Gerekli Seyler Yeni Yayinlari duyurdu !!

Başlatan BAHADIR, 15 Haziran, 2010, 20:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili Mişel klavyene sağlık. Süper haberler
   Üç sorum var:
     1) Cebimizle sorunun mu var? Bu kadar şeye para nasıl bulacağız? Tamam tamam bulacağız
     2) Essentialları wolverine gibi mi çıkaracaksınız?
     3) Kirby'nin bittiği yerden Thor'a başlayınca alfanın daha önce çıkardıklarını da tekrar yayınlayacak mısınız yoksa kaldığı yerden devam mı?
    Bu ayları heyecanla geçirmemizi sağladığınız için teşekkürler

HacıGeraltEmmi

yippeee!! bu sefer zagor'un değil michel beyin ağzından bal damlamış resmen.
daha dün "birileri old man logan'ı yayınlarmı" diye yazmıştım  :D yanlız birde "wolverine vs hulk" demiştim, michel bey belki görmemiştir  ;D
şaka bir yana, muhteşem haberler bunlar. bir an önce basılsalar da okusak.

Huma

Bir an 1 Nisan mı diye takvime baktım :D. Artık bize düşen görev alıp okumak sanırım :). Beklemedeyiz...

ferzan

Vay babam vay,vay beyim vay vay ki ne vay...Vay bana vaylar bana... ;D
    Başka birşey istesem demek olacakmış...Old Man Logan,ha....Daha dün muhabbeti dönmüştü burada,önceki gün arkadaşımla tartıştık,önceki hafta hayıflandım,10-15 gün önce de buraya yazmıştım gene,ilgili başlık altında...Breh breh breh...Comicslere ettiğim yemini bozduğum sıra,bombardıman geldi ki.....Tamam,kestim... ::)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

Darkopal

Gerçekten güzel çizgi romanlar geliyor. Bunlardan Punisher Max, Thor ve Old Man Logan'ı dört gözle bekliyorum. Ancak benim Thor ile ilgili bir sorum olacak...

Stracyznski dendiğine göre Volume 3 akla geliyor. Ancak bunun öncesinde volume 2'nin 80.-85. sayıları arasında yayınlanan Ragnarok macerası var ki, okuduğum en iyi Thor hikayelerinden biridir. Ayrıca Volume 3, bunun devamını anlatmaktadır. Acaba bu 6 sayılık macera yayınlanacak mı (ki yanlış hatırlamıyorsam "Avenger Disassembled"a dahildi), yoksa doğrudan volume 3'ten mi konuya girilecek?

rumar80

Sevgili Darkopal,
    Öncelikle Durango için kişisel bir tebrik sunayım.
    Senin soruna gelince.... Bildiğim kadarı ile bahsettiğin macera Thor disassembled adı ile yayınlandı. Mişel Bey bunu yayınlar mı? Thır adına mı avengers'ın devamı olarak mı? Yoksa yayınlamaz mı? Bence yayınlamayacaklar. Ama takdir onların

gamlıbaykuş

X Men and Spider Man 2009 da çıkmış tek kitaplık crossover, bunlar hangileri acaba hımmm? ???
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Darkopal

Şimdi kontrol ettim. Thor Vol.2 80. ve 81 sayıları, "Ragnarok 1 of 6 ve 2 of 6 - Disassembled Prologue", devamında da "Thor Disassembled" olarak geçiyormuş.  ;D

kalidor

Punisher Max harika bir haber oldu. Teşekkürler...
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 16 Nisan, 2011, 00:51:30
X Men and Spider Man 2009 da çıkmış tek kitaplık crossover, bunlar hangileri acaba hımmm? ???

Bu tek bir kitap Ekrem. 3 ayrı zaman diliminde geçen bir ana konu üstünde giden örümcek adam X-men team up'ı. Değişik bir maceradır.

Tarkan Kurt

Valla inanılmaz güzel haberler, bu piyasa bir coşuyor, bir duruluyor ;D bu yayınların hızına yetişmek zor fakat yine de alacağız. ;D

muzafferg

Gerçekten Gerekli Şeyler'i can-ı gönülden kutlamamak elde değil.Özellikle:

Old Man Logan (bu ekibe Civil War'dan aşinayız:))

X-Men Spider-Man Team Up ve

Avengers Disassembled'a(özellikle New Avengers ile ilgili konu bütünlüğü sağlaması açısından) çok sevindim.

gamlıbaykuş

Eee sevgili dostlar daha ne kadar bekleyeceğiz yeni yayınları, Essentialleri... Umar abi'yi kıskanmaktan sıkıldım vallahi :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

Al Simmons_Spawn

Klasik X-Men'lerin yayın periyodu hakkında bilgisi olan var mı ?

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: Al Simmons_Spawn - 14 Ocak, 2012, 15:48:47
Klasik X-Men'lerin yayın periyodu hakkında bilgisi olan var mı ?

Herhangi bir yayın periyodu yok. Bunu bizzat yayınevi sahibi bu forumda söyledi.