Star Wars: Darth Maul: Dathomir’in Oğlu - Çizgi Düşler

Başlatan Mrtekin, 19 Mart, 2020, 13:16:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mrtekin

SW ana serinin 4. kitabında tanıtımını gördüm. Bu cilt olarak mı, fasikül olarak mı gelecek?

Temennim cilt olarak gelmesi yönünde.
They drew first blood...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: Mrtekin - 19 Mart, 2020, 13:16:51
SW ana serinin 4. kitabında tanıtımını gördüm. Bu cilt olarak mı, fasikül olarak mı gelecek?

Temennim cilt olarak gelmesi yönünde.

Cilt halinde gelecek diye biliyorum.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Mrtekin

They drew first blood...

Mrtekin

Star Wars'a yakışan sert bir cilt, hoşuma gitti.

Biraz neyin ne olduğunu daha iyi anlayabilmek için Dothomir'li Darth Maul'un hayat hikayesini önceden okursanız; işbu ciltten aldığınız keyifi artırabilirsiniz.

https://starwars.fandom.com/wiki/Maul

Açıkçası, forumda Çizgi Düşler tarafından yayınlanan Star Wars yayınlarının hak ettiği ilgiyi görmemesi biraz üzücü. Üzerinde yazan çizen çok az....

Esasen, Star Wars evrenine hakim arkadaşların, yapacakları her türlü kollektif katkısı ile, bu serilerden aldığımız keyif kat be kat artırılabilir diye düşünmekteyim.
They drew first blood...

memospinoz

Mrtekin

Alıntı yapılan: memospinoz - 14 Mayıs, 2020, 01:39:54
Darth Maul'un gezegeni Dathomir değil miydi?  :D

Evet, öyleydi, Memöspinoz ;D

Çok büyük katkı vermiş oldun, böylece. ;D
They drew first blood...

Saint2

memospinoz

Darth Maul aslında iyi olabilirdi de çevresi kötüydü.  :D

İyi Zabraklar da var: Eeeth Koth ve Agen Kolar mesela. Gerçi birini Darth Vader diğerini de Darth Sidious öldürdü. May the force be with them!  ;D

ferzan

Öncesinde çıkan o 5 sayılık mini seri kadar sevemedim bu öyküyü, hatta hiç sevemedim diyebilirim. Çıktığı sıralar alıp okumuştum, içeriği bile silindi hafızamdan. Oysa içinde Maul 'un olduğu ve zevkle okumayacağım bir SW cildi olabileceğine ihtimal vermezdim. İleride belki ikinci okumayı yaparım, o zaman fikrim değişir belki.
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com