını kutlar; esenlikler ve mutluluklar dilerim.
Çizgi roman yayıncılarının da yeni yılını kutlar; yeni yılda bol kazançlı bir yıl geçirmelerini ve bol bol çizgi roman
(özellikle fumetti) yayınlamalarını dilerim. 2020 yılı ülkemize, komşu ülkelere ve tüm insanlığa barış, mutluluk
ve refah getirsin...

KenParker

Yeni yılınız kutlu olsun. Nice grafik romanı yıllara.
Ken Parker serisi bu yıl sonlanan artık ;D

aa

Tüm arkadaşlara iyi yıllar dilerim.
Esse Gesse Hayranı...

hennessy

Tex ölmez vatan bölünmez sözcüğü ile yeni bir yıla yeni maceralara, yeni olaylara, yeni bir hayata istediklerimiz olmasa da ayakta durup, sağlık içinde mücadele etmeye ve çizgi roman okumaya devam edelim.

Hoşgeldin 2020
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Tüm arkadaşların yeni yılını kutlarım. Sağlık afiyet, keyifli sohbetler içerisinde, bol çizgi romanlı yeni yıllar dilerim.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Altin madalyon ailesinin yeni yılı kutlu olsun. Hepinize sağlık ve mutluluk dolu bir yıl dilerim.

nikopol

Herkese iyi seneler. Sevdiklerimizle gecirecegimiz, baris ve huzur dolu, bol cizgi romanli bir yil olsun!

altay1944

Sevginin ve saygının üstün geldiği ,barışın ve kardeşliğin konuşulduğu bir yıl olması dileğimle.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Geleneksel olarak hoş geldin diyelim 2020'ye ve beklendiği gibi ilk günü çok sakin geçti.
Herkese mutlu yıllar.

Nemo

Tum dostlarin yeni yilini kutlarim. Saglik, mutluluk ve huzur dilerim.
Özel Alfa Ajanı

ZGeralt

Herkese mutlu ve sağlıklı bir yıl diliyorum ;)

hanac

Herkese mutlu yıllar diliyorum.

kalidor

Tüm üyelerin yeni yılını tebrik ederim, iyi yıllar
Crom! Ölüleri Say...