Dylan Dog ilki çıkan devamı yayınlanmayan özel sayılar

Başlatan DAMPYR, 12 Şubat, 2023, 16:11:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DAMPYR

ilki çıkan devamı yayınlanmayan özel sayılar italyada hala devam ediyor bizde yayınlanan ilk sayı

sayı : 1

ve devamı 35 sayı kapağı

En Çok Hangi Kapagı Beğendiniz ?

gevheri

Dylan Dog Maxinin bitmesine birkaç sayi kaldi sanırım. Maxi biterse bu seriyi yayınlamaya başlayabilir Lal.

YzbVolkan

Alıntı yapılan: gevheri - 16 Şubat, 2023, 14:15:38Dylan Dog Maxinin bitmesine birkaç sayi kaldi sanırım. Maxi biterse bu seriyi yayınlamaya başlayabilir Lal.
Bunu yayinlamayacak. Old boy serisini yayinlayacak.
Cizgi romanlar gūnûnūzū aydınlatsın.

allan quatermain

"Maxi Dylan Dog Old Boy" serisinden 3 sayı kaldı, sonra Haziran 2020'den itibaren iki ayda bir çıkan "Dylan Dog Old Boy" serisi var. Ama ben de Almanakların yayınlanması taraftarıyım, Sclavi'nin elinin değdiği ilk sayıların yeri ayrı. Lal'in 2 aylık periyodu tutturması da zor gözüküyor.

DAMPYR

En Yukarıdaki ( Sayfa Başı ) Anketi Cevaplamanızı Rica Ediyorum

İtalyada Yayınlanan Dylan Dog Old Boy Serisi Kapaklarıda Şöyle Şimdiye kadar 17 sayı çıktı 2 Ayda bir Yayınlanıyor 192 sayfa :

Animvader

DAMPYR

allan quatermain

Alıntı yapılan: allan quatermain - 16 Şubat, 2023, 15:35:35Ama ben de Almanakların yayınlanması taraftarıyım.

Kendimi düzeltiyorum, almanakları değil, özel seri/speciale'lerin yayınlanmasını istediğimi kastetmiştim aslında, karıştırarak almanak yazmışım. Rodeo'nun bastığı ilk speciale sayı çok güzeldi, klasik dönem Dylan'ının bütün klişeleri falan var, o dönemin güzel ve tipik bir örneği. Giovanni Scognamillo'nun tanıtım yazısıyla falan daha da güzeldi.

Dylandog

Özel serinin kapakları yakıyor kesinlikle özel seriler çıkmalı gerçi bana göre hepsi çıkmalı dylan dog okumak paha biçilemez bir zevk