Cassidy - Presstij

Başlatan hanac, 05 Haziran, 2010, 14:01:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 05 Haziran, 2014, 19:58:28
Ben de D&R'den sipariş ettim ama bir türlü temin edilmediğinden siparişi iptal ettirdim..Ne sorunu var caba?
Sanırım Tüm Piyasaya yetecek kadar basılmamış.Az bir miktar basım yapılmış... ::) :D :)

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 05 Haziran, 2014, 20:00:15
Sanırım Tüm Piyasaya yetecek kadar basılmamış.Az bir miktar basım yapılmış... ::) :D :)

Yapmayın ya..Deneyecektim. Bakalım bizimm D&R mağazasına uğrayayım.(Belki ucuz olduğu için kalmamıştır.) Bari 2. basımını yapsınlar...

darkwood

Alıntı yapılan: antiochia - 05 Haziran, 2014, 20:35:00
Yapmayın ya..Deneyecektim. Bakalım bizimm D&R mağazasına uğrayayım.(Belki ucuz olduğu için kalmamıştır.) Bari 2. basımını yapsınlar...

Bulamazsanız bizde Kuzgun da mevcut.  ;)
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Arkadaşlar presstij yayınları tüm D&Rlere dağıtılmış.Bulamıyanlar oralardan gidip alabilirler (1 ve 2.ci sayılar).... ::) 8) :o

hanac

Ahmet Oktay

Bizim burada D&R yok :(
Sayın hanac'a katılıyorum uzun süredir yeni sayılardan haber yok.

altay1944

ilhanla en son yazışmamızda ne zaman çıkacak dediğimde çıkması gereken zamanda yani mayısta demişti...Sanırım biraz(?) gecikti...Ya gene iki sayı birden çıkacak ya da elveda diyeceğiz...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

DAMPYR

Alıntı yapılan: altay1944 - 11 Haziran, 2014, 14:06:24
ilhanla en son yazışmamızda ne zaman çıkacak dediğimde çıkması gereken zamanda yani mayısta demişti...Sanırım biraz(?) gecikti...Ya gene iki sayı birden çıkacak ya da elveda diyeceğiz...
elveda dersek birdaha ilhanın yayınlarına bakış açımız hepten değişecek artık.Hadi bitirin artık şu seriyi 18 sayıydı kaldı 16 sayı... :-\ :'( ::)

DAMPYR

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 11 Haziran, 2014, 18:32:14
Siz hangi Şehirdesiniz ki D&R yok.... ??? ::) :-\

İzmit'teyim, birkaç sene önce varmış sanırım ama sonradan kapanmış.

OZAN BALIM

Presstij serilerin aylık yayınlanacağını duyurduğunda herkes Türkiye'de cilt yayınlamanın hem dağıtım, hem de arşiv açısından daha tercih edilebilir olduğunu söyledi. 3 kitap basıp "matbaanın yoğunluğu" gibi acayip bir gerekçe ile daha 3. ayda periyodu bozan, facebookta, burada ve farklı mecralarda serinin devamı konusunda cevap bekleyenlere cevap vermeyen bir yayıncılık beni sadece üzmüyor, kızdırıyor artık. Mesela Cassidy'e hiç bulaşılmamış olsa idi Çizgi Düşler veya başka bir yayınevi bu seriyi pekala basabilirdi ve 1-2 yılda 2'li 3'lü cilt halinde basar bitirirdi. Şimdi yarım kalan (ben bu saatten sonra basılacağına inanamıyorum, basacak yayıncı basacağım der) bu seriyi nereden başlayıp basacaksın? İlk sayılarını bassan bir dert, basmasan bir dert... Bonelli de bu konuda biraz seçici olmalı bence...

pardus88

zaten prestijin 4 sayı bastığı kaç yayın var ki bir durango birde hipnoz var sanırım çoğu yayını 2 yada 3 sayı basıp bıraktı son çıkardığı yayınlarda da dağıtımını kadıköydeki sahaflarla sınırlayıp hiç indirim yapmaması ve baskı kaliteside kötü olunca satışları düştü gerçi şimdi dr idefix gibi sitelerde satışa çıktı. ama geç kaldı bence 1 yada 2 sayı daha oda belki basarsa basar sonra seri rafa kalkar ilerdede çizgidüşler telifini alıp kaldığı yerden basar.kitapların telifini nasıl alıyorlar merak ediyorum 18 kitaplık serinin hepsini mi basıcaz diye alıyor yoksa bir iki sayı çıkartırım satarsa basarım diyemi onu merak ediyorum.

DAMPYR

Bence bir seriyi bitirip öbürüne başlasaydı daha akıllıca olacaktı.3 yayına girmek böyle bir yayınevi için gerçekten zor olmalı.Cassidy'ninde kısa seri olması bakımından tamamının telifinin Presstijde olduğunu düşünüyorum.... ::) ??? :D

antiochia

Cassidy'nin ilk sayısını okudum bayağı hoşuma gitti. Umarım devam edip bitirirler bu seriyi.

Mister NO

İlk iki sayıyı okudum

Hikaye ve çizimleri beğendim.

Ancak Bonelli bu seride de aynı hatayı yapıyor. İki sayı iki farklı çizer. Karakterler yerine oturmadan farklı kişilere çizim yaptırmak bence doğru değil.

Söz gelimi mızıkalı adamın her iki sayıdaki kıyafeti bile aynı değil. Cassidy de ilk sayıdakine andırıyor işte.  >:(

İki ayda 2 sayı çıktı ve 2 ay geçti, yeni sayı ne zaman çıkacak?

Çıkacak mı? Kaç sayı sonra yayına ara verilecek? Güvensizlik geçmişin tecrübeleri ile oluşuyor ne yazık ki.

NOT: Cassidy de Mister No gibi müzik bölümü yapılabilecek materyali barındıran bir çizgi roman.