Hasan Kabakçı vefat etti

Başlatan haysat, 17 Mayıs, 2020, 15:37:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

haysat

Çizgi roman camiasının başı sağolsun.
Değerli büyüğümüz Hasan Kabakçı abimizi kaybettik.
Mekanı cennet olsun

Çizgi Roman sahaflarının efsanelerinden, Teksas ve Tommiks'in Türkiye'de ki ilk dönemlerinin temsilcisi , koleksiyoner Sahaf Hasan KABAKÇI 'yı maalesef kaybettik

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

memospinoz

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. Bütün yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.  :(

can amca

Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin. Yaklaşık 30 sene önce Almanya dönüşü tekrar başladığım çizgi roman koleksiyonculuğu yolunda Zagor ve Teks başta olmak üzere şimdi koleksiyonumda olan  bir çok kitabımı bulmama yardımcı olmuştur. Dükkanını kapatmak zorunda kaldığında çok üzülmüştüm.

seastar1000

Allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin kadıkoy de pasajın alt katındaki dükkanına çok uğramışlığım vardı benim eski iş yerimde de bir iki görüşmüştük biz yaşlanıyoruz artık

yidar

Tuco Ramirez

Allah rahmet eylesin. Benim de çok kez alışveriş yaptığım biriydi. Mekanı cennet olsun.

Mrtekin

Allah rahmet eylesin, mekanı Cennet olsun.
They drew first blood...

tenten

Allah rahmet eylesin. En son pasajda, Enver abinin dükkânında görmüştüm. Çizgi roman dışında eski Hollywood oyuncularıyla ilgili arşivi de sağlamdı. Sevenlerinin başı sağ olsun.

Jedmau

Allah rahmet eylesin. Bir kere görüşmüştük. Allah sevenlerine sabır versin.

orhan şafak

Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun ışıklar içinde uyu sevgili Hasan abicim çok üzgünüm.

Nemo

Allah rahmet etsin. Mekani Cennet olsun.
Özel Alfa Ajanı

Saint2

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun, nurlar içinde yatsın.

aa

Allah rahmet eylesin ben de birkaç kez alışveriş yapmıştım.
Esse Gesse Hayranı...

labirent

Kadıköy 'e yolum düştüğünde ziyaret ettiğim ve çr aldığım bir ağabeyimizdi. Allah rahmet etsin.

Pulluk

Çok az gitmişliğim vardır dükkanına. Allah'dan rahmet diliyorum...
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!