2022 Ocak - Çizgi Roman Listesi

Başlatan memospinoz, 01 Ocak, 2022, 17:54:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TKnKT

Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki başlığına gidebilirsiniz  :)

"The man who opens topics faster than his shadow"

pizagor

Alıntı yapılan: TKnKT - 28 Şubat, 2022, 20:08:50
    Kitap görseli üzerine tıklayarak, kitabın forum içerisindeki başlığına gidebilirsiniz  :)

Gayet güzel ve zahmetli bir çalışma, çok beğendim. Sürekliliğini getirebilecek dostlara da şimdiden kolaylıklar. Şunu da belirteyim bu yapı bir yandan da bir bakım (benim şirketteki bilgiişlemciler böyle adlandırmayı çok seviyor  :) ) gereksinimi ortaya çıkarıyor. Mesela Çapa fanzinin şu anda olmayan başlığı ilerde oluşursa geçmişe dönüp bunlara link yaratma gereksinimini de beraberinde getirecek. Ya da başlık yoksa başlığın ilk mesajını yazmak da bu işi yüklenen dostlarımızın olabilir mesela  :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

TKnKT

Alıntı yapılan: pizagor - 28 Şubat, 2022, 20:55:10
Gayet güzel ve zahmetli bir çalışma, çok beğendim. Sürekliliğini getirebilecek dostlara da şimdiden kolaylıklar. Şunu da belirteyim bu yapı bir yandan da bir bakım (benim şirketteki bilgiişlemciler böyle adlandırmayı çok seviyor  :) ) gereksinimi ortaya çıkarıyor. Mesela Çapa fanzinin şu anda olmayan başlığı ilerde oluşursa geçmişe dönüp bunlara link yaratma gereksinimini de beraberinde getirecek. Ya da başlık yoksa başlığın ilk mesajını yazmak da bu işi yüklenen dostlarımızın olabilir mesela  :)

Ocak ve Şubat geriye dönük birikmiş olduğu için biraz zaman aldı. Günceli yakalayınca sürekliliğinin kolay olacağına inanıyorum. Sistematiğini oturttum. Tabii bir yandan hanac ile görev paylaşımı gerçekleştirdik. Kendisi yeni çıkanları bulmaktan sorumlu, ben süslemekten  ;D

Konu başlığı eksik olan yayınlar için de ben kendilerini sıkıştırıyorum. Son iki gündür çok başını ağrıttım, dilerim sıkılıp kaçmaz.

Mrtekin

Emeği geçenlerin ellerine sağlık, çok güzel olmuş, sizden bir ricam olacak; o ay çıkan çr ürünü sayısının toplamını da, aşağıda rakam olarak belirtebilir misiniz?
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 01 Mart, 2022, 09:22:31
Emeği geçenlerin ellerine sağlık, çok güzel olmuş, sizden bir ricam olacak; o ay çıkan çr ürünü sayısının toplamını da, aşağıda rakam olarak belirtebilir misiniz?

Ok. O iş bende.

Nemo

Emegi gecen dostlara cok tesekkur ederim. Elinize saglik.
Özel Alfa Ajanı

Mösyö Lejant

Bir öneride bulunmak istiyorum, listelerin arka plan rengi forumdaki mesajların arka plan rengiyle aynı olursa ve yazı renkleri de bu doğrultuda değişirse bence daha iyi olabilir.

TKnKT

Çerçevenin bordosu haricinde renk seçimi benim tercih ettiğim bir palet olmamakla birlikte hoşuma giden bir uyum sunuyor. Forum renklerine zıt bir koyulukta olması dikkat çekiciliği kazandırması açısından bence değerli.

Bununla birlikte forumda mesajlar arası geçişi sağlayan mavinin açık ve koyu olmak üzere iki farklı tonu var. Buna ek olarak bir de alıntılarda daha koyu bir mavi tonu mevcut. Yani yekpare bir forum arka plan rengi mevcut değil. Olur da görseller mavinin bu tonlarından bir tanesine ayarlandığında sonradan mesaj sıralamasına ya da taşınmasına sebebiyet verecek bir değişiklik uygulamak gerekirse baştan bütün görselleri değiştirmek gerekir. Bu da büyük bir külfet ve zaman kaybı :)