Once Upon A Time

Başlatan tommikser, 27 Şubat, 2012, 23:32:00

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Son zamanlarda izlediğim fantastik diziler içinde konusu itibariyle en ilginç dizilerden biri.

Her şey bir varmış ile başlıyor. Pamuk Prenses ve Yakışıklı prens kötü cadıyı yenerek mutlu sona ulaşırlar. Hepimiz hikayenin böyle bittiğini biliyorduk ama yanılmışız. Pamuk ve yakışıklı tam evlenirken kötü cadı içeri girer bu sevginizi ve herşeyinizi kaybedeceksiniz diye herkese tehdit savurarak kaybolur. Herkes korkmuş ama cadının gitmesinden sonra mutlu anlarına hızla geri dönmüşlerdir.

Pamuk ve yakışıklının zaman geçince çocukları olacaktır. Cadının savurduğu lanet çocuğun doğumuna yakın gerçekleşecek korkusu hakimdir. Çocuğun doğmasına yakın cadı çocuğu almaya gelir, bu sırada Pamuk çocuğu sihirli sandığa koyarak cadıdan korur. Yalnız lanet gerçekleşmiştir. Bütün kişiler artık bir masal kahramanı olarak kalmıştır. Artık kahramanlar bulundukları dünyayı unutmuş ve günümüzde bir kasabanın içinde anılarını da unutarak yeni bir diyarda yaşamaktadırlar. Cadı herşeyden memnundur ta ki pamuğun çocuğu kasabaya gelip kendi çocuğunu aramaya gelinceye kadar. Çocuğu annesini ikna edip laneti kaldırmak ister. Gerçekleşecek mi bende bilmiyorum. Daha13. bölümde olan bu enfes diziyi muhakkak izleyin bayılacaksınız.

Pamuğun kızı rolünde Doktor'dan güzel asistan Jennifer Morrison karşımızda.

İMDB Puanı 8.3 bu arada.

DAMPYR

evet o dizinin tanıtımını bende seyrettim .izliyenler çok memnun.... 8) :D ;)

emre ozdamarlar

Forumda herkes The Wire izleyene kadar "TV, Dizi, Show ve Programlari" bölumunde darbe yapip yeni dizi tanitimlarini engellemeyi planliyorum :)

Saint2

Arkadaşlar...
Bildiğimiz tüm hayal kahramanları bu dizide. Hansel ve Gratel, Pamuk Prenses, Kötü Cadı, Pinokya vs.
Bence hoş bir dizi....
İzlemek isteyenler için:

http://www.dizimag.com/once-upon-a-time-1-sezon-1-bolum-izle-dizi.html