Teks Aylık Seri - Mylos Kitap

Başlatan Zeljko, 03 Aralık, 2022, 19:16:46

« önceki - sonraki »

Nemo ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sultanhisar

Hasta olan yayınevinin sahipleri... ayrıca kitap hazır piyasaya sürülmedi... Teks 500 bile satmıyor... kusura bakmayın...ama kitap piyasından haberiniz yok...lal kitabın yayınevini ziyaret edebilirsiniz...ittire kaktıra gidiyorlar... dükkanın içi kitaptan geçilmiyor...

YzbVolkan

Batuhan Bey calisan  degil. Kendisi Uzman Hekim. Cizgi romana gonul vermis bir insan. Bir suru dergide cizgi roman yazilari var. Sadece yayinevine yardimci oluyor, rehberlik yapiyor.

Madem Teks 500 satiyorsa o zaman yayinevine de soylecek bir sey yok.
Teks bu kosullarda basilamaz. 500 satisla kimse basmaz Texi.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: sultanhisar - 01 Mart, 2024, 22:49:17Hasta olan yayınevinin sahipleri... ayrıca kitap hazır piyasaya sürülmedi... Teks 500 bile satmıyor... kusura bakmayın...ama kitap piyasından haberiniz yok...lal kitabın yayınevini ziyaret edebilirsiniz...ittire kaktıra gidiyorlar... dükkanın içi kitaptan geçilmiyor...
Lal de birakir o zaman.Anlasilan fumettinin sonu gelmis. Biz de burada bosuna tartisiyor yayinevlerini bosuna sucluyoruz.

Kinowa59

Arkadaşlar,  desenize  gece kartalı at'ı dinamite binip bir daha dönmemek üzere gidiyor. 

gargaris

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 02 Mart, 2024, 00:10:09Arkadaşlar,  desenize  gece kartalı at'ı dinamite binip bir daha dönmemek üzere gidiyor. 

Biz gene de enseyi karartmayalım Bayram Bey...

sultanhisar

Dinamit ne yazık ki öldü...

aa

Evet biz yaşlı nesille birlikte fumetti maalesef öldü. Bu gerçeği kabullenmek zorundayız. 500 satış doğru ise bunu kimse basmaz. Tamamı kar olsa, (telif ödemese, matbaa bedava bassa, dağıtım parası ödemese vb.) bile günümüz şartlarında anlamsız kalıyor.
Esse Gesse Hayranı...

YzbVolkan

Mylos kitap instagram sayfasında Mescali Kuşatması yakında yazıyor. Kapağı da koymuşlar. Tanıtımın altına eleştiri ve yorumlarınızı yazabilirsiniz. >:D

Kinowa59

Ne eleştiri, ne de yorum yazmaya gerek görmüyorum. Benim açımdan çıkmış veya çıkmamış, hiç bir değeri yoktur. Yalnızca satın alırım. Seri bozulmasın diye.

Kinowa59

Mylos kitap bana kendini affetmek istiyorsa en az üç sayı Tex'i bir arada çıkarmalı.

DAMPYR

Alıntı yapılan: Kinowa59 - 05 Nisan, 2024, 11:34:13Mylos kitap bana kendini affetmek istiyorsa en az üç sayı Tex'i bir arada çıkarmalı.

Onu Mylos mu yapacak çok zor, bence tamamen bıraksınlar çizgi roman işini...

YzbVolkan

Tex hale yayınlanmadı. Yayın evi sizden rica ediyorum. Lütfen Texin telifini bırakın Lal yayınlasın. Tüm iyi niyetinize rağmen bu isi beceremediniz.
Bakin Lal ayda 5/6 çizgi roman çıkarıyor. Onlar da ayni maddi sorunlarla boğuşuyor.

Tüm iyi niyetimle söyluyorum Çizgi Roman kültürünü de çizgi roman okurunu da anlayamadınız. Çizgi roman yayıncılığı farklıdır.
Siz polisiyeciniz oradan devam edin. Sadece Julia basın bize yeter.

Ama biz Tex'i  4 ay bekleyemeyiz. İtalya ile fark giderek açılıyor. Yalvarıyorum bırakın telifi Lal bassın. Zaten Tex okuru olarak yaslandık. Bırakın geri kalan ömrü hayatımızda  biraz Tex okuyalım.
Teşekkürler.

caretta

Alıntı yapılan: YzbVolkan - 26 Nisan, 2024, 13:21:52Tex hale yayinlanmadi. Yayin evi sizden rica ediyorum. Lutfen Texin telifini birakin Lal yayinlasin. Tum iyi niyetinize ragmen bu isi beceremediniz.
Bakin Lal ayda 5/6 cizgi roman cikariyor. Onlar da ayni maddi sorunlarla bogusuyor.

Tum iyi niyetimle soyluyorum Çizgi Roman kulturunu de cizgi roman okurunu da anlayamadiniz. Cizgi roman yayinciligi farklidir.
Siz polisiyeciniz ordan devam edin. Sadece Julia basın bize yeter.

Ama biz Tex'i  4 ay bekleyemeyiz. Italya ile fark giderek aciliyor.Yalvariyorum birakin telifi Lal basin. Zaten Tex okuru olarak yaslandik. Birakin geri kalan ömrü hayatimizda  biraz Tex okuyalim.
Tesekkurler.
Aynen katılıyorum.2 Nisan tarihli "Mezcali Kuşatması Aylık Teks 8.sayısı yakında" yazısı bizimle dalga geçer gibi sayfalarında duruyor.Beni bile Teks okumaktan soğuttular.

YzbVolkan

Bu baslığa tüm Tex severlerin desteğini bekliyorum sevgili dostlar. Hakaret etmeden bize yakışan şekilde.
Teşekkürler

Kinowa59

Sayın yzbVolkan, biz Tex tutkunları olarak,  lügatımızda  " hakaret "  kelimesinin " h " harfine bile yer yoktur. Bu yaşımdan sonra , hakaret etmek , kırmak , dökmek yakışmaz ben ve benim gibi değerli Tex tutkunlarına. Ben de , sizi can-ı gönülden destekliyorum.