Gerekli Seyler Yeni Yayinlari duyurdu !!

Başlatan BAHADIR, 15 Haziran, 2010, 20:56:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Eğer devamı gelirse uzun vadede yayınlanacak...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

darkwood

2012 yılında 3-4 aylık periotlar ile yayın çıkartmayı düşünüyorlardı, umarım bunu gerçekleştirirler. Bekleyip göreceğiz.
Darkwood Sakinleri..

dean

Punisher Max serisi ile ilgili herhangi bir gelişme var mı ?

kalidor

Punisher'ın yayınlanması gündemden tamamen kalktı herhalde.
Crom! Ölüleri Say...

Nightrain

Kesin Thor gibi iptal etmişlerdir onu. ::) Şahsen X-Men'i ve New Avengers'i düzenli yayınlasalar yeter benim için.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

dorukgs

Acaba Gerekli Şeyler The Mighty Avengers ı yayınlar mı?

GeekOzi

Alıntı yapılan: dorukgs - 03 Temmuz, 2012, 00:24:21
Acaba Gerekli Şeyler The Mighty Avengers ı yayınlar mı?

Planet Hulk, Mighty Avengers ve Dark Avengers, Silver Surfer basılmayacak. Joker'i bizzat sormadığım için bilmiyorum

frodo

"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

pizagor

Alıntı yapılan: GeekOzi - 26 Temmuz, 2017, 18:45:48
Planet Hulk, Mighty Avengers ve Dark Avengers, Silver Surfer basılmayacak. Joker'i bizzat sormadığım için bilmiyorum

Aslında Thor filmiyle birlikte Planet Hulk icin yeni bir talep dalgası oluşabilir diye düşünüyorum. Farklı bir kapakla neden olmasın  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

GeekOzi

Alıntı yapılan: pizagor - 26 Temmuz, 2017, 19:42:45
Aslında Thor filmiyle birlikte Planet Hulk icin yeni bir talep dalgası oluşabilir diye düşünüyorum. Farklı bir kapakla neden olmasın  :)
Gerekli'ye bayağı baskı uygulamama rağmen basılmayacağını belirttiler hocam. :(

Nightrain

Gerekli Şeyler keşke Silver Surfer Epic Collection ve Fantastic Four Epic Collection'ları bassa. Infinity Gauntlet ve Infinity War'da kullandıkları kağıtları kullanabilirler. Maliyeti de düşmüş olur böylece.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

BAHADIR

Bu mesaj başlığını ben açmışım görünüyorum ama ilk mesaja bakıyorum ne demek istemişim şu an bende bilmiyorum... :)

Verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür dilerim... Siz devam edinnn...

hasanmahmut

Alıntı yapılan: Nightrain - 27 Temmuz, 2017, 12:55:24
Gerekli Şeyler keşke Silver Surfer Epic Collection ve Fantastic Four Epic Collection'ları bassa. Infinity Gauntlet ve Infinity War'da kullandıkları kağıtları kullanabilirler. Maliyeti de düşmüş olur böylece.

Kullanılan o kağıtların kuşelerden daha değerli bir kağıt olduğundan da bahsetmişlerdi. Maliyet düşmüyor demek ki.

İnancomic

Gerekli şeyler biraz image yada bağımsız birşeyler yayınlasa güzel olur hızlı güzel yayınlıyor ama çoğu yayınları bana hiç uymuyor en azından kick ass 3 yayınlansa yarım kaldı

hasanmahmut

Alıntı yapılan: İnancomic - 27 Temmuz, 2017, 13:32:53
Gerekli şeyler biraz image yada bağımsız birşeyler yayınlasa güzel olur hızlı güzel yayınlıyor ama çoğu yayınları bana hiç uymuyor en azından kick ass 3 yayınlansa yarım kaldı

Bence de. Ama adamların elinde manga gibi bitmek bilmeyen bir sektör var. Sadece çizgi roman yayınlamadıkları ve mangada çok seri ve seçenekleri olduğu için daha fazla seriye giremiyorlar sanki. Hani adamlar ortalama 80-90 kitap basıyor senede ki piyasa ortalamasının zaten çok fazla üstünde. Daha fazla seri beklemek, Image, Dark Horse yayınlasınlar demek biraz fazla olur. Bu istekleri yılda 20-30 kitap basamayan yayınevlerinden istemek daha mantıklı sanki.