Halk kitabevi

Başlatan elliot, 27 Şubat, 2020, 18:12:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

elliot

herkese merhaba,
eksiksiz mister no,martin amca,dylan serilerime conan ve zagor serilerimi ekleme kararı aldıktan sonra   ilk adresim lal kitabın önerisi olan(yeni zagor ) idefixte ne bulduysam aldım..eksiklerin büyük kısmını(40 civarı) ilk noktadan tamamladım...bu 2 sitenin fiyatları gerçekten çok cazip..
yine aynı şekilde maxi zagor eksiklerime odakitabın katkısı da kesinlikle dikkate değer..
6 adet yeni zagor eksiğimi cazip fiyatla sağlayan Bkm kitapta gözümde saygın yerlerde..
yalnız halk kitabın klasik maceralar dizisinde yaptıklarına şaşırmadım desem yalan olur..
ikinci basım şu anda 13. sayıda olan zagor klasik maceralar serisinin  8 kitabının 6 sını  24.08 den diğer ikisini ise birini 27.09 ve 29.25 ten 0 olarak edinmemi sağlayan Halk kitabevi bir teşekkürü fazlası ile haketti..(en ucuzu şu an 35.75)
kargo bugün elime geçti...şahsıma özel bir indirim yada kupon sözkonusu değil di.
çizgiroman sevdalısı olan değerli forum üyelerine idefix,ilk nokta,odakitap, bkm ve halk kitabevine göz almalarını öneririm...
hız rekortmeni kim derseniz bahsettiğim siteler içinde uzak ara oda kitap...

değerli Altın madalyon ailesinin değerli üyelerinin tabii ki önerecekleri başka  siteler de olacaktır...
paylaşımlardan mutluluk duyarım...

fotoğraf paylaşmayı bilmiyorum
yalnız merak eden arkadaşım olursa özelden iletişimle Whatsapp tan ilgili foto yollayabilirim....

sevgi ve saygılarımla....