Serhan Yenilmez

Başlatan nacho_grande, 30 Temmuz, 2010, 03:15:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nacho_grande

Merhabalar,

Sevgili kalidor' un da ricasi üzerine, yaptigim bir kaç çalismayi sizlerle paylasmak istedim. Umarim begenirsiniz...

serhanuresin

Müthis olmus serhancim eline saglik,Ben niye çizemiyorum diye insan kendine isyan ediyor,Sevgiler

tommikser

Vay canina yandigim gerçekten çok güzel.Sanirim biri vampirella,farkli ama güzel olmus.

Lami Tiryaki

Dostum müthis çalismalar, eline saglik. Seyretmesi bir zevk. Keske bu çizimler bir de macerayla süslenseydi.

Selamlar
Lami

hanac

Serhan bey tebrikler, çok güzel çalismalar.

V

Kiliç ve büyü ekolünü sevdiginiz belli.Conan çizseniz seve seve okuruz. :)
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Serhan Bey, bir sey dikkatimi çekti.

Hep bayan arkadaslar çizmissiniz.  :)

kalidor

Serhan Bey gerçekten harika çizimler. Tebrikler. Daha çok paylasiminizi bekliyoruz :)
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: hanac - 30 Temmuz, 2010, 10:04:23
Hep bayan arkadaslar çizmissiniz.  :)

Bayan:Erkek oraninin 1:26 oldugu (ki bu oran okudugum makina fakültesinde bile 1:16 civarindaydi ve o birkaç kizin birer erkek gibi kantindeki hatun muhabbetlerimize dahil olmaktan baska sanslari yoktu :) ) bir forumda bundan daha iyi bir seçim olamaz...

Özellikle ilk ve son çalismaya bayildim... Elinize, bileginize saglik Serhan Bey...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nacho_grande

Yerli bir ÇR projesinde yer almayi ben de çok istiyorum. Güzel bir senaryo bulup, ya da olusturup, yayincilarin kapilarini çalabilirim.

Bayanlara gelince, pinup çok sevdigim bir tarzdir ve bu tarzin da konulari genelde bayan odakli. Bir ara sizin için bir Conan pinup' i çalisirim :)

Sevgiler,

S.

kalidor

Bu arada gerçekten de formda ileti giren bayan kullanici var mi? Türkiye'de zaten bayan çr okuyucusu çok azdir herhalde. 1:26 bile oldugunu sanmiyorum :D Sirketten hevesli bir kiz arkadasi Ten Ten ve Julia için Kaan Comics'e yönlendirmistim :D Julialari siyah beyaz görünce biraz hayalkirikligina ugradim :D ama Ten Tenler çok iyi yorumunda bulundu. Ee çrler de biraz maço sonuçta. Aman böyle devam etsin :D, biz memnunuz.
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 30 Temmuz, 2010, 18:07:54
Bu arada gerçekten de formda ileti giren bayan kullanici var mi?

Büyülü Rüzgar'in çevirmeni Inci Aslier'in birkaç mesaji olmustu...

Hatta adina açilmis bir baslik bile mevcut...

http://www.altinmadalyon.com/smf/index.php/topic,1106.0.html
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

nacho_grande

Eh biraz da erkek konulu çizimler olsun :)

nacho_grande

Ilkii eskiz defterime ballpoint kalem ve gri marker ile çizildi. Digerinde ise Photoshop ile renklendirme ve düzenleme yapildi.

Sevgiler,
NG

İlhan Yılmaz

Tebrik ediyorum güzel bir çalisma olmus.