Limitli Basılan Çizgi Düşler Kitapları İçin Kampanya

Başlatan DAMPYR, 11 Mart, 2021, 11:47:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

Düzgün aylık ya da iki aylık basılırken, sonra limitliye dönüp ne zaman basılacağı belli olmayan Dampyr, Brendon, Julia, Nathan Never gibi kitaplar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Ben Dampyr hayranıyım. Çizgi Düşlere Sordum ''Dampyr konusunda henüz net bir karar verilmedi maalesef'' diye bir cevap aldım böyle giderse hiçbirinin son sayılarını göremeyeceğiz. Tamam satmıyor diyorlar ama hiç olmazsa limitli az sayıda basıp sürekli çıkarsınlar böyle olmuyor. Fumettiyi iyice unutturdular bu ülkede. Ben bu tür Kitaplar için Kampanya Başlatıyorum Bilmem Bana Katılır mısınız.

Hadi Kampanyaya

seastar1000

Ben Julia ve Dampyr i çıktıkça alıyorum Limitli bassalar yine alırım fakat görünen oki satışlar yayıncıyı tatmin etmiyor Satılan kitapları beşer onar basıyorlar misal starwars lar Keşke fumetti yerine bu garip adamların kitaplarını sevseydik diyorum kendime 😂😂😂😂

AU4

Fumetti konusunda sonuna kadar yanınızdayım. Limitli, limitsiz hepsini alırım. Hatta gerekirse beni iki kişi sayın. İşe yarayacaksa ikişer ikişer bile alırım.

OZAN BALIM

Gerek devam eden seriler gerekse one shot basılanları hemen alıyorum. Aslında bu yayınlar için Presstij'in yaptığına benzer bir ön sipariş yöntemi de düşünülebilir. Ben her türlü yönteme desteğe hazırım.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

altay1944

Nathan evreninden çıkacak her türlü baskıya tam destek veririm.Julıa ve brendon olmazsa olmazım.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

Zeljko

Sevgili Romalılar,dostlarım;

Aylık çıkacak Julia ve Dampyr olacaksa limitli veyahut limitless fark etmez,beni de listeye iliştirin

Diğerleri için söz veremiyorum  ::)
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan

Nomad

Limitlilerde 200-250 barajının aşılması lazım kurtarması için.
Limitli ciltler etiket fiyatından satıldığı ve an itibariyle 55-65 tl arasında fiyatlanacağı için zor bu satış adetlerini yakalaması.
Birkaç cilt alıp sonra sorgulamaya başlıyor insan.
Elimde zaten 200+ var o kitaptan, bu cildi okumasam ölür müyüm diye.
Zira fumetti işi gazeteden kupon kesmek gibi. Her ay çıkıyor, gidip alıyorsunuz. Zaten bir doymuşluk var.
Sonra gidip o paraya birkaç tane başka kitap alıyorsunuz.
Malın ikamesi aslından daha albenili oluyor çok zaman.
Artık Tex ve Zagor dışında fumetti işi zor bu topraklarda.
Elimde 700+ Zagor, bir o kadar da Tex var. Tekrar okuma yapsam son cilde gelene kadar ilk cildi unuturum :)
Sonsuza kadar sürer bu döngü.
Fumetti koleksiyonculuğunun sonu yok gibi geliyor bana da artık.
Yayıncılar da bunun farkında.
Önlerine bakıyorlar haklı olarak.

kırkambar

Limitli-limitsiz farketmez, Dampyr basıldıkça alırım.

DAMPYR

Dampyr italya son yayınlanan sayı 252. Bizde 110, aslında fazla bir açık yok yayınlanacak 2 yada 3 lü sayılarla rahatlıkla yetişilebilir aslında tabi maxi ve spesialleride arada basarak duy sesimizi çizgi düşler ya eğer devam etmeyeceksen keşke lal yayıncılık gibi bi yayınevi alsa da dylan dog'daki gibi ana ve yan serileri her ay bize basıp sevindirse

eysude

Draka

rumar80

Dampyr ve Nathan'a asla hayır demem. Ama gerçekleri de görelim. Bundan yıllar önce Dampyr tekrar basılsın diye bir kampanya oldu. 250 civarında kişi katılıp alırım dedi. Sonuç: Yayınevi satmadığını söylüyor. Mevcut ekonomik koşullarda yayınevine nasıl bas dersin? Onları da anlamak lazım. Lal gibi bir yayınevi Nathan'ı bıraktı zamanında. Yani uzun lafın kısası şansımız yok denecek kadar az. Ama dediğim gibi Harlan ve Nathan çıksın her daim alırım.

Nemo

Aylik ve tek sayilik formatta bir sans verilse keske...
Özel Alfa Ajanı

Zeljko

Alıntı yapılan: Nemo - 12 Mart, 2021, 19:22:59
Aylik ve tek sayilik formatta bir sans verilse keske...

Dampyr,oğlak'ın ilk zamanları haricinde aylik-tek sayı olarak basılmadı diye biliyorum.Belki hayal amma hakkini vererek yazılacak editör yazilari + okuyucu yorumlariyla çikacak aylik tek sayilik Dampyr benim açımdan şölen olurdu.Kimbilir belkide yorumlarda yeni Hüseyin Gazi Ateşler de görebiliriz :)
Şu Gotham'ın önü bir uzun alan
Bir tek seni sevdim Christopher Nolan