Kimlik Buhranı - Çizgi Düşler

Başlatan Nightrain, 25 Aralık, 2022, 22:30:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nightrain

SIRLARINIZI SAKLAMAK İÇİN NE KADAR İLERİ GİDERSİNİZ?

Elongated Man'in eşi Sue Dibny'nin kendi evinde öldürülmesi üzerine süper kahraman topluluğu yıkılmış, Dünya üzerindeki her kahraman derinden sarsılmış halde. Matem töreni için bir araya geliyor, sevdiklerine daha sıkı sarılıyor ve hiç zaman kaybetmeden katili bulmak için dünya çapında bir arama başlatıyorlar. Fakat bir avuç kahraman, Sue Dibny'yi kimin öldürdüğünü zaten bildiğine inanıyor. Yıllar önce, Sue ve benzer diğer normalleri süper-kötülerden korumak amacıyla Green Arrow, Hawkman, Black Canary, Atom ve Zatanna aşılmaması gereken bir çizgiyi aşmışlardı. Şimdiyse, uzun zamandır gömülü tuttukları bu sır, süper-kahraman topluluğunu parçalayacak...

KİMLİK BUHRANI, yayımlandığı dönemde tüm DC Evreni'ni teeden tırnağa sarsan, evrenin genel görünümünü kalıcı biçimde değiştiren ve onu takip eden anlatılarda bıraktığı izler yıllarca yankılanan bir hikâye!..

240 Sayfa, 220 TL ve Enzo kağıt.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

İnancomic

Cok pahalı maalesef kuşede değil pas geçiyorum

İdrava

Hikaye çok sağlammış diye duydum

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Bitirdim. Bazen tempo düşse de  konusu güzel. Bu aralar okuduğum en iyi dc hikayesi 8/10
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

samalasio99

Hikâye bilmem ama kapak çok iyi.ilk ona girer bende...

İdrava

Sert kapağını aldım çizgi düşler varyantı olan. Gerçekten çok iyi

Rossi

Yıllar önce Sonsuz Kriz ve OMAC Projesi ( Superman) ile birlikte okumuştum. Esaslı maceradır hakikaten.

pizagor

Tayt üzerine don geçirenler arasındaki bir harala gürele değil; keyifli, sağlam bir dedektiflik öyküsüydü bu okuduğum. Umulmadık anlarda gelen 'twist'leriyle temposunu, ritmini kaybetmeden son sayfasına kadar gelmeyi becerdi. Tabi bir soruyla birlikte: Bu hikaye sonrasında DC evreninde nasıl bir iz bıraktı, neleri değiştirdi, nelere referans oldu?

Kağıt seçimi konusuna girmeyeceğim, daha önce de söylediğim gibi 'fiyat vs. kalite' açmazında düşük kalitenin baskın gelmesi gayet beklenir bir durum. ANCAK...

Balonların paneller içerisindeki konumunun kaymasının yüzlerce örneğini barındıran albümün bu günahını herhangi bir açıklama kapatamaz. Yazık olmuş, bu baştansavmalığa gerçekten üzüldüm.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...